bugün

abone olmama rağmen üyeliğiniz aktif değildir demesiyle beni çıldırtmış ttnet hizmetidir. yeniden abone olayım diyorum fakat zaten aktif bir üyeliğiniz var diyor. belki şifre ile alakalıdır deyip şifre felan değiştiriyorum fakat bana mısın demiyor. bilen varsa beri gelsin.
Bünyesinde barındırdığı seç-izle servisindeki film arşivini genişletmesiyle takdirimi kazanmış programdır.
şu an servislere ulaşılamıyor hatasını sadece bende mi veriyor acaba.
ttnet'in sağladığı kullanışlı ve güzel bir servis.
mac os kullanıcıları için hala yazılım yapmamışlardır, sadece internetten izleyebiliyorsunuz.
an itibarıyla cortlayan * ve servislere ulaşamayan zımbırtı.
standart paketi bir türlü müşterilerinin hizmetine sunmayan, herkesin 30 ağustos'u kaçırıp da 3-5 tl fazla ödemesini kollayan ttnet hizmeti.

adamlara hizmet başlangıcı olan şubat ayından beri en az 5 kere benim üyeliğimi plus paket değil, normal paket yapın diyorum, adamlar bana "efendim kampanyamız var, süresi şu tarihe kadar uzatıldı, o tarihte tekrar arayın" demekteler. önce nisan, sonra haziran, sonra ağustos sonuna kadar bana kampanyalı hizmet verdiler. nedense ben bu hizmetlerini kullanmadım. bunu da söylüyorum, ben bu hizmetinizi almak istemiyorum diyorum. yok şimdi geçemezsiniz bla bla bla diyorlar.

şikayet ettim bunları şıracılarına, aradılar, biz standart paketi hiç çıkarmadık ki! ilk kez bu ay çıkardık ağustos sonunda arasaydınız geçerdiniz dediler. anlatamıyorum adamlara. bir de diyorlar ki görüşmemiz kayıt altında. ulan bi baksana ekranlara kaç kere aramışım bu meret için.

kapattım telefonu sonunda dayanamadım. ha diyecek olursanız "ulan dümbük zaten hepi topu 4 lira, ne çemkiriyosun".

ben de diyorum ki; önemli olan boyu değil, işlevi.
hiçbir siteye girilmezken bu meret cayır çayır çalışıyor. nasıl iş anlamadım.
linux da ve dolayısı ile ubuntu da çalışmadığı için, bi sikime yaramayan program, hizmet ya da her neyse.

(bkz: yazar bu entrysinde sinirlenmiş beyler)
ttnet ten hiç beklemiyeceğim kalitede sorunsuz tivi si.
ubuntu ile ne indirilerek ne de site üzerinden izlenebilen zımbırtı.
la liga yayınlarını izleyip izleyemiyeceğimi öğrendikten sonra üye olmayı düşündüğüm zımbırtı...

tavsiye ediyo musunuz gençler? 1024mbps ile ahval ve şeraitimiz ne olur?
(bkz: iptivibu)
dört aydır abonesi olmama rağmen henüz bana kendini toplam dört saat izletemeyen ttnet'in para söğüşleme şeysi. madem bu boku beceremiyorsunuz neden ısrar ediyorsunuz? ya da ben neden aboneliğimi sürdürmekte ısrar ediyorum?
kullanılırsa oldukça mantıklı olacak, fakat bir türlü izlenemeyen tivi.*
bugün güncelleme yapmış olan internetten tv izleme programı. ama neyi güncellediğini, neyi ne yaptığını söylemiyor.
yeni guncelleme ile bozulmustur. amina koydunuz guncelleme diye mis gibi programin.
yeni güncellemesiyle işleyiş tabanını silver light'a geçirerek sıçmıştır resmen. güç tasarrufu modunda çalışırken pc herhangi bir oynatıcı olarak algılamamakta bu programı ve belirlenen süre dahilinde ekranı karartmaktadır. pek işe yarayan bir özellik eklenmemiş sanırım böyle bir şeyi nasıl atlayabilirler? merak konusu...
sözlüğe takılırken tv izlemeye yarayan ttnet icadı.
indirme yaparken takılmasına rağmen ttnetin en iyi hizmeti.
yıldız.tv yani eski adıyla nar.tv pabucunu dama atmıştır.
espn classic de kanal listesine eklenmiştir.
görüntü ekranında boyut olarak herhangi bir değiştirme yapamadığımız program. arkadaş ben programın küçücük bir şekilde monitörün bir köşesinde durmasını ve monitörün geriye kalan bölümünde rahat bir şekilde çalışmaya devam etmeyi istiyorum. üstüne bir de bu programa para veriyorum.
öğle saatlerinde aşırı derecede takılıp kullanıcıyı adeta kanser eden programdır. anlaşıldığı üzere kullancılıların çoğu işyerlerinden kullanmaktadırlar.
Ttnet in yaptıgı online televizyon hizmeti. Ayrıca bazı filmleride izleme imkanı veren bu sistem çok ufak meblalarla göz dolduruyor. Faydalı yararlanmak için internet hızınıza ve kota problemi yaşamamak için internetinizin "sinirsiz" olmasina ozen gosterin aksi takdirde uzulursunuz.
güncel Önemli Başlıklar