bugün

entry'ler (235)

ah ana dizisi youtube de yayınlansın

( alıntıdır )

trt'nin geçen sene kurduğu dijital platformu tabii'de eski yerli diziler var ama ücretsiz diye hep reklama boğuyorlar insanları. ah ana dizisini izlerken reklam verilmiyor ama her dakika başı içeriğin çözünürlüğü düşüyor. trt eski dizileri yüklüyor ama her diziyi günde 1 bölüm olarak yüklüyor. taksit taksit yüklüyor. dizilerin hepsini aynı anda yüklesinler. herkes memnun olmuş olur tüm dizileri youtube'ye yüklerlerse.

(bkz: ah ana) (bkz: ah ananın sopası)

seda akbay

az önce tgrt haberde haber sunan spiker. inşallah çok başarılı olur.

zeliha bedir

tgrt haber ankara editörüymüş.

ah ana dizisinin yayından kaldırılmasınasevinenler

( diğer sözlüklerden alıntıdır. )

"bu olayı 5 gün önce duydum. bir twitch yayıncısı (bkz: ah ana) ah ana adlı eski bir televizyon dizisinin youtube'de troller tarafından şikayet edilip yayından kaldırılmasına sanki can düşmanı ölmüş gibi sevinmiş ve "oh çok da iyi olmuş ahlaksızlık içeren bir televizyon dizisi istemiyoruz devletimizin televizyon kanalında dizinin oyuncuları da birbirinden kötü zaten" demiş. bu söylemler emeğe saygısızlıktır , dizide emeği geçen oyunculara ve de set çalışanlarına düpedüz alenen hakarettir. bu saygısızlığı yapan twitch yayıncısının adını hatırlamıyorum hatırlasam yayıncının bu saygısızlığı yaptığı yayının kaydını bulup haber kanallarına gönderirdim. ben yapılan bu saygısızlığı şiddetle kınıyorum.

not: bu saygısızlığın benzerini de yapanların olduğunu duyduğum için başlığın sonuna sevinenler yazdım."

seni dayım aradı esprisi

(alıntıdır)

seni dayım aradı.
hangi dayın?
her zaman türkiye'nin yanındayım. :D

dilan polat ekmek olayı

ekmek öperek yemin etmiş. https://www.youtube.com/watch?v=XJ7ZHUQHx2s

seni bir banlarım pir banlarım

( alıntıdır)

bir twitch yayıncısı takipçisine donate attığı için ettiği tehditmiş.

ulan ekrana 9 bin 500 liralık donate barı açıyorsun takipçin sana 100 bin lira atıyor seni desteklemek için teşekkür edeceğine kesene bereket diyeceğine hem banlamak ile tehdit ediyorsun. hem de aile değerlerine babasına sülalesine dedelerine atalarına küfür ediyorsun.

yayıncının kim olduğunu öğrensem de videosunu bulsam. videosu olsa bile olayı unutturmak ve de linç edilmemek için o yayıncı telif atar videoya.

hacer yalama

eskişehir'deki mahmut sami ramazanoğlu camisinin olduğu arsayı bağışlayan hayırsever kişiymiş.

sam tv

söylentilere göre leman sam ve şevval sam'a ait olan uydu kanalıymış.

seda fettahoğlu

çocuklar duymasın dizisinde havuç emre'nin kayınvalidesi sultan hanım rolünü oynayan oyuncudur. vefat etmiş. silah ile intihar ettiğini söylediler haber bültenlerinde. yanında ruhsatlı silahı ve antidepresan ilaçları bulunmuş. kimbilir sıkıntısı neydi intihara götürecek kadar neler yaşadı.

yolunmuş tavuk kafalı herif

"ah ana" dizisinde baş rol karakteri "ah ana" tarafından uydurulan bir hakaret sözcüğüdür.

hayırlı bir konu dizi

(alıntıdır)

hayırlı bir konu, 1990 yılında trt 1'de yayımlanmış okan uysaler'in yönetmenliğini ibrahim başar'ın ise yapımcılığını üstlendiği dizi.

oyuncular
atsız karaduman
ergun uçucu (baba)
beyhan saran (anne)
tülay ünlüoğlu (kız)
güven çulhaoğlu
nuri gökaşan (oğul)

wowturkey

(bkz: 27 ağustos 2023 wowturkey in kapatılması)

27 ağustos 2023 wowturkey in kapatılması

(bkz: wowturkey)

27 ağustos 2023 wowturkey in kapatılması

giriş yapayım dedim ama maalesef kapatılmış. bu siteye ulaşılamıyor yazıyor ekranda. gitti içinde 1.000.000 tane türkiye fotoğrafı barındıran site gitti. : (

karışık iş

karışık i̇ş, 20 eylül - 22 kasım 1991 tarihleri arasında star tv'de yayınlanan türk komedi dizisidir.

bir sezondan oluşan dizi fransız yazar jean de létraz'ın eserinden uyarlanmıştır. yönetmenliğini uğur erkır'ın üstlendiği dizinin başrollerinde gazanfer özcan, gönül ülkü, füsun önal, i̇smail i̇ncekara, saltuk kaplangı, gazanfer ündüz, fulya özcan, çiçek dilligil ve göksel kortay gibi oyuncular yer aldı. dizi halit ve i̇smet adında iki gazetecinin yaşadığı olayları konu almaktadır.

konusu
i̇smet ve halit, bir gazetede çalışmaktadırlar. i̇smet çeşitli kılıklara girerek röportajlar yaparken, halit'te çeşitli fotoğraflar çekerek ona yardımcı olmaktadır. ancak i̇smet uyanık olduğundan dolayı ara sıra halit'i istismar etmektedir. ardından halit bu olaylardan sıkılında kendi kafasında planladığı olaylarla kendi yolunu çizmeye başlar.

macide öğretmen

naci çelik berksoy'un yönetmenliğini yaptığı dram türünde1988 yapımı trt 1 dizisiymiş.

ah ana

nisan 2023 de bir grup troller youtube'de dizinin bölümlerini durduk yerde tek tek kötü içerik - uygunsuz içerik diye bildirip şikayet edip yayından kaldırtmıştı. tekrar yüklenmesi için halen mücadele ediliyormuş.

kızım osman

başrolde üstün asutay ve rasim öztekin'in oynadığı 1998 yapımı tv dizisi. dizi 2. bölümü ile yayından kaldırılmış.

kuşlu çorap

1988 TRT 1 yapımı 1 sezonluk bir dram dizisiymiş. ilk defa duyduk.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ku%C5%9Flu_%C3%87orap