another love isimli parçasıyla beni büyülemiş 22 yaşındaki ingiliz şarkıcı.

http://www.youtube.com/watch?
(bkz: buralar hep entry dolacak)
Another Love ve Hold Me sarkilariyla duygu akisinizi mal eden, aksaniyla evlenilesi Ingiliz sarkici. Ozellikle Another Love'i ilk dinleyisinizde depresiflesiyorsunuz, sonra daha da depresiflesiyorsunuz, en sonunda onu dinlemek manik duygular esliginde gunluk bir eylem haline geliyor.
bir piano ve bir ses, hepsi bu ama bundan fazlası var sanki.

http://www.youtube.com/watch?v=5A-Y0DFUQNI
Adele gibi ele ayağa düşmemesini dilediğim, another love ve cant pretend gibi süper şarkıların sahibi.
işte bizim ülkede de demet akalın atiye falan var. Öyle.
Another love parçasını bilmem kaçıncı defa dinlediğim şarkıcı. Diğer şarkılarına da baktım ancak kanımca en iyisi bu.
ergenlikten çıkmayı unutmuş vasat şarkıcı. daha açık bir ifadeyle nasıl söylenir bilemiyorum.
Cruel ve i know şarkılarını şiddetle tavsiye ettiğim henüz değeri bilinmeyen müzisyen. Çok güzel piyano çalması da cabası.
beğendiğim British singer'dir. ingilizler müzik işini hakketten biliyorlar.
anorher love adlı şarkısı ile adeta hepinizi sakinlik ve üzüntüden öldürmeye yeminliyim diyen bir abimizdir. uzun zamandır ard arda en çok dinlediğim şarkıdır. siz de dinleyin beğenin.
http://www.youtube.com/watch?v=MwpMEbgC7DA
another love şarkısı <3 The Burberry Prorsum Womenswear S/S13 Show'da da çalınan şarkıdır, candır, canandır. Tom odell da acayip yakışıklıdır, gençtir ve keşfedilmesini istemediğim müthiş sesli delikanlıdır. Ayrıca another love'un kısa film şeklindeki klibinin ucu açıktır, kafa karıştırır. üzerine konuşmaktan zevk alacağım bir müzisyen.
Another love gibi harika bir şarkısı olan ingiliz şarkıcı. Video games şarkısını gayet güzel coverlamıştır.
beni şuan kendine aşık etmiş bi sese sahip şarkıcı.. nasıl keşfedilmemiş hala şaşırdım doğrusu..
Indie pop u tekrar tekrar sevdiren 23 yaşındaki ingiliz şarkıcı.
yetenekli müzisyen. another love ile dinlemeye başlarsınız gerisi de gelir.
başlık sahibinin buralar entry dolacak demesine rağmen dolmayan başlık, yazık la, another love ve cant pretend şarkıları dinlediğim bilinmeyen iyi seslerden biri.
kendisi çok hoş olan, şarkıları ayrı bir güzel olan sevimli kişiliktir. sanki çok kırılgan bir yapısı varmış gibi görünüyor ya da bende o izlenimi bıraktı.
iyi bir şarkıcı. keşke daha popi olsa.
another love adlı güzel şarkısı olan çocuk. direksiyoncu ve biberci kızlar yüzünden bu çocuklara antipatiyle yaklaşıyoruz aq.
yeniden aşık olabileceğimi hatırlatan another love şarkısına sahip güzel sesli insan.
doğal insan2.

başarılı.
Another love sarkisi guzeldir.
bir dakika önce dinleyip paylaştığım another love şarkısını, muhtemelen piyi3al nickli yazarla aynı anda düşündük, şansa bak sol frame de görünce kısa süreli bir şok geçirdim.
"Yaşın kaç başın kaç senin? Nasıl şarkılar yapıyorsun öyle?" demek istediğim sanatçı. Bir yandan arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ama bir yandan da herkes bilmesin öyle ele ayağa düşmesin istiyorum.
(bkz: another love)
(bkz: heal)
(bkz: hold me)
Oturt karşı koltuğa saatlerce izle öyle bir psikopatlık.
minik bir kedi.