1. 1.
  turkcell'in yeni eğlence portalına verdiği isim. internet üzerinden http://www.turkcell-im.com.tr cep telefonuyla wap üzerinden http://wap.turkcell-im.com.tr adresinden girebilirsiniz.Ayrıca cep telefonundan wap sayfasına girmek gezinmek ücretsizdir.
  2 ... secretcode
 2. 2.
  Kontörle oyun,müzik veya resim indirilebilen wap sitesi.
  ... italiano
 3. 3.
  penguen dergisinin çizerlerinden alpay erdem'in "ben" adlı yazı dizisinde bu ay vinyetini çizdiği karakter. karikatürde erdem kendisini turkcell-im'e çemkirirken resmetmiş ve şöyle bi konuşma balonu eklemiştir.

  -paran var mı?
  +var..
  -sağlığın yerinde mi ?
  +allaha şükür...
  -e ne bok yemeye sıkılıyosun ozaman denyo..cıkıp dolaşsana...
  3 ... kurabiye_monster
 4. 4.
  turkcell in hatayı nerde yaptığını hala anlayamamasının kanıtıdır. bu kuruluş zannetmektedir ki yeni oluşumlar getirsem, güzel reklamlar yapsam çok satarım. halbuki tamamen yanlıştır. başkası on dakikasını iki kontore indirmişken mesaj bedavayken sen hala fiyatlara zam yapıyorsun, sonra 25 milyon turkcelli diyorsun, bi ara bakalım kaç tanesinin açık, ikinci hattı olmayan biri kaldı mı acaba? sözün özü eski bir turkcelli olarak turkcell yönetimini gerçekleri görme konusunda uyarıyorum.
  3 ... fewzi1907
 5. 5.
  gsm operatörlerinin bir türlü tutturamadıkları içerik'den para kazanma çabalarının sonuncusu.

  başarısız örnekler:
  (bkz: gprsland)
  (bkz: shubuo)

  başarılı örnekler:
  (bkz: i mode)
  1 ... yahudi yerlesimci
 6. 6.
  bir adam vardııı
  canı sıkılaan
  bir adam vardııı
  canı sıkılaan
  turkcell-im geldiii
  sıkıntı gittii...

  sözlerine sahip sloganı olan öttürük bir wap sitesi...
  -1 ... eldaina
 7. 7.
  izlediğinde insanı sıkan bir reklam filmiyle kendini eğlenceli olarak tanıtmaya çalışan wap sitesi.
  ... tusu
 8. 8.
  canı sıkılan adam patronu "boş" şeyler anlatırken açar turkcell-im'i oyun oynamaya başlar. oynadığı oyun ea games'in n-gage için yaptığı fifa2004'dur. ama eğlence>spor> konu başlığı altında böyle bir oyun yoktur.gencecik çocuklarımız,yavrularımız ne umutlarla girdiği turkcell-im'e hayal kırıklıklarıyla geri dönmektedir. Turkcell'den hemen reklamı geri çekmesini talep ediyorum.**
  3 ... hakanimsi
 9. 9.
  sözlük yazarları tarafından hiç tutulmayacağını düşündüğüm bir servisdir. yazarların canı hiç sıkılmaz, çünkü biricik sözlükleri vardır.**
  1 -2 ... jjaks
 10. 10.
  ulaşmak istedikleri kitle çok dar yaş aralığına hitap ettiğinden, şamar oğlanı olmaya aday reklam müziği ve tiplerine sahip kampanyadır. aslında bunalım olan teenage*lerin beynindeki south park modasını kullanmak için önce avea'nın o uyuz oh bea küçük adamcıklarından sonra turkselim çıktı piyasaya. aslında biraz south park'taki kenny'i andırır ayrıyeten. ama konumuz değildir.
  adam bir bölümde keman dinliyo müzik indirip dinliyor, ağaca çıkıyor ayı ile abuk bir soru soruyor, patronu boş konuşuyor vesaire..asıl önemli soru nerde lan ibişler!!! en ucuz birayı hangi mekanda içerim de..bebe misin lan sen oyun oynayıp müzik dinleyip sıkıntı götürecen derdin bitecek mi. sana diyom hüşşş aloouu.
  bana ilham kaynağı olmuştur ve paint'e iki dakka da sıkıntımı götürecek malzemeyle hayalimdeki türkselim silüeti çıkmıştır. sağolsunlar türkselim geldi sıkıntı gitti.
  http://img53.imageshack.u...rfaceimgeldiiu3.jpg~telif hakkı falan bana ait~
  daha kontör yetmezliği çekecek olan bu bünyeler, işin reklam boyutuyla eğlenip alkolik olmaya devam edecektir.
  efes-im geldi, sıkıntı bittidir.
  3 ... scarface