bugün

redpill, erkekler açısından hiç hoş olmayan gerçekleri, tüm çıplaklığıyla ortaya koymaya çalışan bir hareket. ismi de o yüzden kırmızı hap. al maviyi, mutlu mesut yalanlar içinde takılmaya devam et. al kırmızıyı gerçekleri acı olsa da gör, kendine gel o götü kaldır.
buraya da yazayım tam olsun
uludağ sözlükte tutmamistir.
sosyoloji de erkeklerin expandable gender (harcanabilir cinsiyet) olduğuna dair fikirler vardır. trp ise bu fikirleri alıp herkesin anlayabileceği türden basitçe anlatıyor (yoksa kaçınız sosyoloji makalesi okuyor).
mühim ve esastır.

feministler ve meriçler tarafından yapılan saldırılara karşı erkeklerin son kalesidir.
Red pill falan umrumda değil.
Şunları yaparsanız mutlu olursunuz:

Kadınla güzelliği ölçüsünde ilgilenerek.

Zenginsen paranla, fakirsen vücudunla ve kaslarınla varsın, bunu fark edeceksin erkek adam.

Kendi keyfine bakacaksın, kadın gel dediğin an gelecek git dediğin an gidecek.

Kadınların büyük çoğunluğu onlara köpek muamelesi yapan erkeklerin peşinden gider, değer vermeyin, değersiz olduğunu hissettirin.

Bir de popüler kültürün parçası olun binlerce takipçinin olması seni farklı kılar.
Sakın haa gidip de o kuytu kosede duran, kimsenin dikkatini cekmemis, cekmek icin cabalamayan, cabalasa da olduramayan, heyecanlanan, sacmalayan kizlari sevip sahiplenmeyin. Nerde yuz vermeyen, simarik, kendini bir bok sanan kari var onlara hic umut olmasa da sulanin, sagdan soldan ne kadar taktik varsa duyup uygulayin ama yine siktiri yeyin. Halbuki o kuytuda kalmis kadinlarin ne hayalleri, ne hediyeleri var sevdiklerine sakladiklari. Cirkin ordek yavrusu hikayesindeki gibi acayip donusumler yasayabildiklerini gordum.

Guzel olan ilgiden delirdi, cekingen olan da ilgisizlikten.

Adamlar o kadar kizmis ki, oturmuslar millete kisa vadede belki kazandiracak ama uzun vadede herkesi delirtecek bir akim yaratmislar. Keske bu hale gelmeden once hak ettikleri degeri gorselerdi, feministler gibi nefrete bu kadar suruklenmeselerdi. Ama kizar da delirir de, ilgi alaka ve yavsama o kadar fazla ki pirlanta gibi insan bile nasilsa elimin altinda on kisi daha var diye vazgecilir olabiliyor. Sonu pismanlik olsa da yeri dolmasa da kadin ya da erkek ilgi dolu hayatina devam edebiliyor. Kimse haksiz degil amk bu dunyada.

Su kadarini soyleyeyim, bunlarin taktikleri, bakis acilari basariya goturur ama hasta eder. Genetik sansa ve psikolojik kabikiyete sahip insanlar Bu yaklasimlari yuzyillardir uyguluyordu. Ama onlar bi yerden bakip uyguladiklarindan degil, ortama sartlara uyum saglayabildiklarinden oturu kadinlara dis gecirebiliyorlar.

Yani kadinlar yarin red pill tarzi yaklasimlara direnc gosterirlerse kirmizicilar yine torbaci torbaci gezip maviyi arayacaklar ama hapcilara o ilhami(!) veren adamlar yeni yaklasimlar gelistirerek yoluna devam edeceklerdir.

Kadina kopek gibi davranirsan, birlikte oldugun kadinin da kopek gibi davranilmis olma ihtimalini artirirsin. Tuvaleti bile nasil bulmak istiyorsan oyle birakacaksin.

Kadinlardan pek de haz etmeyen, burunlarinin surtulmesi gerektigini dusunen bir erkek olarak red pill akiminin sakat oldugunu dusunuyorum.

Kadin erkek savasinda kiliclar cekiliyor, 10-15 sonrasi tufandir artik. * Huzur arayip sevme sevilme derdinde olanlar gercek ve adil alfalar gelip kurtarana kadar siginaklara mehue..
Anladığım kadarıyla çöp erkekler için çöp kadın bulma kılavuzu.
eskort bulmak için bu kadar taktik geliştirmeye gerek yoktu.
Red pill adı ve fikri bile matrix filminden geliyor. Yani filmin yaratıcısı ve alay ettiğiniz meriçlerin en uç versiyonu olan wachowski kardeşlerden.
Wachowski kardeslerin meriçliği O dereceye varmış ki her ikisi de kadın oldu. hala kadın olmadan önce evli oldukları kadınlarla evliler yani lezbiyenler. ve evet ikisi de feminist.
Bu yüzden eğer Feministlerle bir sıkıntınız varsa önce feministlerin fikirlerini çalmaktan vazgeçin.
Altta red pill fikirlerini çaldığınız feminist lilly ve lana wachowski kardeşler:
görsel
buralar değerleniyor gibi okuyun düşünün tartın, aferin.
bir olay anlatayım. ev arkadaşımla kantinde oturuyoruz. 4-5 tane kız var masada. 6-7 kişiyiz. içlerinden birinin sevgilisi geldi. çocuk zengin, çocuk güçlü. çocuk geldi ya arkadaşlar. kızların hepsi aynı anda kalkıp yer vermeye çalıştı. söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.