bugün

isteseydik hepsini bir pakette yapabilirdik ama yapmadık, yapmayız mantığındaki oyun serisidir. Her türlüsü düşünülmüştür. Başta zevk verse de sonradan sıkar. Sadece bir iki umut ile girilir sonrada geri çıkılır.
ea games'in harika bir hayat simulasyon oyunudur.
iki yetişkin karakter öpüştürülerek çocuk yapılan oyundur. Şimdilerde 4. sünün çıkması beklenmektedir. umarım the sims 3 gibi bir felaket olmaz. merakla bekliyoruz.
adamların sekse biçtikleri süre 4 dakika. fazlasında gözünüz olmasın. optimum süre diye bir şey var neticede. gavur bişey biliyor ki 4 dakika demiş. insanları strese sokmayın.
ctrl+shift+c aging off hilesi ile tatlı olan oyun. Sims3 bu hileyi kabul etmese de aktif olan diğer hileler ile gideri vardır. Şaka maka sıkmadı mı?
"kalk şunun başından. ne anlıyorsunuz şu bilgisayardan, bi' türlü çözemedim!" diyen anneleri bile bilgisayar başına oturtan, bilgisayar oyunlarını genç erkeklerin tekelinden çıkarmayı başarmış oyundur.
insanları yönetebileceiğimizi küçüklükten aklımıza sokan oyundur.
nasıl bir oyundu oğlum bu. çoğumuz hayalimizi yarattık bacak kadar boyumuzla. ufak bi' ev, afili bi' manita.
para hilesi tabi, o zamanlardan daha kısa yoldan bi' çakallık peşinde olcağımız belli. en cilalı ev eşyaları falan.
Erkeklerden de delice oynayanı var mı merak ettiğim oyun.

Bir başlayınca bağımlısı oluyor insan. Eskiden gece 4 e kadar oynadığımı bilirim. Hey gidi günler hey. Orijinal almayı düşünüyordum ama sims3+ eklenti paketleriyle 280 tl ye geliyor. E bana da pahalı gelince çakmasına tabi olacağım gibi görünüyor.
Maksimum 2 haftadan sonra oynaması sıkıcı gelen oyun.
erkeklerden de delice oynayanı olan oyun. birine bizzat sims 4 nasıl kurulur, cracklenir anlatmışlığım var. bilgisayarı kaldırmayınca da hayli sinirlenmis idi.
Hobilerim arasında simsimi kusturup kendi kusmuğunu temizletmek var.

görsel

görsel
bunca yıldır player ım hala sims oynamayı beceremiyorum. yani ben oyunun mantığını kavrayamadım sanırım. evi kuruyorum, resmen iç mimar edasıyla döşüyorum, sonra adama iş güç buluyorum lakin bir süre sonra adamın kontrolü benden çıkıyor arkadaş. ya üzgün oluyor, ya hemen acıkıyor. yani oyunun amacını birisi bana söylesin, anlatsın allah rızası için. en son sims 4 oynadım. ilk dakika spor salonuna gittim bi iki hatunla sohbet ettim sonra baktım hava kararmış eve dönüş yolunu bulamadım. sonrasında sildim direk. nedir bu oyunun olayı anlamıyorum hala. ama bir simcity, cities skylines derseniz onu anlarım bak.

herkesin delicesine eğlendiği benim maksimum bi kaç saat geçirebildiğim oyundur.
Erkekler olarak delice oynamaktayız. En büyük fantezimiz bir simi havuza ya da boş bi odaya soktuktan sonra merdiveni/kapıyı kaldırıp havuz/oda da ölmelerini izlemek. Ayrıca evlendirdiğim simlerin kayınpederlerinin evine götürüp ağaçlarda ki meyveleri çalmaktır.
zamanında çok fazla oynadığım oyundu. sadece ilk oyunun oynadım ama. şimdi nerden esti bilmiyorum, müziklerine bakayım dedim. gözyaşlarımdan odamı havuza çevirdim.

https://www.youtube.com/w...p;list=PLFD0B65AF1A236E8C
kucukken ingilzicemi gelistiren oyun.insanlari oldurmek icin 4 tarafini duvarla kapatir zamani en hizliya alirdik.bide ara hilesi vardi galba kaching diye hey gidi be. rahat 10 sene gecmistir.
ben hep çocuk yaptırıyodum.
annemi babamı yapardım.
en güzel eve koyardım.
sonra önce abimi yaptırırdım.
o teen olunca da kendimi yaptırırdım.

aramız çok olunca teen olmasını beklerdim.

zeki bi çocukmuşum maşallah.
teşekkürler tanrım.

bir oyun.
aşırı sıkıcı oyun. oynamayın. sadece biraz fantezi olarak oynayabilirsiniz. basın hileyi hayalinizdeki evi yapın istediğiniz gibi dekore edin falan. başka türlü hem zaman yutar hemde çok sıkar.
Clapaucius gibi bi para şifresi vardı. Ne günlerdi be.
yanlış hatırlamıyorsam clapauciustan sonra !;!;!;!;!;!;!!;!;!;! tarzı şeyler yaparak rockefeller düzeyinde sermaye ekliyorduk kendimize.
bu oyunu karakterleri öpüştürünce çocuk doğduğu dönemlerde deli gibi oynardım.gerçekte de öyle sanıyordum.
(bkz: hüzün)
en üstteki kanka.
övünmek gibi olmasın, ya da olsun, sims karakterlerinin fiziksel görünümlerini kendi hayatımdaki insanlara birebir benzetebilme yeteneğim olduğundan ötürü, oynaması daha zevkli ve daha psikotik bir hal alan oyundur benim için.
Bıkmadan oynadığım senelerdir bağımlısı olduğum oyun serisi.
hiç bıkmam diyordum ama başkası ile oynayınca tüm hevesimi kendi ile birlikte aldı götürdü.