bugün

merhaba sozluk, bu bizim yeni besinci nesil sozluk yazarimiz, sozluge merhaba de yeni besinci nesil sozluk yazarimiz.
(bkz: zaman kötü kolla götü)*
ayrıca, bu çağrışıma ön ayak olmuş; anime ile ilgili girisiyle fark ettiğim ve hemen kanımın ısındığı yazar. hoş geleli olmuş bayağı, merhaba yazarı.
time is bad keep your back repliğinin bir öbeği.
devamında, keep your ass cümlesinin gelmesi mümkün cümledir.
(#11838675) entry ile dosta güven düşmana korku salmıştır.
zaman kotu nikiyle benı gulduren yazar arkadas.
abi şimdi bu kardeşim süper bir adam. sabaha kadar sohbet ettik ve bana bazı duyguları açtı. abi bu arkadaşımızın yarasının dermanı sadece birinin iki dudağı arasında. o yüzden bu arkadaşın temiz kalbi ve efendiliği ile o kızın bu adamdan daha iyi bir erkek bulamayacağı eminim. inşallah isteğin gerçekleşir hacı. inan çok sevinirim. mudanya tayfasından.
uzun konuşulur bununla kafası iyidir, anlatılır dinlenir. zirvede anladık ki bir derdi varmış, dertlerin en güzeli. onun derdi kalem dusmani kalemtras'ında derdi olmuştur. bir gün üçüncü şahıs olmamasını ve dermanını tez zamanda bulmasını diliyoruz.
bursa zirvesinde tek taşımı sevgilim aldı ve artı bir * ile beraber muhteşem üçlü olarak tanıştığım, en derin sevgilerin adamı, sohbeti hoş, esprileri gülmelere sevk eden * yasak karşıtı, sevgi adamı, güzel insan. * *
uzun zamandır buralarda olan yazar. okunması ve takip edilmesi gerekir. o bunu hak ediyor.
naruto/bleach takıldığımı öğrenince beni one piece okumaya davet eden, şahsım gibi anime/manga insanı.

sözlük karıştırmaya üşenmeyi bıraktığı gün okunmadık manga, izlenmedik anime bırakmayacak*.
şu sözlükteki çoğu adamdan daha adam bir sözlük dostu. Rasgele dostum.
ben bir öküzlük ettim kendisine karşı.

bana ilk hoşgeldin diyen yazarlardan ve bir teşekkür bile etmemişim.
affetsin yazarıdır.
benim 5. modelim.ayrıca boş nickaltıma yazan nadir yazarlardan.*
1000. entry kutlamalarıma iştirak etmiş yazar. Teşekkür ediyorum.
kolla your got diye devam eden ingiliz atasözü.
şerefli! haysiyetli! iyi aile terbiyesi almış! mükemmel bir insan. eğitim ailede başlar. bu yazarın annesini böyle harika bir insan yetiştirdiği için kutluyorum.
cover your ass cümlesiyle devam ettirilebilecek nicke sahip yazar.
kendisinde karizmatik bir aktör havası bulduğum yazar.