bugün

turkcell'in yeni eğlence portalına verdiği isim. internet üzerinden http://www.turkcell-im.com.tr cep telefonuyla wap üzerinden http://wap.turkcell-im.com.tr adresinden girebilirsiniz.Ayrıca cep telefonundan wap sayfasına girmek gezinmek ücretsizdir.
Kontörle oyun,müzik veya resim indirilebilen wap sitesi.
penguen dergisinin çizerlerinden alpay erdem'in "ben" adlı yazı dizisinde bu ay vinyetini çizdiği karakter. karikatürde erdem kendisini turkcell-im'e çemkirirken resmetmiş ve şöyle bi konuşma balonu eklemiştir.

-paran var mı?
+var..
-sağlığın yerinde mi ?
+allaha şükür...
-e ne bok yemeye sıkılıyosun ozaman denyo..cıkıp dolaşsana...
turkcell in hatayı nerde yaptığını hala anlayamamasının kanıtıdır. bu kuruluş zannetmektedir ki yeni oluşumlar getirsem, güzel reklamlar yapsam çok satarım. halbuki tamamen yanlıştır. başkası on dakikasını iki kontore indirmişken mesaj bedavayken sen hala fiyatlara zam yapıyorsun, sonra 25 milyon turkcelli diyorsun, bi ara bakalım kaç tanesinin açık, ikinci hattı olmayan biri kaldı mı acaba? sözün özü eski bir turkcelli olarak turkcell yönetimini gerçekleri görme konusunda uyarıyorum.
gsm operatörlerinin bir türlü tutturamadıkları içerik'den para kazanma çabalarının sonuncusu.

başarısız örnekler:
(bkz: gprsland)
(bkz: shubuo)

başarılı örnekler:
(bkz: i mode)
bir adam vardııı
canı sıkılaan
bir adam vardııı
canı sıkılaan
turkcell-im geldiii
sıkıntı gittii...

sözlerine sahip sloganı olan öttürük bir wap sitesi...
izlediğinde insanı sıkan bir reklam filmiyle kendini eğlenceli olarak tanıtmaya çalışan wap sitesi.
canı sıkılan adam patronu "boş" şeyler anlatırken açar turkcell-im'i oyun oynamaya başlar. oynadığı oyun ea games'in n-gage için yaptığı fifa2004'dur. ama eğlence>spor> konu başlığı altında böyle bir oyun yoktur.gencecik çocuklarımız,yavrularımız ne umutlarla girdiği turkcell-im'e hayal kırıklıklarıyla geri dönmektedir. Turkcell'den hemen reklamı geri çekmesini talep ediyorum.**
sözlük yazarları tarafından hiç tutulmayacağını düşündüğüm bir servisdir. yazarların canı hiç sıkılmaz, çünkü biricik sözlükleri vardır.**
ulaşmak istedikleri kitle çok dar yaş aralığına hitap ettiğinden, şamar oğlanı olmaya aday reklam müziği ve tiplerine sahip kampanyadır. aslında bunalım olan teenage*lerin beynindeki south park modasını kullanmak için önce avea'nın o uyuz oh bea küçük adamcıklarından sonra turkselim çıktı piyasaya. aslında biraz south park'taki kenny'i andırır ayrıyeten. ama konumuz değildir.
adam bir bölümde keman dinliyo müzik indirip dinliyor, ağaca çıkıyor ayı ile abuk bir soru soruyor, patronu boş konuşuyor vesaire..asıl önemli soru nerde lan ibişler!!! en ucuz birayı hangi mekanda içerim de..bebe misin lan sen oyun oynayıp müzik dinleyip sıkıntı götürecen derdin bitecek mi. sana diyom hüşşş aloouu.
bana ilham kaynağı olmuştur ve paint'e iki dakka da sıkıntımı götürecek malzemeyle hayalimdeki türkselim silüeti çıkmıştır. sağolsunlar türkselim geldi sıkıntı gitti.
http://img53.imageshack.u...rfaceimgeldiiu3.jpg~telif hakkı falan bana ait~
daha kontör yetmezliği çekecek olan bu bünyeler, işin reklam boyutuyla eğlenip alkolik olmaya devam edecektir.
efes-im geldi, sıkıntı bittidir.
(bkz: cell im turkmus)
insanlık namına şikayet etmesi caiz olan reklamdır, yayından kaldırıldıktan hemen sonra aşağıdaki şarkı eşliğinde halay çekilse yeridir:

bir reklam vardııı
canımızı sıkaaann
bir reklam vardııı
canımızı sıkaaann
rtük bir geldii
sıkıntı gittii
reklamları izlememe ya da bunun reklamı çıktığında kanal değiştirmeye sebebiyet veren bir reklama sahiptir. ayrıca bu reklamda kullanılan jingle'nin orijinal hali esin afşar'a aittir.
ağaca çıkan akrobatik ayının,canı sıkılan toparlak kafaya "hööööğğ!!" deyişine uyuz olduğumunun reklamı
bir adam vardı canı sıkılan
turkcell im geldi sıkıntı gitti

sacma sozler barındırmasına ragmen gun boyu agzımdan dusuremedigim dortlugu pardon ikiligi içinde barındıran reklam. * *
sorumlusu'nun (ixir'in yöneticisi idi kendileri) kariyerinde onulmaz yaralar açabilecek uygulama.
adam neye elini atsa, neyi sürse kurutuyor!
içinde uzaylı olan ve ayılı versiyonları gayet insanı neden güldüğüne bilmeden güldürme konusunda başarılı ve southparktan esinlenmiş gibi gözüken reklam. Ayrıca avea'nın oh be karakterleri(!) de oldukça southparkvari bir görünüm sergiliyor
reklamlarında 31 ekime kadar ücretsiz kullanılabilen denilen ama cepten girildiğinde her tıkladığınız yerde bu 28 kontor bu kıl kontor bu yun kontor yazan turkcell hedesi. (bkz: turkcell in ticari unvanının soksan a ş olması)
(bkz: gider yapmak/@doktor bu ne)
reklamlarında gezinmesi bedava içeriği bedava demeyen turkcell servisi.

ispatlıyalım oynat uğurcum; http://www.youtube.com/watch?v=nBjYckXcvuY
dikkatli dinlendiğinde turkcell ibneydi dediği anlasılan reklam. (bkz: sagır duymaz uydurur)
Turkcell-im lansmanının yapımında bende stajyer olarak bulundum ve cokda zevk aldım.Harika bir çalışmaydı.Wap ve Web portalı ellerim arasında dogdu.Bu heycanı birebir yaşamak cok guzeldi.Bu turkceel-im in gorunuen kısmı altında 30 milyon dolarlık bir background var.
az önce bana şöyle bi mesaj atan salak:

HOVARDA yazin 8060a gönderin sizi arayanlar Ankaralı namıktan HOVARDA şarkısını dinlesin(8ksmj/16knt)Daha fazla çalarken dinlet için 8060i arayın.

(bkz: ankaralı namık)
(bkz: gareziniz mi var ulan)
(bkz: kim lan bu turkcell-im)
(bkz: bi sktir git)
reklam müzüğü liseli gençlerce kullanılan şarkıdır. bestesi ise şöyle:

bi garı vardı
dötü kaşınan
dötü kaşınan
dötü kaşınan
x * im geldi
kaşıntı gitti.
son reklamında meme faktörünü kullanarak ilgi çekmeyi amaçlamış türkcell servisi.. *