bugün

entry'ler (794)

recep tayyip erdoğan

Şu anda arkasındaki matematiksel güç sayesinde dümeni sağlam olan ama bir günlüğüne ülkenin adalet sistemi çalışırsa, bu yüzyılın en büyük hırsızlık, yolsuzluk, savaş suçu, ambargo delme, anayasa ihlali, etik ve ahlak dışı iş, halkı kin ve düşmanlığa teşvik, ırkçılık ve ayrımcılık, görevi kötüye kullanma, teröre yardım ve yataklık, terör, seçime hile karıştırma, anayasayı tamamen veya kısmen değiştirmeye teşebbüs, anayasanın değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddelerini değiştirmeye veya ortadan kaldırmaya teşebbüs, darbe ile yönetim şeklini değiştirme, meclisin tamamının veya bir bölümün işini yapmasını kısmen veya tamamen engellemek, nitelikli dolandırıcılık, rüşvet almak, ihaleye fesat karıştırmak, haksız rekabete yardım, usulsüz kredi çıkartmak için siyasi mevkisini kullanmak, gibi ve daha böyle uzayıp gidecek suçlarla yargılanıp dudak uçuklatacak cezalar alıp Guiness rekorlar kitabına bir çok sebeple girecek kişi.

işin ilginç tarafı ise, bu suçların hepsi belgeli, kanıtlı ortada olmasına rağmen, arkasındaki matematiksel çoğunluk azalmaz, daha çok artar. Avrupa mıyız? Sanmıyorum. Çünkü bu Avrupa'da çok ender rastlanır ama Ortadoğu'nun vazgeçilmezidir.

sözlükte bu saatlerde çok elit kişiler olması

işsizlikten uyku düzeni şaşmış bir kitlenin giriş saati. Sisteme köle olmamış ama ailesiyle yaşayan. Helal olsun çocuklar her yerimizden öpüyorlar.

vurduruyordur

Hesap ödemeye giderken tuvalete giden arkadaşın garanti eylemi.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

Giannis.

sırf bacakları güzel diye sürekli şort giyen kadın

Genelde dinci göt oğlanlarının, ağzının suyu akarak baktığı, sahip olmak için kudurduğu, evdeki kafası bezli kargaya mecbur kaldığı için sözlükte kin kustuğu güzel kızdır.

insanların "bacakları ne güzelmiş", hayvanların "orospu" dediği kızdır. Bir insanlık-hayvanlık ikileminin çözüm noktasıdır. Ne güzel kızdır o kız...

en iyi üçleme

Bateri - Bass gitar - Elektro gitar.

otobüste kız yanına oturmayan erkek

Kezoist bir davranıştır. Kezbanlara yapılan bir ayrımcılıktır. O kezonun da kezoluğunu gösterme ihtiyacı var. Neden oturmayıp da "kalq yanmdn slk! :S" meditasyonundan mahrum ediyorsun. Kezolar ölsün mü?!

1 60 boyundaki kıza aşık olmak

Uzun kızlardan hoşlanmaktır. 1.50 iyidir seramik gibidir.

100 milyar euro ile neler yapılabilir

100 milyar euro adam gibi bir iktidarın elinde, millete hizmet için kullanılacak olsaydı, bugün, aklı başında olan hiç kimsenin, hiçbir banka, gsm operatörü, elektrik, su, doğalgaz şebekesine borcu olmaz, icra dairelerinde şimdikinin milyonda biri dosya olurdu.

ismet berkan ne yapacak

Şimdi akp gitse, ilk merak edeceğim sorudur. Tahminimce zaten milyon türlü pislikle keseyi tıka basa doldurduğu için, avrupa'ya kaçacaktır. Kaçmazsa da tebrik ederim yüzsüzlüğünü.

ali ismail korkmaz

Şöyle üç-beş entry gözüne çarpar başlık altında ve dersin ki; "ak trollsüz bir türkiye, fazla mutlu ve çok sıkıcı bir ülke olurdu". insanlığın öldüğü yer ak trolllerdir. Kanlı elleri, haram dolu cepleri ve zehir akıtan dilleriyle, gencecik kayıpların kanlarında pislik akan ellerini yıkamaya devam ederler. Ali ismail'ler ölür, hiçbir şey değişmez, değişemez. Çünkü bu ahlaksız ve aşağılıklar, ahlaksızlığı ve aşağılıklığı, dünyanın en ahlaksız ve aşağılık adamından öğrendiler, öğrenmeye de devam ediyorlar.

uludağ sözlük kızları

Bekaretle bozmuş liseli köy trollerine cevap verenini görmediğim için şaşırdığım hadise.

sağcıların ekseriyetle gerizekalı olmaları

Sermayedarın solcusu, işçinin sağcısı net geri zekalıdır. Konu bu kadar basittir.

erkeklerin namus organı neresidir sorunsalı

Beynidir... Kadının da erkeğin de namus organı beynidir.

ak saray ın tabak çanaklarının çankaya dan gelmesi

1000 oda var diyosun, adam sana "ama tabak çanak önceden alınmıştı" diyor. Trilyonlarca liraya malolmuş diyorsun, adam sana "ülke prestiji" diyor. Kaç para kazanıyorsun diyorsun, adam sana kasıla kalıla "tam 1000 lira" diyor... Sonra yoruluyorsun ve diyorsun ki; "işte bu adam buna layık..."

islam eğilip bükülür

Nereye çeksen oraya gider. Bir ayeti takip eden alim, bir ayeti takip eden katil olur. Kimse bütününü almaz. Herkes işine geleni alır. islam kimseye ahlak vermez. Ahlaklı olmak isteyen, ahlaklı olur zaten. Kısacası, islam tanrı kelamı olamaz...

bakire olmayan kadın kıskançlığı

Şehirde pek karşılaşılmayan durumdur. Şehirde genelde insanlar "bireydir". kişi olarak değerlendirilir. Kadın, kadındır, erkek, erkektir. Köylük yerde genelde can sıkıntısından "şu bakire değilmiş", "hüseyin ağanın gızı elletiyomuş" şeklinde değerlendirilen canlı, şehirde sadece insandır.

kova burcu

Tanıdığım en zeki burç. Zekasını iyiliğe kullananını görmedim. Nerede fitne, fesat, puştluk, orada kova.

papaz yok hoca eriği

diren erik diye haykırma hissi yaratmış angut zekası ürünü islami meyve. eriğin bile tercihlerine saygı duymayan, seni, beni madımakta yakar.

ferhun de öldü kına getirdim

işin içinde din varsa, birilerinin ölmesi çok normal.