entry'ler (26)

erken boşaldığı için indirim alan tecavüzcü

rezilliktir. nasıl bir şey bu ya. erken boşaldığı için utanmasalar tecavüzü meşru kılacaklar. ehe ehe efenim erken boşalmış tam tecavüz sayılmaz diyecek kadar basiretsiz misiniz?

tuborgun cinsiyetçi yaklaşımı

bir keyif ürününü satmak için, cinsiyet baz alarak slogan yaratan markanın saçmasıdır. bütün benzer markaları lanetliyorum. kârınız ne kadınları yok sayınca? yıllardır anlam veremiyorum hala anlam veremiyorum bu cinsiyetçi slogana, öyle geçerken yazayım dedim.

turkcell superonline

bir zamanlar sadece superonlinedi sonrasında turkcellin oldu, bu sayede hizmet kalitesi bir kaç daha arttı, eskiden neredeyse sadece türkiyede 2-3 şehirde alt yapıları mevcuttu, şimdi neredeyse türkiyenin tamamında tıpkı türkcellin hizmet politikasını olduğu gibi superonline'a da uyguladılar. bu yüzden türkcell ismi önemli. şahsen ben 15 yıllık bir türkcell abonesi olarak. daha kurumsal ve müşterisini seven bir şirket görmedim.

futbol ne güzel şey

ya olum lig yeni bitmiş zaten böyle sloganlarla canımı çektiriyorsunuz. şimdi kim bekleyecek 3 hafta maç heyecanını.

zoraki tanım: harikalarla dolu insana iyi hissettiren bir spor.

ayyıldız tim

tırıvırı team, boş sayfa açıp index atıp kendi kendilerini hekliyorlar tebrik ediyorum.

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

kulağında kulaklık takılı iken toplu taşımada gelen osurma hissi ve sonrasındaki kopan gürültü.

turkcell tv

turkcell in webte yayın yapan televizyon uygulaması, tam benim gibi çalışanlara uygun bir şey bu tarz şeylerin olmamasından dolayı zaten insanlar sürekli dizi film sitelerine yönelmekte bu sayede bir nebze olsun onlardan uzak durmuş oluyorum. mesai saatine denk gelen programları eve gittiğinde geri sarıp izleyebiliyorum bu sayede internet üzerinden arama macerasına hiç girmemiş oluyorum.

götüne muşamba takılmış efsane nesil

muşamba bittiğinde bim poşeti kesip takan nesil de sayılıyorsa beni de ekleyebilirsiniz.

uludağ sözlük kızlarının silik karakterde olması

genel de ezik karakterlidirler. evet.

mod aşkı bitmeyen malatyalı kürt

(bkz: biliydim bele olacani) malatyalıdan korkacaksın, hele ki darendeli ise sığınak bulmakta fayda var.

tuborg gold lardaki tortu rezaleti

daha önce alırken hiç dikkat etmiyordum valla, şimdi kontrol ederek alacağım ve gerçekten haklılık payı varsa derhal almayı keseceğim.

gürsel tekin

Bu görgüsüz adamı kim oturttu o koltuğa ? KK ve görgüsüz tayfası kendiyi iyice belli ediyor. bunlarda hiç saygı kalmamış sözde garibanın hakkını savunuyorlar. Chp yine aynı kafada halkı ötekileştirmekte elit kesimin partisi olmakta kararlı gözüküyor.

ak parti

terörle amansız mücadele veren ve bitirecek tek partidir. terör örgütüne bir şans tanıdı ülkeyi terk etmesi için fakat sonuç ortada silah depoladılar, seçimlere yaklaştıkça aldıkları ağır darbeleri yalanlayıp eylemsizlik ilan ettiler yine silah depolayacaklar fakat operasyonlarımızın sonu gelmeyecektir dağlar şehirler akıllar tamamen terörden arındırılacaktır ak parti sayesinde.

hdp ikna komisyonu

silah zoruyla herkes birbirine oy verir önemli olan konuşarak bir şeyler başarmaktır fakat terörist bu dağdan inmiş ne anlar konuşmaktan alır ikna komisyonu diye ilk önce fişler sonra adresini adını alır ardından silah dayar sıkıysa oy verme diye. doğuda ki halk böyle baskı altına alınıyor yoksa hdp'nin barajı geçeceği yok.

hdpkk

su götürmez bir gerçek. hdp bu saatten sonra pkk ile ipleri koparsa bile bu onların imajını düzeltmeyecektir. Bebek katillerini desteklediklerini hangi vatan evladı unutabilir. Çok kolay kenara çekiyoruz çekmemeliyiz. Hesap sormalıyız. o hesabı ilk sandıkta soracağız.

türkiye ekonomisi neden avrupa dan iyi durumda

Ak Parti düşmanlarını rahatsız eden başlık, çevremizdeki siyasi ekonomik karışıklıklara ve ülkemizin yaşadığı sorunlara rağmen ekonomimiz hala büyümekte. Bunu anlamaları geç olacak. Ak Parti sayesinde ekonomimiz git gide artıyor ve engellenemez bir ivme yakaladı bu türk halkını mutlu ediyor açıkçası. Yakaladığımız potansiyeli kıskananlar yapamayanlar şimdi devralıp kendileri yapmak istiyor. Herkes senin partin gibi mi 2 yalan kasetle gitsin

devlet bahçeli

Ne zaman istifa edecek merak ettiğim mhp lideri. istifa etmeli çünkü kendisi dinlenmeli emeklilik hayatının tadını çıkartmalıdır öte yandan mhpye yeni bir isim renk katmalıdır artık yoksa mhp bu gidişle çok dayanamayacak ve büyük oy kayıplarıyla karşılaşacaktır bu oy kayıpları da gerçek vatan severlerin partisi ak partiye gidecektir. Siyasette her çözüme hayır denilirse olacaklar bunlardır.

üniversite sayısını 250 ye çıkarma planı

umarım en yakın zamanda çıkar, alternatiflerin artması hepimizin yararına olacaktır. Meslek alanı genişleyecek. işsizliğin temel sebebi üniversite biter bitmez kişinin bir anda milyoner olacağını zannetmesi iş beğenememek. Ak Parti 13 yılda bu sayıyı 3 katına çıkarttı ve eğitim kalitesi gayet yerinde.

chp seçmeninin neslinin tükenecek olması

tükenmeli de zira ortada ne yaptığını bilmeyen uyku modunda zombiler gibi dolaşan bir anlayış var. Nereden ses çıkarsa oraya yönelecekler ve ne yaptıklarını bilmiyorlar. chp ve hdp arasında gidip geliyorlar, arka planda atatürkçümüyüz gerçekten diye düşünmeden edemiyorlar. Umarım çocukları daha mantıklı düşünebilen bireyler olur

yerli otomobil

Eleştirileri boşa çıkartacak ülkemiz adına güzel gelişmelerden bir tanesi olarak görüyorum yerli otomobili. Gelen eleştiriler genelde Ak Parti düşmanlığının getirdiği birikimler olsa gerek bunu çok açık belli ediyorlar.