bugün

entry'ler (27)

turkcell tv

turkcelle ait bir uygulama pekte memnunum, beni tatmin ediyor fiyatı ve performansı, istediğim diziyi eğlence programını rahat rahat izleyebiliyorum ve güzel filmler var.

futbol ne güzel şey

halısaha maçı organizasyonu yapmam için gördüğümde beni harekete geçiren başlık. böyle bir şey işte, ne güzel değil mi? evet. insanları bir araya getirip stress atmaya yarayan günümüzün en popüler aktivitesi.

turkcell superonline

internet hizmeti gibi internet hizmeti, şuan sahip olduğum hızı borçlu olduğum müşteri hizmetlerini aradığınızda size sıcak kanlı bir karşılama ve doğrudan çözümler sunan, bekletip bekletip hafta sonrasında işinizi gören bir hizmet değil, bugün sorun yaşıyorsanız yarın çözüme kavuştuğunuz şebeke, tabi o da sorun yaşarsanız.

not: 2 yıldır 2 kere müşteri hizmetlerini aradım, birinde yıllık taahhüt yenilemek için, diğerinde de moddemimde ufak bir sorun olduğu için. o da 24 saat içinde çözüldü.

bonfile biftek

steak fillet steak ikisi farklı şeyler cahiller bilmez, gurme olarak tanımlamak isterdim ama sizi aşar.

o ses turkiye gereksiz bir yarışma

gereksizin gereksizi bir yarışma, sırf dikkat çekmek için anadolu çomarlarını çıkartıp tvde rezil edip gönderdikleri yarışma.

fatih portakal

tvnin atarlı haber sunucusu.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

Her hangi bir hdp trollü oy verin diyorsa inadına oy vermeyin.
Hdpliler chpliler burayı oyun parkı sandı sanırım ? Oy atarlarken rahatlar tabi terör onların dibinde değil. Terör kürt kardeşlerimizin yakınında beyler. Onlar tehlikeye giriyor. bu yüzden hdp ye oy vermeyin.

muhalefetin başarısız olma nedenleri

AK parti ile muhalefet kıyaslanırsa ak parti her konuda ağır bastığı gibi projelerde de ağır basıyor. 3. köprü der susarım. Muhalefet ne söyleyecek o önemli. Sadece eleştirirler.

terörle mücadele

pkkyı bitirebilecek tek çözüm ak partidir. O kararlılık o inanç o vatan severlik sadece ak partililerde mevcut.

üniversite sayısının artması

Okula gitmek isteyip gidemeyenler için nasıl bir dezavantaj olabilir bilemiyorum ? 81 ile yayılması gayet doğal bir durum bunun için ak partiye teşekkür etmeliyiz fakat bir kaç kendini bilmez bunlar muhtemelen zorla okula gidiyor, dezavantaj abi o bu neyine yetmiyor diyebiliyor. Herkes adına sen konuşuyorsun sanırım ondan böyle

gürsel tekinin vatandaşa ana avrat düz gitmesi

Daha önce vatandaşın evine ayakkabıyla girdiği gibi olay olmuştur : https://pbs.twimg.com/med...CR05WvGWsAABipj.jpg:large
yine olay oldu. Bu gürsel tekin çomarını kim millet vekili seçiyor bilmiyorum. Seni halk seçiyor ve sen kendini halktan üstün görüyorsun..

chp seçmeninin agresif olması

Karşıt görüş yazarlara kişilere anında aktroll yapıştırması takarlar ne yazık ki.. Asıl troll kendileridir bir de karşıt görüş çekemeyip mümkün olan en özel anda mesaj atar ve dilediği küfürü ederler. Sözde ifade özgürlükleri var.
Bu agresiflik sanırım hdp ye oy atmaktan geliyor. hdp ye oy atarken koyun gibi sandığa gittiler sorgu sual olmadan oy attılar ardından uyandıklarında hissettiği gerçekler onları çılgına döndürdü sanırım

solcuların yalan haber yayma alışkanlığı

Alışkanlık değil hastalık olmuştur. Solcular en ufak bir olayda ucu kendilerine dokunuyorsa kötü anlamda, hemen eleştirirler sosyal medyayı yıkarlar talan ederler. yalan habere inanıp çılgına dönüyorlar ne yazık ki.

47 gündür sıçamamak

47 ronin aklıma gelmedi değil. Destansı bir sıçamama hikayesi olur

atatürk yaşasaydı olabilecekler

Atatürk yaşasaydı chp bugün pkk nın partisi hdp nin yancısı olmazdı açık ve net.

solculardan nefret ediyorum çünkü

2008 den beri aradığımız özlediğimiz milli ruhu yakaladık fakat bu solcular mutluluğumuzu çok gördü bunu bile sabote etti. Kendilerine olsa kıyamet kopmuştu şimdiye.

ülkeyi sevmemek

En çok solcularda gördüğüm durum bir de kemal kılıçdaroğlunda. Adam ülkesini amerika'ya şikayet ediyor. Burası ana okulu zaten KK.. Burası Türkiye beyler soytarılık yeri değil, sevmiyorsan gidersin.

apple ürünlerini kullanabilmek için gerekli gelir

aylık 5 bin tl en az lazım .................

çorapla yatmak

ayağın üşüyorsa giy ama kaşıntı yapar..........

nazım hikmet in de dediği gibi

ne ben sezarım,
ne de sen brütüssün
ne de zarın zahmet edip bana küssü
seninle biz
artık düşman bile değiliz.