bugün

ben superonline fiber, ev telefonu ve turkcell tv'yi bir arada olan paketinden aldım, 80 liraya hepsi de var içinde. ev telefonunda 200 dk da her yöne konuşma var. cep telefonunuz da turkcell ise cepten turkcell tv izlemek için 5 gb da internet veriyorlar her ay. valla süper hizmet.
Handikaplarından bahsedecek olursak, kumandaya bastıktan 2-3 sn sonra algılıyor yapılmak isteneni. Yine de severek beğenerek kullanıyorum, hakkını verelim.
bir web tv platformu. çok uzun zamandır geçmeyi düşünüyordum ancak şimdi fırsatım oldu, internet paketim zaten bitmek üzere diye ön yargılıydım ama kota kullanmıyormuş vay anasını cidden şaşkına dönderdi beni. bende ay başını bekliyordum kotam yenilensin diye izleyeyim diye rahat rahat.
bir web tv platformuymuş, merak ettim kullanmaya başladım turkcell in hizmeti olmasına güvenerek, ilk başta çok yanlış bir algı yarattı bende ulan tv izleyeceğim bu benim kotamı mahveder diye, meğerse sahip olduğun internet paketinin kotasını yemiyormuş bunu öğrendim, bu gene bişey değil hehe neyse bunu hepsi yapar dedim de kaydettiğin bir şeyi 90 gün bulutta saklıyormuş, izleyip çok beğendiğim bir şeyi kaydedip beraber izlemeyi istediğim arkadaşımla tekrar izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı ya, valla birde internette ara uğraş felan onla uğraşacaktım.
Bir ara kota yiyordu şimdi yemiyor mu yani dediğimiz platform. Aferin lan.

Edit:gizli reklama yani. Bravo.
bir web tv platformudur. sabah 8 akşam 5 çalışınca gün içinde izin günlerimde izlediğim programı kaçırıyorum çalışma günlerimde, adamlar öyle güzel kolaylık eklemişler ki gün bitiminde programı 12 saat geri sarıp hiçbir şeyi kaçırmamış gibi izleyebiliyorsun. valla eve gelip yemeğimi hazırlayıp yedikten sonra televizyona kurulup nerde kalmıştık diyerek izleme keyfi çok başka ya. tekrarını bekle felan angaryası çektirmiyor adamlar.
turkcell e ait bir tivi hizmeti, yalnız kullanmadığımı bilmek, bu kadar iyi yazıları görmek beni mutlu etti açıkcası. o kadar zamandır kullanıyorum çok az ücret ödeyip, yalnızca izlemeye değer kaliteli kanallara sahip oluyorum, bizim binlerce kanalımız var size bu kadar kanalı şu kadar paraya veriyoruz diyenlere inat az kanal az ücret uygulaması ve gerçekten kaliteli yayıncılık anlayışı acayip mutlu ediyor beni.
hizmet kalitesi on numara. daha iyisi yoktur diye tahmin ediyoum. ancak nedir abicim o nasıl bir internet yiyor öyle.
turkcell in web tv platformudur. internetten tv mi izlenir be buna kota dayanmaz diyordum ama bilgi almak için aradığımda kota kullanmadığını sadece internet bağlantımızın olmasının yeterli olduğunu söylediler.
turkcellin web tv platformu çalışan insanlar için ideal özellikleri var, tvden kopamayan ancak izleyeceği programda mesai saatine denk gelenler için, gün içinde 12 saat geriye sarabilme özelliği sayesinde kaçırmak imkansız hale geliyor, izle, çalış, ara ver tekrar izle derken hem günü çalışarak bitiriyorum hem de hiçbir şey kaçırmamış oluyorum.
turkcell in web tvsi, hem kaliteli kanalları var hem de çok uygun fiyata kullanıyorum, fiyat kalite bağlamına bir ton kanala saçma sapan paralar ödemek yerine bunu daha uygun bir şekilde izlediğim kadarını ödermişcesine yapıyorum.
türkselin az kanallı az masraflı televizyon platformu, süperonline kullanıyorsan ya da turkcell abonesi isen çok cazip fırsatları varmış. televizyon başında oturup saatlerce tvye gömülebilen bir insan değilim, bu yüzden izleyeceksem her an ulaşabilmem önemli benim için, telefondan tabletten izlenebiliyorsa sıkıntı yok, öyle de yapılıyormuş zaten.
bir web tv platformu turkcell'e ait, asgari ücretli bir çalışan olarak dijiturk dsmart gibi şeylere param yetmiyor haliyle, turkcell kullanıcısı olduğum için bunu teklif ettiler kullanmamı, ilk üç ay ücretsiz ve sonrasında çok cüzi bir miktar ödeyerek bir hayli izlenebilir nitelikte tv kanalları sunuyorlar. gayet makul.
