bugün

entry'ler (168)

kullanmak için can atılan replikler

i am mad as hell and i'm not gonna take this anymore

cehennemin katları

hot ,hotter, more hotter, flamethrower, kazan, hottest...

hipnoz

dinlerken acaba bu şarkının yes grubundan owner of a lonely heart olduğunu anlayan bir tek ben miyim diye kendime sorduğum hande yener şarkısı. hakikaten kaç yıllık gruba ayıp olmuş ya. Müziğinin aynısını yapıyosan öyle de di mi?

yemek yerken agzini ekmege silmek

bu eylemden sonra o ekmek yenir. ağız kenarında kalmış yemeklerden istifade etmenin en iyi yol olduğunu düşünen insanların yaptığı harekettir. doğru mudur? bence yanlıştır...

ortacagda dunya yuvarlaktir demek

ölüm sebebidir.

tshirt yazıları

beyaz fona, siyah cosmic sans ms karakteriyle "born to rock!"
benim tshirt'üm budur*

yabancı ve türkçe isim benzerliği

jacob - yakup
ishak - isaac
ibrahim - abraham
nuh - noah
musa - moses
isa - jesus
sondakiler peygamber ağırlıklı oldu, olsun ehe*

akrabamsi

Akraba olmayan ama akraba gibi.

biz kendi aramizda sevistik

hayatımda ürettiğim en güzel cümlelerden bi tanesi. bilmiyorum ben mi ürettim belki duymuştum daha öncedende bilinçaltı olaylarından felan olmuştur... Neyse süpersonik ama bi o kadarda merak uyandıran cümle. Lakin sevişme karşılıklı yapılan bi şeydir. Ya şimdide başka bişey geldi aklıma sevişmek karşılıklı mı yapılır yoksa birlikte mi? Dur ben bi başlık daha açayım...
(bkz: Sevişmek karşılıklı mı yapılır yoksa birlikte mi)

biz kendi aramızda sözlendik

alttaki "gayri resmi bakınızın" resmi hali
(bkz: biz kendi aramızda seviştik)

turk gotik kulturu

benim midemi aşırı bulandıran bir kültürdür. Burdan da arkadaşlara bi tavsiye vereyim. her kıza bu tip yakışmıyo hatta çoğunda çirkin duruyo. o yüzden ısrarcı olmayın elinizdekiyle yetinmesini bilin!!!

evlenilecek erkek yok diyen kizin agzina calarim

kızların evlenilecek erkek yok dedidiğinde suratlarına tokat gibi inecek cevaptır... *

turk erkeklerinin yuzde 90 inin escinsel olmasi

Yanlış yorumlanmış bi hadisedir. türk erkeklerinin %90'ı (ki okuduğum ilk başlıkta bilimsel olarak %60 olarak açıklanmış) eşcinsel değildir. Gizli eşcinsel hiç değildir. türk erkeklerinin %60'ı abazadır. Bu eşcinsellik iddiası da, kızların erkekler üzerinden prim yapmasını sağlayan yegâne araçtır... Evlenilecek erkek yok diyen kızın ağzına çalarım

elinizde bir gul olsa kime verirsiniz

türkiyedeysen büyük bir ihtimalle şu cevabın alınacağı soru: elimde bir gül olsa gülü aptullah'a dikeninide taayyipe verirdim. Belki taayyip dikenin üstüne felan otururdu, olaylar gelişirdi... *

alternatif genelev sloganlari

connecting people...(insanları birbirine bağlar[öh sığır])

cirkin olsam beni yine sever miydin

+çirkin olsam beni sever miydin?
-zeki olsan bi nebze ama böyle dersen hayır.
+ha, ok o zaman.
muhabbet kaldığı yerden devam eder...(buradaki kızın durumuda anlaşılmıştır kanımca)

oasis

Bütün şarkılarını milyolarca kez dinlettiren, bazı şarkıları birkaç sanatçı tarafından cover olmuş muazzam grup. Grup kurunca tek yapmak istediğim müzik tarzına sahip olan insanlar topluluğu. Bu arada ne tarz yaptıklarını merak ediyorum. Britrock olarak biliniyor ama diğer britrock gruplarından çoğuda ilgimi çekmiyor. Bu da oasis'in farkı heralde...

wonderwall

Süper ötesi oasis şarkısı. Lost dizisinde charlie ile desmond ilk karşılaştıklarında charlie'nin bu şarkıyı
çalıyor olması çok enteresan ve güzeldir. insanı bir hoş eder...
türkçesi şöyle bişeydir:

Bugün sana geri fırlatacakları gün olacak.
Şu an itibariyle ne yapman gerektiğini bir şekilde farketmiş olmalıydın.
Şu anda kimsenin senin hakkında benim gibi düşündüğüne inanmıyorum.
Arka-vurgu, sözler sokaktaydı,
Kalbindeki ateşin dışarı çıktığına dair.
Eminim hepsini daha önce duydun,
Ama hiç şüphe etmemiştin.
Şu anda kimsenin senin hakkında benim gibi düşündüğüne inanmıyorum.
Ve yürümek zorunda olduğumuz tüm yollar dolanbaçlı.
Ve bizi oraya götüren tüm ışıklar kör edici.
Sana söylemek istediğim birçok şey var,
Ama nasıl söylesem bilemiyorum...

Çünkü belki,
Beni kurtacak kişi sen olacaksın.
Ve sonuçta,
Sen benim tek varlığımsın...

msn de sozun bittigi an

+murat ne yapıyosun, oralara gittin unuttun bizi
-nilay bi siktir git lüften
+ :'(

ben butonu meme yapmis yazar

kendine çalışan yazardır. hep ben, hep ben olmaz azıcıkta kardeşlerini düşünmesi lazım...