entry'ler (14)

eser yüksel

Baylor ve Rice üniversity de yıllarca hocalık yapmış Türk plastik cerrah.bildiğim kadarıyla 20 yıl Amerika'da çalışmalarını sürdürüp orda ders veren başka Türk plastik cerrah yok

futbol ne güzel şey

futbolun güzel ve birleştirici etkisi neredeyse hiçbir sosyal ve kültürel etkinlikte yok. düşünsenize bir anda kalbiniz ağzına geliyor, bir anda hep beraber üzülüyorsunuz. bunu başka hangi spor gerçekleştirebilir ki.

banabaksanasen

bir tepki ve bir yazar adı.

sosyalizm ya da barbarlık

ne kadar iki zıt kutup gibi görünse de aslında sosyalist olanların barbarlıktan kopamadığı gerçektir, nedeni ise halka ineceğiz çabaları halkı yozlaştırmaya yönelik çalışmaya dönüşmesidir.

turkcell tv

bir web tv platformu turkcell adı altında bulunan. ilk başta kanal çok az lan, desem de gözümün tonlarca kanal kalabalığına alışmasından dolayı sonraları meğerse zaten gerekli olanlar ve devamlı izlediğim kanal sayısı zaten 3-4 tane bişey olunca çokta yadırgamadığım bir durum ortaya çıktı. ancak benim için efsanevi olan şey, kota kullanmaması zaten adil kullanım kotası yeterince sınırlıyor bizi sınırsız internet satın alınca, bu sayede adil kullanım kotamdan hiçbir şey düşmüyor tv izlerken.

charizard

charmendır ve charmeleon'un en son halidir. ateş pokemonu, yakıyorsun fırat abi deyiminin çıkış noktası.

beren saat

aman Kenan görmesin sakın o sultanla öpüşüp yiyişmeye kalkma vurur valla patron diyeceğim kadın oyuncu, bu arada çok güzel ve seksi.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bu yazıyı çok uzakta olan, benim çok sevdiğim ancak onun benim farkımda bile olmadığı birine yazıyorum;

yıllarca yaptığım değersiz gördüğün şeylerin değerini bir bir anladığını biliyorum, benden sonra tanıdığın insanların hiçbirinin benim kadar samimi ve içten çözümler üretemediğini biliyorum, kriz geçirdiğinde yanında olan dallamanın daha senin ilacını nasıl kullanman gerektiğini dahi bilmediğini; bunun yüzünden acile kaldırıldığını biliyorum. mutlu bir fotoğraf karesi verip whatsappa profil fotoğrafı koyup sırf bana nispet olsun diye engellemediğini biliyorum, benim zor durumda kaldığımda en çok beni anlayan birine ihtiyaç duyduğumda senin olmayışını asla unutmayacağım. yemin ediyorum her karşıma çıktığında seninle her karşılaştığımda bunu sana an be an anımsatacağım, geçirdiğimiz bütün güzel anıların olduğu mekanlar sana beni hatırlatırken oralarda belirip korkulu rüyan olacağım. sen bittin sen, en az benim kadar bitiksin.

anın görüntüsü

görsel

muhteşem yüzyıl kösem

beren saatin gene ortalığı karıştıracağı dizi.

pileyboy necati

az evel duydum ama inanmak istemedim gerçekten doğruymuş meğerse. 11. nesil hayattan silik yazar.

tuborg gold lardaki tortu rezaleti

Sosyal bir içici olarak soruyorum, tuborg goldun içindeki parçacıklardan yetkililerin haberi var mı? Tuborg yetkilileri neden içindekilere eser miktarda ...... içerir tarzında eklentide bulunmuyor yoksa onların da mı haberi yok?

turkcell superonline

ülkemizde en kaliteli alt yapıya sahip internet şebekesi, 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum. hizmet olarak daha iyi bir müşteri hizmetleri 10 yıldan fazladır kullandığım internet şebekelerinde hiçbirinde bu kadar kalitelisini görmedim. verdikleri ücretsiz modem bile acayip randımanlı ve çekim gücü çok geniş bir alana sahip.

sokakta çalışanlara kolay gelsin demek

mütevazı olmak varken ukala, kendini beğenmiş fakat feci halde zeka yoksunu insanların yapmayacağı tarzdan bir hareket. Bi sevimli olun arkadaş, burnun düşmez kolay gelsin desen.