1. 1.
  (bkz: erozyon)
  2 ... impayatoy
 2. 2.
  adı gibi paldır küldür müzik yapan köfte dudaklı bi vokaliste sahip ucubik band.
  -1 ... kirmizii
 3. 3.
  "forty licks" albümleriyle ve "kıpkırmızı dudaklar içerisinden çıkan yalayan dil"imgesiyle rock'n roll severlerin baş tacı ettikleri bir gruptur.
  1 -1 ... nekrofili
 4. 4.
  son albümlerinden rain fall down adlı sarkının klıbınde T610 u hıç acımadan yagmur altında tutan grup.
  babalarımızla yaşıt olduklarını düşündükçe atp'lerinde bir problem oldugunu duşunduğum grup.
  2 ... nuwanda
 5. 5.
  (bkz: paint it black)
  2 ... hendrix
 6. 6.
  küçükken arkadaşımın bir ablasından kadın olduklarını, mahallede bir abiden de homo olduklarını duyup, üyelerinin tümünü kadın ve homo sandığım grup.
  (bkz: küçükkken madonnayı erkek sanmak)
  1 ... sayborglardasever
 7. 7.
  son albümlerinin çıkış şarkısı Rain Fall Down'da çılgın bir gürültüyle harika bir müzik yapan ihtiyar delikanlılar grubu. hatta grubun klipinde etli dudaklarına yapıştırdığı sigarayla karizmatik bir şekilde gitar çalan üyesi (adı keith richards'dı galiba) yakın zamanda hastane'ye kaldırılmıştır. Akçiğer kanseri olması kuvvetle muhtemeldir.
  ... discovery
 8. 8.
  yosun tutmayan grup..
  3 ... piano-forte
 9. 9.
  (bkz: Street Fighting Man)
  ... zibende
 10. 10.
  hemen hemen tüm konserlerine grup üyelerinden önce, yaklaşık 150 kişilik bir ekip ve 1 airbus dolusu malzeme gönderen, çoğu zaman sahneden amfilere kadar ekipmanlarını kendileri inşa eden,son brezilya sahil konser hazırladıklarını izlediğimde "ben kimim"dedirten(zira 2 gece kalacakları otele bilardo masasından, koşu pistine kadar her istediklerini yaptırdılar ve 10 günde harika bir sahne inşa edildi)efsane müzik grubu.
  ... nepal