bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ılgınc bır aıle fılmı. basarıların ardından ıhanetler, basarısızlıklar ve yenıden bıraraya gelıs uzerıne kurulu bır ızlenesı bır fılm . basrollerde ben stıller ve gwyneth paltrow var.
    ... arviron
  2. 2.
    Gene Hackman, Bill Murray'ın başrollerini oynadığı film.
    ... expert16
  3. 3.
    Gene Hackman , Anjelica Huston ,Gwyneth Paltrow , Ben Stiller ,Luke Wilson ,Owen Wilson
    , Danny Glover ve Bill Murray gibi yildizlari barindiran ve catir catir oyunculuk dersi veren yapimdir. konusu esasinda cok basit olmasina ragmen yer dramatiklesen ve kendine has senaryosu olan bir filmdir.
    1 ... mulayim
  4. 4.
    her karesi ayrı bir anlamlı, tuhaflık ile güzelliğin bütünleştiği, sinematografik açıdan fevkalade olmuş wes anderson şaheseri. Gwyneth Paltrow'un ashtray girl performansı insana sigara yaktıracak kadar güzel. wes anderson ve çetesinden güzel bir film.
    ... ghost whisperer
  5. 5.
    mükemmel bir aile filmi, insana kara komedi budur dedirten cinsten. oyuncuların hepsi görmeye alışık olmadığımız rollerde, iyi ki de öyle. film müzikleri mükemmel, başlar başlamaz hey jude çalması yetmez mi zaten?

problemli karakterlerin oluşturduğu problemli bir aile, aileyi bir arada tutma çabasında bir anne, yüzümüzü tebessüm ettirse de hüzünlendiren, bir çok zekice ayrıntının bulunduğu film.

size tavsiyem, filmi bir defadan daha çok izlemeniz ve her karakteri ayrı ayrı incelemeniz. her karakterin ayrı ayrı sevilecek tapılacak karakterler olmasına karşın, bende bill murray ayrı bir iz bıraktı.

the squid and the whale, little miss sunshine seviyorsanız eğer, bu film favori filmlerinizden olmaya adaydır kanımca.
    2 ... ringo starr
  6. 6.
    gene hackman, angelica huston, ben stiller, gwyneth paltrow luke wilson, bill murray, owen wilson ve danny glover lı film. yönetmen wes anderson...

bildiğimiz kara mizah. ve belirteyim ki luke wilson, gwyneth paltrow ve bill murray çok iyi bir film çıkarmışlar...
    1 ... gonul diyorum akil diyorlar
  7. 7.
    owen wilson'un wes anderson'la yazip, bir de oynadigi komedi filmi.
    ... kisladankampuse
  8. 8.
    gecenin bir yarısı televiyzonun acılmasıyla izlenmeye başlanan, zaten içinde bulunulan melankolik havanın etkisiyle bünyede depremlere yol açan, Gwyneth Paltrow' un o hüzünlü bakışlarını gördükçe kontrolü kaybettiren ** aşmış kadrolu aşmış bir filmdir. Margot'un sigara içişi o güne kadar görülmüş en karizma sigara içiştir. Yakan, yıkan, unutulmaz bir şaheserdir.
    (bkz: wes anderson)
    2 ... mithrandir
  9. 9.
    birbirinden matrak yan hikayecikleri olan ve klişlere gark olmadan arz-i endam eden filmdir. benim nedense aradan gecen onca seneye rağmen su sahneyle hatirlayacağim filmdir;

http://i33.photobucket.co...s-hackman-at-table_sm.jpg
    1 ... mulayim
  10. 10.
    "family is not a word, it's a sentence" mottolu film.
    3 ... posee