bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ünlü bir tiyatro ve seslendirme sanatçısı..
    2 ... thoth
  2. 2.
    ankara üniversitesi dil tarih ve coğrafya fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk mezunu. Reklam,sinema,tv lerde seslendirme yapmıştır.
    2 ... senil
  3. 3.
    Şeklinden önce sesini tanıdığımız tiyatrocudur.
    ... mavi
  4. 4.
    kendine has bir ses tonu olan ve bunu çok iyi kullanan seslendirme sanatçısı ve oyuncu. fakat oyunculuk konusunda abisi burak sergen den öğreneceği çok şey var diye düşünüyorum..
    ... lazy pigeon
  5. 5.
    oyunculukta kendimi bildim bileli daha kötüsüne rastlamadığım, görüntü itibari ile tiyatroya da yakıştıramadığım* kişi. oyunculuk performansının ne derece iyi olduğu çektiği dizilerin kaç bölüm yayınlandığına bakılırsa daha iyi anlaşılabilecek oyuncumsu kişilik.
    -3 ... roy mustang
  6. 6.
    ünlüler çiftliği programına katılan,kendini rezil eden,üstelik yeteneksiz oyuncu.
    2 -1 ... lithium
  7. 7.
    konustugu zaman:al toprak seninim diyesi gelir hatunların,efsane bir ses tonu vardır.
    3 ... karpuzkabugu
  8. 8.
    12 yaşında tanrım ne yakışıklı,20'ye doğru ve sonra bu ne be ye dönüşen tepkiler alabilecek,etkileyici ses tonuna sahip,marjinal görüntülü aktör.
    4 ... mozambik tavsani
  9. 9.
    ünlüler çiftliği nde ferhat güzel le süper bir ikili oluşturmuştur bu adam! ben adam diyorum ama ferhat güzel ibne diyor, erkek adam küpe takmaz, kırıtmazmış! el sıkışırkan ucundan değil, acizane tabirle erkek * gibi sıkması lazımmış!
    3 ... don kişot
  10. 10.
    1964 yapımı "bomba gibi kız"ın 2000 yılında ki yeniden uyarlanmasında harika oyunculuğuyla benden yıldızlı pekiyiyi kapmış onun dışında pek sevmediğim şahsiyet... (bkz: bomba gibi kız)
    ... tttddd