bugün

Bir maçın üç bölümde bittiği ömrümü yiyen çizgi filmdir. Ayrıca dünyanın yuvarlak olduğunu çocuk zihinlere işlemiştir.
(bkz: captain tsubasa)
futbol sahasının yuvarlak olduğu çizgi film.
golleri veya asistleri eğik atar.
vurulan topların elips şeklini aldını düşündüren animenin baş karekteridir.
(bkz: tsubasa ozora)
yeteneği sabri sarıoğlundan hallice olan overrated futbolcu.
Son top Bükücü. Dokunduğu her top elipsimsi oluyo.

http://2.bp.blogspot.com/...PKI/s1600/tsubasa.u.s.jpg
güneş vurunca yumurta olan lastik toplarla oynayan çocuklara verilen isim.
bayrampaşalı sefa tarafından yapılmış olan bestede adı geçen Futbolcu. (bkz: Kene tezahuratı)
yumurcak tv'de yayınlanıyor şu an. gebze-harem arasındaki mesafeyi aştılar hala kaleye gidemediler.
An itibariyle beyaz futbolda yılın golüne tek başına aday olan çizgi karakter. Ahahha
sahanın ebatlarını ve oyun alanını anlamaya çalıştığımda, bilinmeyen sayısını bile bilmediğim bir denklem çözüyormuşcasına çaresiz kaldığım çocukluğumun vazgeçilmezi.
Bilinçaltımıza dünya yuvarlaktırı aşılayan seyrettiğim için insanların bana tuhaf tuhaf baktığı çizgi film.
Zamanında yokluktan izlediğim/izlemek zorunda kaldığım anime. Top sürerken sanki topu kafama geçirecekmiş gibi hissederdim ben hep, ama şimdi hakkını yemeyelim karizmatik çocuktu.
geçen yumurcak tvde gece izledim. cidden saçmaymış japonların ezik bir millet olduğunu gördüm iyiki ülkeyi amerika yönetiyor adamlarda avrupalılara karşı bir eziklik olduğu bariz belli ayrıca hiçbir zeka ve mantık ögesi barındırmayan bir yapım.
Japonların böyle bir şey yaptığına hala akıl edemediğim bir çizgi filmdir.
Üniversite tercihlerinde tecih edeceğim bölümdür.
Japonya üniversitesi- tsubasa yetiştirme antrenörlüğü.
bizlere dünyanın yuvarlak olduğunu eğlendirerek anlatan çizgi film.
nankaysu' nun ve doğal olarak japonya' nın gururu. gördüğü hareketleri kopyalama gibi bir özelliği vardır. roberto' nun direği hedef alıp dönen topa rovaşatasını aynen uygulamıştır, tachibana kardeşlerin hareketini de uygulamıştır.
Abartılmış balon 1 yapım.
http://skor.sozcu.com.tr/...onaldo-da-var-678194/amp/

Geri dönüyor.
ilkokul zamanlarında 1 şut çekerdi, bir daha ki bölümüne kadar okul sıralarında gol olur mu olmaz mı diye tartışırdık. güzel filmdi.
efsane geri dönüyor.

messi, ronaldo kimmiş artık ikiz şut falsonun dibine vurmuş o güzel şutları ve tsubasa reyizi izleyeceğiz.
adamın çektiği şutu radarlar görmüyordu siz hala messi diyorsunuz.