bugün

2013 ocak ayında tesadüfen keşfettiğim, piyano aşkımdan beni yakalayan ve o günden beri beni büyüsüne çekmiş bırakmayan bir sanatçı. 2016 da ki konserine gidemedim ancak 2017 de yakaladım, muazzam bir şeydi. 2019 şubat ayında tekrar geliyor...
Şöyle söyliyeyim sakin bir şey arıyorsanız;sense, another love(original), true colors, grow old with me, hareketli arıyorsanız cant predent, ı know , wrong crowd diğerlerini siz keşfedin artık hepsini yazmayalım buraya.
Şarkıları hoş olan ingiliz sanatçı.
Dün zorlu da perfomansı olan sanatçı. Allah a şükür canlı dinleyebildim.
bu ayın 23'ünde zorlu'da olacak şarkıcı. gel gel sarışınımm gell gelll sanaa aşığımm gelll.
another love şarkısı sanırım s4 ler yeni çıkarken çıkmıştı ve bütün gün tv de reklamları duymaktan artık ezberlemiştim.
Zorlu ya zevkle gideceğim harika insan. Ayrıca another love en sevdiğim şarkıyken bi gün telefonla erkek arkadaşıma önerip dinlettiğimde beni düşünür umuduyla tabii.. Another bir love için onu terkeden kız arkadaşını düşünmüş bi de bana söylemişti. Çocukta tip olarak ona kız da eskisine benziyomuş. Nitekim klipteki sarılma sahnelerinde onu düşündüğünü bildikçe evde ağlamıştım. En sevdiğim şarkıydı be bu. Sayesinde bok da olsa gitçem
https://youtu.be/e-aaencD-dY

tom odell - another love.

kısa film versiyonu oldukça başarılı.
Şarkıları bi yerden sonra sıksa da sarı saçlarını deli gönlümeeeğğğ..

Neyse. Another love iyidir bi de aklımda kalan en güzeli;

- wish i had a little mother nature in me.
Kendisini çok severek dinlerim, duş sonrası yakılan sigara eşliğinde iyi gider. Wrong crowd, silhouette, sense çok güzeldir. Klipleri de ayrı bir tad bırakır insanda.
minik bir kedi.
Oturt karşı koltuğa saatlerce izle öyle bir psikopatlık.
"Yaşın kaç başın kaç senin? Nasıl şarkılar yapıyorsun öyle?" demek istediğim sanatçı. Bir yandan arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ama bir yandan da herkes bilmesin öyle ele ayağa düşmesin istiyorum.
(bkz: another love)
(bkz: heal)
(bkz: hold me)
bir dakika önce dinleyip paylaştığım another love şarkısını, muhtemelen piyi3al nickli yazarla aynı anda düşündük, şansa bak sol frame de görünce kısa süreli bir şok geçirdim.
Another love sarkisi guzeldir.
doğal insan2.

başarılı.
yeniden aşık olabileceğimi hatırlatan another love şarkısına sahip güzel sesli insan.
another love adlı güzel şarkısı olan çocuk. direksiyoncu ve biberci kızlar yüzünden bu çocuklara antipatiyle yaklaşıyoruz aq.
iyi bir şarkıcı. keşke daha popi olsa.
kendisi çok hoş olan, şarkıları ayrı bir güzel olan sevimli kişiliktir. sanki çok kırılgan bir yapısı varmış gibi görünüyor ya da bende o izlenimi bıraktı.
başlık sahibinin buralar entry dolacak demesine rağmen dolmayan başlık, yazık la, another love ve cant pretend şarkıları dinlediğim bilinmeyen iyi seslerden biri.
yetenekli müzisyen. another love ile dinlemeye başlarsınız gerisi de gelir.
Indie pop u tekrar tekrar sevdiren 23 yaşındaki ingiliz şarkıcı.
beni şuan kendine aşık etmiş bi sese sahip şarkıcı.. nasıl keşfedilmemiş hala şaşırdım doğrusu..
Another love gibi harika bir şarkısı olan ingiliz şarkıcı. Video games şarkısını gayet güzel coverlamıştır.