bugün

müziklerin (müzüklerin) kralı. : )
diğer kanallarla karşılaştırdığımızda çığlık sesi duyulmayan tek kanal. orada kan, gözyaşı, şiddet,hiddet, silah sesi, polis copu, nefret, düşmanlık namına hiçbir şey yok. üst perdeden azarlama yok, kavga yok, ateşli kalabalıklar yok. bu da türkiye'nin başka bir yüzü.
flash tv'nin kamuya bağlanmış hali gibi. ne zaman açsam çalgı çengi türkü halay.
Dido konseri var şu an müthiş.
yeni logosu ve grafiği güzel ama içeriğin anası sikildi. güncel pop dışında verdiği bişey yok
An itibariyle harika bir kazım koyuncu konser kaydı yayınlıyorlar.
An itibari ile bizlere emel Sayın ziyafeti çektirmektedir.

Güzel hatunmuş vakti zamanında.
Ara sıra insana rakı açtırma isteği getiren kanaldır.

Zeynebiim Zeynebiim...
Nostaljik şarkıların büyük bir keyifle dinlendiği kanal. Sizi maziye götürüyor.
bir terete nağme olmasada dinlemesi zevk veren devlete bağlı müziki kanalı.
sibel can'ın padişah şarkısını çalan ve şarkının yılına 1992 yazan devlet kanalı. ya o şarkı 1997 yılında çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
şu anda hey gidi günler adında eski müzikleri veren kanal. televizyonda hiçbir şey olmadığı son zamanlarda güzel işler yapıyorlar.
bu kanalda çalan türk halk müzikilerini gerçekten seviyorum.
TRT Müzik, TRT bünyesindeki müzik kanalı. Kanal, 16 Kasım 2009'da kurulmuştur. Kanalda nostaljik video-kliplere ortalama otuz-kırk dakika ayrılırken, müzik belgeselleri ve müzik-eğlence-şov programlarına da yer verilmektedir.
şu an çok şaşırtıcı bir ses söylüyor.
ben böyle güzel ses dumadım.
Türk sanat müziği programlarına bakmak için izlediğim kanaldır.

Gerçi iyi bir klasik türk müziği dinleyicisiyseniz bu kanal sizi tatmin etmeyebilir. O nedenle radyo (trt nağme) filan dinlersiniz. Tv popülerlesmiş eserlerin sürekli tekrar edildiği bir yer olduğu için dediğim gibi sıkıyor bir yerden sonra.

Ayrıca yoğunluklu olarak türkü programları var. Ki bu bence sanat müziğine haksızlık gibi.
Türkü dinleyen biri değilimdir pek ama iyi yorumlanan eserler olunca denk geldiğimde izlerim.

Yine de kültürümüzü yaşatma gayretlerinden dolayı saz, sez, yapımcı, yönetici ve arka plandaki herkesin emeğine sağlık.
sanatçıların yüzünü görmemizi engelleyen koca koca mikrofonlara sahip kanal.
o nedi öyle ya daha ufağı yok mu?
an itibarıyla istanbul dan programında sanatçının yüzünü göremiyoruz.
malum şarkıdan tat almak için dudak hareketlerinin de görülmesi lazım.
deneyin isterseniz. konuşan birinin dudak hareketlerini görmediğinizde ne kadar rahatsız edici bir durum olduğunu görürsünüz.
TRT nin müthiş arşivinin avantajıyla ara sıra keyif yaşattığı kanal. az önce Sertap Erener in ( erenler diye anons etti Erkan Yolaç) , şebnem ferah in ilk TV ye çıkışını gösterdiler.
Sabah akşam zeki mürenin eski kayıtlarını gösteren kanal. Bir ben izliyor olabilirim swh.
Hey gidi günler programıyla gece gece müzik ziyafeti çektiren kanaldır.

Olm böyle böyle eski şarkıların müptelası yapacağım sizi.

Yardır kayahan amca.
Canım babamın tv de izleyecek birşey bulamayınca başvurduğu kanal.
meyhane kanalıdır.
barış manço cem karaca uzun ince bir yoldayım düeti yayınlamışlar. ondan ötesi de yok zaten.

bir müzik kanalıdır.
Fikret Kızılok 30 dakika var şu anda, ben çok severim sizleri de beklerim.
1940 müziklerini dinlerken ben de bu devirde ne yaptığımı düşünüyorum, benim zamanım kesinlikle bu milenyum çağına denk gelmemeliydi.