bugün

beklenen diziler arasına adını yazdırmıştır.
aşkı meşki çok bulaştırdıkları dizi. ergen dizisi gibi geliyor öyle olunca. secret chamber mı ne var, o hepten ortaokul terk, tipler de küçük filan.

edit: secret circle lan o adsfaiskasd.
miss jackal'a teşekkür.
yeni başladığım ve gayet güzel bulduğum dizi. damon salvatore diyorum.. supernatural ve himym'ı bitirdikten sonra yalnız kaldım bakalım saracak mı?
tadında bitiremedikleri dizi.
damon salvatore nin gelmiş geçmiş en yakışıklı adam olduğunu izleyenlerin kabul ettiği dizi.
erkeklerin çoğunun bok atıp gizli izledikleri dizi.
yeni sezonu 11 ekimde başlayacak olan dizi. the secret circle' dan phoebe tonkin konuk olacakmış bu sezon.
3.sezonun sonuna kadar her şey iyi hoştu da artık izleyemediğim dizi. bunun nedeniyse elena adlı genç kızımızın saçmalamak düzeyindeki hal ve hareketleri olabilir. bulmuş iki tane çocuğu parmağında oynatıyor.
--spoiler--
bir stephan bir damon derken sezon finalinden anlayacağımız üzre bu sezon damona yazık edeceklerini düşünüyorum.
--spoiler--
onun haricinde ergen dizisi olduğu gerçeği var ama yine de boş olunca izlenebilir. (bkz: twilightı izleyen bunu da izledi) o kadar da haksızlık etmemek lazım bunda artı olarak cadılar melezler falan bir atraksiyon var en azından.
http://www.youtube.com/watch?v=9vM1eySv0Yo adresinden yeni sezon tanıtımı izlenebilen dizi.
ilk 2 sezon misler gibi sararken son sezon çok batık ve monoton geçmiştir. çok dizi gördüm böyle, ilk sezonları güzel sonradan birden bozuşa geçen. düzeleceğini zannetmiyorum.

4. sezondan da fazla bir şey beklemiyorum. hatta hiç bir şey beklemiyorum desem yeridir.
elena stefan olmasa on numara olacak dizi çok saçma aşk mevzuları dönüyor yoksa dizininin vampir olayları çok sağlam.
yarın muhtelif sitelerde yeni bölümünü izleyebileceğimiz dizi.
4x01

Tam da tahmin ettiğim gibi oldu giriş.

--spoiler--

• Elena'nın vampir olacağını zaten biliyordum. Boşuna vampir yapmadılar onu. Damon'ın etki altında bıraktığı süreyi hafızasından silmek için yaptılar. Böylece Elena sık sık D & S ikilemi yaşayacak. Sezonun da ana konusu bu olacak.
• Stefan'la olan sahnelerinde gram duygulanmazken, Damon'la olan sahnelerde kendimi tutamıyorum ya.. Damon vampirin dibisin koçum! Damon gerçeği veriyor. Matt'i kurtarsan ne olur, kurtarmasan ne olur.
• Klaus reyiz eski bedenine geri döndü. Caroline ile melez seks çok yakında gerçekleşebilir.
• Ne olduysa Rebekah'ya oldu. Ordan oraya vuruyorlar garibanı, yazık lan size. Oy canım aklıma geldikçe üzülüyorum bak.
• Son olarak Allah aşkına Twilight vıcıklığını bıraksın Elena ve Stefan. Damon bu yüzden iyi. Adam vampir ruhuyla hareket ediyor. Hele son sahnede ki günışığı yüzüğünü takarken evliliğe atıfta bulunmaları yok muydu, jesus f*cking christ!

--spoiler--
vampir denen kanobur yaratığın tuttuğu günlüktür.

hayır yani kan emdiğin yetmiyo gibi bi de utanmadan çetelesini mi tutuyosun hayvan. şunu emdim, bunu ısırdım, onu çizdim, ötekini patlattım. ayıp diil mi?
--spoiler--
elena yine durmadı ve ne kadar mal olduğunu bir kez daha gösterdi gerçekten evlat olsa sevilmez bu kız. o tavırlar ben vampir olmayacağım demeler falan. bi de gitti stephanı seçti. gerçekten şaka ya. damon gibisi var mı? bunlar mutlu mesut çatıda aşklarını tazelerken bile söyledikleri lafa bak. damon nasılsa plan yapıyordur hahaha biz eğlenmemize bakalım aşkım ama damona da göz süzeyim de kaşarlığım belli olsun. yani bi de peder çıktı napacak sarımsak falan atacak heralde vampirlerin üzerine. bonnie desen her şeye bir büyü uyduruyor nasıl büyü kitabı anlamadım her şey var içinde maşallah. bi de elena damonla önce tanışsaydım onla olurdum demişti. noldu her şeyi de hatırladı ama kafası yine basmadı heralde. bi de caroline tyler'ın ölmediğini öğrenince napmaya çalıştı anlamadım. ben tyler'ın yerinde olsam bu kız beni kullanıyor diye düşünürdüm açıkçası. bi hoşgeldin hacı napıyon demeden atladı çocuğun üstüne. yine de öteki bölümü merak ettim doğrusu.
--spoiler--
4. sezonuna başlamış amerikan yapımı dizidir.
--spoiler--
elena hanım vampir olmak istemiyorum, vampir olmam ben dedi dedi... ama noldu? ölüme ''ciddi ciddi'' yaklaştığı an kan içmem lazım stifiii diye tutturdu. ölüm korkusu yavrum bu birşeye benzemez kimse çok çok kısa bir zaman içide öleceğini bilerek yaşayamaz ölmemek için bir imkan varsa olabildiğince kullanmaya çalışır. ben istemiyorum ıkk mııkk dedin göt oldun oturdun. insanlığından pek hayır görmedik bakalım vampirliğin nasıl olucak.

