bugün

an itibariyle entryme kızıp bana özelden hakaret eden 10. nesil boş. çok üzmüştür hayata küstürmüştür beni. (bkz: ah şu çocuklar)
Kral çıplak diyebilen yazar.
sözlük kızları tatafından hunharca çaylak ettirildiğini söyleyen, zeki insan...yani itü sözlük hesabından bana öyle söyledi...
bir kez daha bizlere 12 yaşında olduğunu kanıtlayan şakirt.
(bkz: #18425070)
sözlük kızlarının yüreklerini hoplatan yazar...
Abaza olduğunu düşündüğüm yazar.
sözlüğün namus bekçiliğine soyunmuş orjinal belediyeden zimmetli supurge varyantı.
aynı şeyleri yazmayım şimdi.

(bkz: #18563966)

olm milletin çüküyle kukusuyla alakalı muhabbet ederek şakirtimsi tavırlarla karı kız düşmez lan sözlükten, çok denendi başarılı olunmadı amk, benim sadık yarim sağ elimdir deyi deyi bi ölerek gidin lan.

"banane" lafını sık sık kendinize söyleyin, banane la, banane banane ben ne karışıyorum beni ne ilgilendirir elalemin namusu bacak arası geyik muhabbeti şunu bunu falan diye odanızın duvarlarına yazın lan.

:: bi de anne baba aile geyiği yapıyorlar ya ölüyorum bitiyorum lan.
pişşşt sayın yazar ya baban seni görse böyle heeeeğ ığğğğ ağlamaz mııııı üzülmez miiii ayıp değil mi sözlüklerde sürtmekkkkk ığğğğ bığğğğğ

sanane amk sanane.
(bkz: poşet)
film: torba
orjinal isim: bag
oyuncular: troller.
konusu: silik olan bir trollün, peçeteden kendi imkanlarıyla doğuşunun anlatıldığı kısa filmdir.

(bkz: bi bitmediniz amk)
(#18614113) silik gerzek bir yazarın yerine gelen über zekalı 160 iq'lü şahane yazar.

yazılarını oku oku aldığım keyfe doyamıyorum yahu hele bi de cem yılmaz'dan esinlendiği o akıl dolu esprileri yok mu "bu çocuk olmamış" gibisinden, zevkten kuduruyorum sanki ıslak ıslak emdiriyormuşum gibi.

ah canım benim, ağzını yüzünü yerim senin.
aşk böcüğüm.
iremgam'ım benim..
(bkz: #18619616) bakınız vermeyi bile bilmeyen milletin nickaltını kirleten yazar. yazık la kimin çocuğuysa.
ne olduğu belli olmayan yazar. örneklemek gerekirse;

atatürk'e saldırıyor sanki şakirt: (bkz: #18619825)

eve karı getirememekten dertli sanki abaza: (bkz: #18619499)

cübbelinin sohbetlerini dinliyor sanki yobaz: (bkz: #18617503)

sözlükteki kızlara sarkıyor sanki sapık: (bkz: #18460084)

hele bir soluklan yeğen. sen ne ayaksın lan? amacın ne bir gün öyle bir gün böylesin. ham madden ne senin ?
(bkz: #18626543)
(bkz: #18626514)
yorumsuz. . .
gereksiz bir yazardır. kendince ergen söylemleri vardır. sağa sola saldırmaya da belli ki pek bir bayılıyor.
hayırlısı olsun be gülüm. herkes hakettiğini yaşar.
insanların namusuyla, ailesiyle, osuyla busuyla uğraşmasından mütevellit çaylak olmuş yazar.

(bkz: ahah)
Atatürk'e sallayamayı vazife bilmiş rtenin mücahitlerinden birisi.kulislerde Kömürle beslendiği çokça konuşulmaya başlanan. Ayrıca türkçe'yi de henüz çözememiş (bkz: #18663399) ansiklobediler yesin seni emi.
(bkz: onuncu nesil silik)
onuncu nesil silik.
muhtemelen peçeteden yeniden doğacaktır.
taşımak için kullanılan yardımcı nesnedir. geneli naylondur.
bodrum'un köyü, bildiğin köy.
bir kömür çeşidi. doğada bir kese içinde bulunur. kese kesilip, içinden kömürler alınıp yakılabildiği gibi direkt kesesiyle birlikte de yakılabilir. kese çeşitli renklerde olabilir. üzerinde yazılar olduğu da görülmüştür.
yasası meşhurdur.
Osmanlı'da (bkz: tobra) .
Net söylüyorum Bodrum'un en sakin ve güzel yerin 3 yıl aradan sonra tekrar geldim. iyi ki gelmişim diyorum şuan da.
görsel