bugün

turkcell in bir uygulamasıdır. ister bilgisayardan ister cepten televizyon izlenebiliyor. çok sayıda kanal mevcut. başlangıç paketi 2 lira kadar birşey.

http://www.turkcelltv.com.tr/
kanalları izlemek beleş diye kandırdılar. üye olduk. kanalları izlemek için 1.90 ödemen lazım dediler. eyvallah dedik ödedik.
sonuç arada bir açılıyor bir açılmıyor. bugün hiç erişemedim. hiçbir kanal açılmadı.
ne mobilden, ne de pc'den kanallar açılmıyor. yazık!
görüntü kalitesi sıfırdır. o ne lan öyle 3310'la 2g yayın mı yapıyorsunuz kekeler.
bana 6 ay ücretsiz başlangıç paketi hediye edilen uygulama.
eski ismi turkcell mobil tv olan uygulama.
mobil versiyonu:
http://wap.turkcelltv.com.tr
ilk 6 ay ücretsiz başlangıç paketi için evet yazıp 2880 e yollayabileceğiniz uygulama.
görüntü kalitesi acayip vasat legal film izleme şeysi.
3 gün sonra kapatılıp yerini turkcell tv plus a bırakacak turkcell televizyon izleme servisi.
Internetin hayatımıza girmesiyle beraber televizyon eski popülaritesini kaybetmişti. Genç kuşağın neredeyse tamamı ben televizyon izlemiyorum ki cümlesini en az bir kere kurmuştur. Ben de kurdum. Bunun sebebiyse internetin gençlere televizyon daha cazip gelmesi. Turkcell tv, internette dolaşırken de televizyon izleme imkanı sunuyor.
mesai saatime denk gelen diziyi izlemek için iki saat internette site site gezip dizi aramıyorum, doğrudan turkcell tvde 12 saat geriye gidebilerek, kaçırdığım ne varsa izliyorum.
kaydı ortalama 16 saat geri almak, herhangi bir yayını kaydet deyip sonra izlemek, bu kayıtları uzun süre tutması en büyük artısı.
ama ben bu yayına geçeli 1 sene oldu ve kanal sayısı cidden acınacak bir halde. bir sürü kanal gelecek dediler hala bir haltın geldiği yok.
buradan bi kez daha utanç olarak nitelendiriyorum bu durum.

zira 2-3 belgesel kanalı, 2-3 dizi/film kanalı ile "paralı" yayın olmaz birader.
ilk başta internetten tv mi izlenir lan çok kota yer o, paket dayanmaz diyordum meğerse turkcell tv internet kotası kullanmıyormuş, yoksa kim bilir nasıl yüklü fatura gelirdi malum öğrenciyiz.
bir web tv platformudur, beni en çok cezbeden özelliği yalnızca bilgisayar üzerinden kullanılıyor olmaması, ofisimde telefonumdan takip edebiliyorum sevdiğim programları. insanı bilgisayarla elinde gezdirmek zorunda bırakmıyor.
turkcell'in internet tv platformu çok akılcı bişey. eskiden tv başından kalmayan ben şimdi malum teknolojiyle telefonu elimden düşürmüyorum, facebook, twitter, instagram whatsapp derken, dizi izlemeye zamanım kalmıyordu. turkcell tv'nin uygulaması sayesinde hem sosyal medyadan kopmuyorum hemde dizimi rahat rahat izliyorum.
olum tam biz fakir öğrencilere göre yapılmış bir şey internet paketimiz nereye kadar gider ki iki video aç youtubede bitiyor aldığın paket, internetten izlediğin televizyonun internet paketini kullanmaması çok iyi bir şey ya.
her pazar olduğu gibi işim yok izin keyfini evde sürüyorum, o kadar yorgunum ki televizyonu açmaya bile mecalim yok, istediğim programı telefondan turkcell tv sayesinde izleyebiliyorum.
geçenlerde öğrenci evine çıkan arkadaşa gittiğimde gördüm öve öve bitiremedi ama övülmeyecek tarafı da yok hani, hep merak ediyordum olum o kadar tv/video izliyorsun senin internetinin kotası nasıl bitmiyor diye. meğerse turkcell tv kotayı harcamıyormuş.
bir web tvdir. ilk olarak keşfettiğimde bu ne lan internetten tv mi izlenir demiştim ama gerçekten izleniyormuş hem donmadan hem kaliteli hemde sorunsuz şekilde. çok uygun fiyata çok kaliteli yayınlar elde edip, kanal kalabalıklığına da yol açmıyor, ben denedim memnun kaldım darısı diğer bilinçli bireylere.
yıl olmuş 2016 neredeyse hala aklım almıyor, internet üzerinden yayın yapan bir tv platformu nasıl kota kullanmaz ya? normalde internetim bitmesin diye fazla internet paketi aldığım zamanlardan internet paketi alıp, bitiremediğim zamanlara geçtim resmen.
bir web tv platformu. aradığım programların hepsi var kanal fazlalığı da yok, bu sayede gereksiz bir ton kanaldan kurtulmuş oluyorsun zaten turkcell superonline kullanan biri olarak kullandığım internet tarifesine ek olarak çok az bir ücretle üstelik bu hizmeti alıyorum. başka bir tv platformuna para verecek olsam en az internete ödediğim kadar ücret öderdim.
bir kaç ay önce satın aldığım internet tv hizmeti, turkcell superonline ile birlikte çok uygun fiyata geliyor ve de çok kaliteli kanal ve içerik hizmeti sunmakta, yığınlarca izlemeyeceğin kanala para ödemektense kullandığın kadar ödemesi çok daha uygun.
bir web tv platformu turkcellin sunduğu, bundan 2 ay önce kaydettiğim belgeseli az evvel arkadaşlarımla izlememi sağlamıştır. beni saatlerce internette arama meziyetinden kurtarak bu kolay çözümü sunmuşlardır.
Güzel bulmayanların ıslak sopayla dövüldüğü tvdir.
bir web tv platformu, ilk başta size üç aylık ücretsiz kullanım sunuyorlar sonra bağımlısı oluyorsunuz benim gibi, kanal fazlalığı yok telefondan istediğiniz yerde istediğiniz saatte izleyebiliyorsunuz. çok ucuza bu kadar kaliteli hizmet neden televizyon platformlarında yok diye sorguluyordum sahip olana kadar buna.
güncel Önemli Başlıklar