1. 1.
    hoş gelmiş inşallah kızdır.
    4 -1 ... t h e e r e c t o
  2. 2.
    Tiktokerse durumu iyi değil.
    3 ... ligor61
  3. 4.
    Yazdıklarına bakılacak olursak WhatsApp ında büyük bir hayat kadını kitlesi olduğu kanaatine vardığım user. Acilen WhatsApp ı bırakmalı.

(bkz: aids)
    5 ... kale3112
  4. 4.
    yaptığı sexting konuşmalarını sözlüğe atarak "ben kadınlar tarafından tercih edilen bir erkeğim" izlenimi vermeye çalışıyor.
    3 ... peacekeeperx
  5. 5.
    Önyargılarım vardı ama iyi biri çıktı adam.
    1 -6 ... black labell
  6. 6.
    Şöyle s.ktim, böyle soktum diye ortalıkta dolaşan tüm diğer penis beyinliler gibi bu da boş insandır.

Aklı yoktur, çükü vardır. Hayatını çükü idare eder. Onu mutlu etmek için yaşar.
    12 ... serdarsl06
  7. 7.
    Sana katılıyorum sayın abim. Bu arada dükkanında çıplak gösteren gözlük var mıydı?
    2 -5 ... tiktoker selim
  8. 8.
    Acaba konustugu kadinlar mesajlarinin ifsalandigini biliyor mudur? Bu tipi erkekler iyi tanir. Bunlar ortamda da sunu soyle domalttim diye anlatir. Erkekler arasinda adam yerine konmaz bu tipler.

Hos boyle biriyle konusan kizdan ne beklemeli? Akli olan hicbir kiz ozelinin paylasilmasini istemez. Paylasacak potansiyelde firlama olan tiplerden de uzak durur akli olan. Akli olan.

Bugun mesaj ifsalayan yarin telegram gruplarina video yukler. Evet.
    7 -4 ... katil oldum
  9. 9.
    Çıplak gösteren gözlük yok ama gerçekleri tüm çıplaklığıyla gösteren gözlükçü var.
    7 -2 ... serdarsl06
  10. 10.
    Ooo gözlükçü vites yükseltiyor.
    2 -3 ... tiktoker selim