bir web tv platformu turkcell adı altında bulunan. ilk başta kanal çok az lan, desem de gözümün tonlarca kanal kalabalığına alışmasından dolayı sonraları meğerse zaten gerekli olanlar ve devamlı izlediğim kanal sayısı zaten 3-4 tane bişey olunca çokta yadırgamadığım bir durum ortaya çıktı. ancak benim için efsanevi olan şey, kota kullanmaması zaten adil kullanım kotası yeterince sınırlıyor bizi sınırsız internet satın alınca, bu sayede adil kullanım kotamdan hiçbir şey düşmüyor tv izlerken.
bir tv platformu web üzerinden yayın yapıyor, ilk başta çok gereksiz zaten internette bir çok şey var diye düşünmüştüm ama böyle gerekli olan şeylerin hepsinin elinin altında bulunması ve bunların hepsinin bir arada çok uygun fiyata olması baya makul bir şey.
bir televizyon hizmeti türksele ait, insanı kendine hayran bırakıyor aylardır öneriyorlardı kabul etmiyordum, ancak bir dizi delisi olarak izlediğim bölümü sonrasında tekrar tekrar izlemek için kaydedip sonrasında tekrar izleme imkanı sunması harika gerçekten bu yüzden internet sitelerinde bölüm arama uğraşına girmiyorum bile.
bir web tv hizmeti, ön yargıyla yaklaşan herkesin severek izlemeye başladığı bir uygulama çünkü bu uygulama sayesinde televizyona bağlı kalmıyorsun telefondan tabletten de izleyebiliyorsun, üstelik kota kullanmaksızın. günün yorgunluğundan sonra bazen koltukta bile oturmak zor geliyor bana, yatağıma atıp kendimi telefondan izlemek kadar güzeli hatta izlerken uyuya kalmak kadar keyiflisi yok.
turkcell e ait olan bir web tv platformu, internetten kopamayanlar için biçilmiş kaftan, ben gündemden kopmadan aynı zaman da film izleyebiliyorsam bunu turkcell tv uygulamasına borçluyum. sadece film izleyince çok şey kaçıyorum bütün sohbet muhabbetten geri kalıyorum, bu sayede hiçbir şey kaçırmıyorum.
turkcell markasına ait bir web tv olduğunu öğrendim iki hafta önce ve kullanmaya başladım. hani turkcell ürünlerini ve hizmetlerini sorgusuz sualsiz kullanabilirim ama buna kuşkuyla yaklaştım baya vaat ettikleri şeyler çok ütopik gelmişti. birde fiyatı baya ucuz olunca kafa buluyorlar herhalde bir deneyeyim memnun kalmazsam zaten iptal ettiririm dedim, kullandığım günden beri memnunum. fiyat olarak acayip uygun evdeki tvyi iptal ettirmeyi düşünüyorum o derece.
turkcell in webte yayın yapan televizyon uygulaması, tam benim gibi çalışanlara uygun bir şey bu tarz şeylerin olmamasından dolayı zaten insanlar sürekli dizi film sitelerine yönelmekte bu sayede bir nebze olsun onlardan uzak durmuş oluyorum. mesai saatine denk gelen programları eve gittiğinde geri sarıp izleyebiliyorum bu sayede internet üzerinden arama macerasına hiç girmemiş oluyorum.
sırf kota kullanmıyor diye evden çıkarken bilgisayarda açık bırakıp çıktığım web tv hizmetim, haha çok iyi değil mi? adil kullanım kotasından yemiyor mis gibi donma kasma zaten yok.
sayesinde d smart aboneliğimi sonlandırdığım tv hizmeti, gerçekten eve televizyon hizmeti satın almak çok gereksizmiş, hepi topu bir uygulama ile mis gibi hem tvde izleyebiliyorsun, hem bilgisayarda hem de telefonda. çok rahat valla, bazen böyle işten gelince hani koltuğa dahi oturacak hali olmaz insanın direk yatağa atar ya kendini tam o anlarda aradığın bir şey kılığına bürünüyor.
internetten yayın yapıp internet kullanmayan bir web tv imiş. geçenlerde arkadaşıma ziyarete gittiğimde internetten ben video tv felan izleyemiyorum hayvan gibi kota harcıyor dediğimde öğrendiğim şey.
bir web tv hizmeti olarak, film dizi arama zahmetine son veriyor geri sarma ya da saklama özelliğiyle bu sayede sadece ne işte ne de okulda iken hiçbir şeyi kaçırmıyorum. gerçi hoş ne güzel dizi siteleri var dizilerden dizilere atlamanızı sağlıyor ama bu kadar işsiz olabileceğinizi sanmıyorum. benim şahsi görüşüm bir televizyon uygulaması olarak tatmin edici.
kablo tv aboneliğimi sonlandırmama sebep olan tv hizmeti, türkselin bir hizmeti üstelik. gittiğin her yerde seninle telefonumda ya da laptopumda istediğim an izleyebilmem benim için bulunmaz nimet. ne demek eve kadar bekleyecekmişim. televizyon hizmetinin de çağa ayak uydurması bir yere bağlı kalmaması çok harika.
güncel Önemli Başlıklar