rebbeca' ya çok üzülüyorum yauv. ne gadada güzel ama bir yüzü gülmedi. klaus' ta ne istiyorsa kızdan... taş gibi kız. *
caroline seni çok özlemişim.daha uzuun uzuuun görürüz seni inşallah. sende yüzü gülemeyenlerdensin. bu arada sende taşşsın. *
--spoiler--

şu tarih hocası... adı neydi unuttum? hani şu cadı tarafından vampire dönüştürülmüştü ki bu da başlı başına bir mantık hatası dizinin içinde. hani cadılar doğanın dengesini korumalıydılar, vampirler doğaya aykırıydı vs. nasıl olduda bir cadı bir büyü kullanarak vampir yaratıyor?!? neyse sorum bu değil. bu sonradan vampir olma tarih hocasına nolmuştu yauv? bütün vampirleri açığa çıkardı vs. sonra n'oldu? ölmüşmüydü? bilen yazsın geçen sezonun son bölümünü izlemek zor geliyor. *
4x02

Eh işte bir bölümdü.

--spoiler--

• Elena vampir olduktan sonra Stefan'ın korumacı tavırlarını kaldıramıyor. Bu yüzden direk Damon'dan istiyor yardımı. Onu gerçekliğe çeken kişide o zaten.
• Jeremy hayaletlerle temasa geçebildiğinden psikopat ruhlu herifin dövmesini görmüş olabilir.
• Bölüm sonu kandil olayı neydi lan öyle. Damon'a bakıyorum mezarlığa gitmiş (bir vampirden beklenecek şekilde), diğerlerine bakıyorum duygusallık akıyor aman..
• Kilisede tam bir işbirliği yaşandı helal olsun.
• April çok tatlı be. Vay maşallah porselen bir bebek. April, Damon'a yazsa.. Elena'da ona olan duygularını bastıramayıp kıskançlık yapsa güzel olmaz mı? Süper olur.

--spoiler--
--spoiler--
bence çok büyük bir mantık hatası yaptılar. hani vampirler ilk defa kan içtiklerinde kendilerini durduramazlardı. elena mattin kanını biraz içti ve hemen bırakabildi. öldürmesi gerekmiyor muydu?
--spoiler--
vampirlerle ilgili dizimi olurmuş ya diyerek başladığım ve adamlar yapmış ya diyerek bitirdiğim dizidir.
bu elena salak mı? damon varken neden stefan? düşüncesine gark eder.
4x03

Fazla aksiyon yoktu bu bölümde.

--spoiler--

Fakat Elena'nın vampir olduktan sonra duyguları Damon'a döndü.

--spoiler--
internetimin hızlı ve limitsiz olması nedeniyle bi boşbulunulmuşluğa gelip indirdiğim dizi.

edit: neden eksilendim ki? ben diziyi izleyecektim zaten.
vampiri, kurt adamı, melezi bol bir dizi. bi an için kendimden şüphe ettim izlerken.

--spoiler--

bir kaç bölüm sonra elenayla damon, stefanla da caroline olabilir. ileri görüşlülüğümü konuşturmak istedim.
--spoiler--
twilight'tan esinlenildi dedirten ama twilight'tan bence daha başarılı bir senaryo ortaya koyan dizidir. nina dobrev mükemmel, paul wesley şahane, ian somerhalder oha naptınız ya izlerken kalbim sıkışıyor dedirten bir dizi. ama favorim candice accola (caroline). çok şeker, bayılıyorum kadının oyunculuguna. bir kere yapmacık değil. ayrıca ingiliz aksanıyla begeni kazanan klausta şahanedir yani.
--spoiler--
ah rebekah vah rebekah seni ezelden beri ezmişler kızım. çok üzülüyorum sana. rahat bırakın artık şu kızı. kızcağız vampir olmakta istemiyormuş...
--spoiler--

bol bol rebekahlı ve carolinelı bölümler istiyorum. ikiside taş!