bugün

entry'ler (25)

6 kasım 2016 betsat tan para dağıtıyorum

site kullanışlı güzel. 10 lirayı aldım deneyeceğim şimdi.

pascal nouma nın artemisbet reklamı

pascal nouma çok sempatik olmasından yana bu reklamda oynayarak nokta atışı yapmış.

ped reklamları

(bkz: sahur öncesi mide bulandıran 31 şey)

emre ünsal

son facebook durum güncellemesiyle evde kahkaha atmama sebep olan şahsiyet.yeni bir serdest yıldız havası seviyorum bu çocukta umarım çizgisini bozmaz.
bahsettiğim durum bu arada:https://www.facebook.com/...ra/posts/1751125498435930

b ile başlayan en güzel şey

bence basur.tabi sizce de bi basuru yoksa.

aziz sancar ı bilim adamı sanmak

(bkz: MiT ajanı da bizim mi haberimiz yok amk)

intihar etmeden önce yenilecek son şey

(bkz: adana kebap yiyip adana köprüsünden atlamak)

aga yak sigaraları yak

aynen ya geçen ben de denk geldim bu sayfaya incici elemanlar kurmuş galiba baya kaliteli içerikler var sayfada.inşallah sapıtmazlar sonradan.

youtubedaki gerçek dogy style seks videosu

hayatımda "2 girls one cuptan daha iğrenç bi şey izlemem heralde" diye düşünüyordum ki bu başlığa denk geldim.emeği gecen herkesin abv

ayak yalama sevdası

(bkz: tarantinoyu fazla kaçırmak)

trt muhabirini ısıran nine

The walkıng dead setinden bir kare.

turkcell tv

bir web tv platformu turkcell'e ait, asgari ücretli bir çalışan olarak dijiturk dsmart gibi şeylere param yetmiyor haliyle, turkcell kullanıcısı olduğum için bunu teklif ettiler kullanmamı, ilk üç ay ücretsiz ve sonrasında çok cüzi bir miktar ödeyerek bir hayli izlenebilir nitelikte tv kanalları sunuyorlar. gayet makul.

troll başlıklarına entry girmeyelim

mesela bu başlığı uplayan yazarın başlığına girmemekle başlanabilir.

sevgiliyle online oyun oynamak

dota oynayıp feedleyip sonunda ceza olarak seks yapmak.

en havalı gezegen

atmosfer olan bir yermiş gibi geliyor, ama jüpiter çok güzel görünüyor halkalı malkalı baya cool renkleri var.

hayvanı doğurtup yavrusunu satan tipler

(bkz: hayvan ticareti) pet shopçuluğun altın kuralı.

günün karikatürü

(img:#923671)

intihar notuna yazılacak tek cümle

intihar etmeden evvel yazılması gereken cümledir.
Ben mesela akpli olduğumdan intiharın günah olduğunu bildiğim için boşuna dua etmeyin ben cehennemden kombine bilet aldım gibisinden bir cümle yazardım.

olur olmadık yerde kalkan penis

En zamansız yerde kalkan penistir.
Ben şahsen akpli olduğum için iffetli ve nefsine sahip çıkabilen biri olduğumdan o tür durumlar yaşamıyorum. Sadece helalime kalkar tabiisi.

akp

Adalet ve Kalkınma Partisinin kısaltmasıdır. En iyi parti olup verdiğiniz oyun karşılığını hizmet olarak alacağınız kesindir.