bugün

içine bi şeyler koymaya yarayan, istenildiği takdirde ağzı büzülebilen bu bakımdan da elalemle kapışan araç.
(bkz: elalemin ağzı torba değil ki büzesin)
(bkz: torbacı)
resmi olarak bodrum'un mahallesi olan yaklaşık 1000 nüfuslu denizi ve havası çok güzel olan, yazları ünlülerle karşılaşabileceğiniz yer.
(bkz: scrotum)
(bkz: gözaltı torbaları)
Bodrum'un gümüşlük'ten sonra en sakin, gidilesi, görülesi, dinlenilesi yeridir. Baraka ve sanat evi gıbı cok lezız mekanlara sahıptır. Ayrıca dullar köyü olarak ta anılır. Turkıyemın esınden ayrılıp yenı bır hayata atılmıs tum zengın bayanları sankı burada toplanmıstır. Selahattin duman'ında dedıgı gıbı kendınızı yanlız hıssedıyorsanız kafanıza gore arkadas bulabılecegınız yegane yerlesım bolgesıdır.
genel yapısı naylon olan tasıma gereci
bodrumun en guzel denizine sahip olan tatil beldesi.sanat dunyasinin vazgecilmez yerlerindendir.
çevresindeki balık çiftlikleri yüzünden denizinin kirli olduğu bodrum a bagli beldedir. Denizi temiz olsa Türkbükü bu kadar prim yapmazdı dedirten tatil beldesi.
90 lı yıllarda brt'de yayınlanan siyaset ağırlıklı mizah programı. siyasetin yanısıra güncel konular da içerirdi. güzeldi hoştu eğlenceliydi.
sanat camiasinin ve sosyetenin türkbükü öncesi gözdesi olan bu sirin tatil beldesi muhtesem deniziyle huzur arayanlar icin oldukca ideal bir yerdir.
bodrum'un hep şimdiki gibi sakin ve nezih kalmasını istediğim güzel koyudur.
leh dilinde de bildigimiz torba anlamina gelir.
diğer bir tabirle poşet.
(#18394583)
nick altıma boş geldin yazarı.
insan 10 nesil olarak gelmişin sözlüğe, eli boşmu gelinir.
kullanmadığın vibratör falan varsa sevabına getir hacı.

not: ciğerimi biliyormuş. söylemesi ayıptır film çektirmiştim de çalıştığı yerde. oradan biliyor.
Umariz sözlükteki torbacı ihtiyacını giderecek yazar.
sarkık yazar.
atatürk e sararak trollüğü için prim dilenen yazar.
milleti meslek sahibi yapan cisim !
ataürk' ün ehliyetsiz araba kullandığını söyleyen şakirt.
Zeka seviyesi 0- 6 yaş arasındadır zannedersem.
ataürk' e nasıl hakaret edeceğini şaşırıp kendini komik duruma düşüren yazar.
(bkz: #18407774)
(bkz: #18400180)
ibret aldığım yazardır. herkes okumasın ruh sağlığı bozulur kendimden biliyorum.
(bkz: thor-ba)
uludağ sözlüğün kadrolu yobaz kemalistleri tarafından, gerici ya da şakirt gibi sıfatlarla yaftalanan süpersonik yazar....

"elbette ki ben sadece antikemalistim"
entrylerini severek takip ettiğim yazardır.