bugün

redpill, erkekler açısından hiç hoş olmayan gerçekleri, tüm çıplaklığıyla ortaya koymaya çalışan bir hareket. ismi de o yüzden kırmızı hap. al maviyi, mutlu mesut yalanlar içinde takılmaya devam et. al kırmızıyı gerçekleri acı olsa da gör, kendine gel o götü kaldır.
buraya da yazayım tam olsun
uludağ sözlükte tutmamistir.
sosyoloji de erkeklerin expandable gender (harcanabilir cinsiyet) olduğuna dair fikirler vardır. trp ise bu fikirleri alıp herkesin anlayabileceği türden basitçe anlatıyor (yoksa kaçınız sosyoloji makalesi okuyor).
mühim ve esastır.

feministler ve meriçler tarafından yapılan saldırılara karşı erkeklerin son kalesidir.
Red pill falan umrumda değil.
Şunları yaparsanız mutlu olursunuz:

Kadınla güzelliği ölçüsünde ilgilenerek.

Zenginsen paranla, fakirsen vücudunla ve kaslarınla varsın, bunu fark edeceksin erkek adam.

Kendi keyfine bakacaksın, kadın gel dediğin an gelecek git dediğin an gidecek.

Kadınların büyük çoğunluğu onlara köpek muamelesi yapan erkeklerin peşinden gider, değer vermeyin, değersiz olduğunu hissettirin.

Bir de popüler kültürün parçası olun binlerce takipçinin olması seni farklı kılar.
Sakın haa gidip de o kuytu kosede duran, kimsenin dikkatini cekmemis, cekmek icin cabalamayan, cabalasa da olduramayan, heyecanlanan, sacmalayan kizlari sevip sahiplenmeyin. Nerde yuz vermeyen, simarik, kendini bir bok sanan kari var onlara hic umut olmasa da sulanin, sagdan soldan ne kadar taktik varsa duyup uygulayin ama yine siktiri yeyin. Halbuki o kuytuda kalmis kadinlarin ne hayalleri, ne hediyeleri var sevdiklerine sakladiklari. Cirkin ordek yavrusu hikayesindeki gibi acayip donusumler yasayabildiklerini gordum.

Guzel olan ilgiden delirdi, cekingen olan da ilgisizlikten.

Adamlar o kadar kizmis ki, oturmuslar millete kisa vadede belki kazandiracak ama uzun vadede herkesi delirtecek bir akim yaratmislar. Keske bu hale gelmeden once hak ettikleri degeri gorselerdi, feministler gibi nefrete bu kadar suruklenmeselerdi. Ama kizar da delirir de, ilgi alaka ve yavsama o kadar fazla ki pirlanta gibi insan bile nasilsa elimin altinda on kisi daha var diye vazgecilir olabiliyor. Sonu pismanlik olsa da yeri dolmasa da kadin ya da erkek ilgi dolu hayatina devam edebiliyor. Kimse haksiz degil amk bu dunyada.

Su kadarini soyleyeyim, bunlarin taktikleri, bakis acilari basariya goturur ama hasta eder. Genetik sansa ve psikolojik kabikiyete sahip insanlar Bu yaklasimlari yuzyillardir uyguluyordu. Ama onlar bi yerden bakip uyguladiklarindan degil, ortama sartlara uyum saglayabildiklarinden oturu kadinlara dis gecirebiliyorlar.

Yani kadinlar yarin red pill tarzi yaklasimlara direnc gosterirlerse kirmizicilar yine torbaci torbaci gezip maviyi arayacaklar ama hapcilara o ilhami(!) veren adamlar yeni yaklasimlar gelistirerek yoluna devam edeceklerdir.

Kadina kopek gibi davranirsan, birlikte oldugun kadinin da kopek gibi davranilmis olma ihtimalini artirirsin. Tuvaleti bile nasil bulmak istiyorsan oyle birakacaksin.

Kadinlardan pek de haz etmeyen, burunlarinin surtulmesi gerektigini dusunen bir erkek olarak red pill akiminin sakat oldugunu dusunuyorum.

Kadin erkek savasinda kiliclar cekiliyor, 10-15 sonrasi tufandir artik. * Huzur arayip sevme sevilme derdinde olanlar gercek ve adil alfalar gelip kurtarana kadar siginaklara mehue..
Anladığım kadarıyla çöp erkekler için çöp kadın bulma kılavuzu.
eskort bulmak için bu kadar taktik geliştirmeye gerek yoktu.
Red pill adı ve fikri bile matrix filminden geliyor. Yani filmin yaratıcısı ve alay ettiğiniz meriçlerin en uç versiyonu olan wachowski kardeşlerden.
Wachowski kardeslerin meriçliği O dereceye varmış ki her ikisi de kadın oldu. hala kadın olmadan önce evli oldukları kadınlarla evliler yani lezbiyenler. ve evet ikisi de feminist.
Bu yüzden eğer Feministlerle bir sıkıntınız varsa önce feministlerin fikirlerini çalmaktan vazgeçin.
Altta red pill fikirlerini çaldığınız feminist lilly ve lana wachowski kardeşler:
görsel
buralar değerleniyor gibi okuyun düşünün tartın, aferin.
bir olay anlatayım. ev arkadaşımla kantinde oturuyoruz. 4-5 tane kız var masada. 6-7 kişiyiz. içlerinden birinin sevgilisi geldi. çocuk zengin, çocuk güçlü. çocuk geldi ya arkadaşlar. kızların hepsi aynı anda kalkıp yer vermeye çalıştı. söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
ekşide bu sıralar çok görüyorum başlığını.hipergsmi dedikleri kadının kendinden daha iyi birilerini bulma güdüsü gibi şeyler yazıyorlar ki mantıklı geliyor.Şöyle bir bakarsanız kadının konumu erkekten daha iyi ise garipseniyor zaten ve nadir de ama tersi pek yaygın ve garipsenmiyor.
tabi başka şeylerden de bahsediyorlar filan ama bu hipergami bana mantıklı geldi
Hayatiniza giren 10 kadindan 9bucugu ciddi anlamda taktikci ve taklitci olacaktir. Bu guruh, 10da bucukluk istisnalardan ayirt edilmemek adina her turlu kiliga burunmekten sakinmaz. Hatta oyle ki, o 10dabucukluk kesimden olani da cileden cikartip golgede birakacak sekilde kendisini on plana koyar. Yeterince emek, zaman harcarsaniz belki bu kariyi donusturebilirsiniz. Ama buna degmez. Bunu da sitelerden okudugumdan yazmiyorum, deneyimledigimden yaziyorum.

Bi takim ham Hapcilara ben de arada salliyorum ama kendisine savas ilan edildiginden, tum kalelerine sizildigindan haberi olmayan ve haliyle hicbir savunma mekanizmasi gelistirmedigi icin en zayif aninda cat diye ortadan ikiye parcalanan talihsiz erkeklerin gozunu acmasi bakimindan faydali bir olusum oldugunu da belirtmek gerekir.
kadın düşmanlığı değildir.

modern yaşam ile birlikte öz bilinci kaybolmuş erkeklerin gözlerini açan bir felsefedir.
bazı yönleri gayet mantıklıdır, özellikle oğlanlığı çürüten yönlerse.
bu nedir diye ekşide bir baktım, bir-iki ay sonra içimde bir devrim başladı.
söylediklerinin birçoğu gayet mantıklı ve gerçek. ha gerçi tam olarak okumadım, incelemedim, o yüzden kesin doğrudur diyemem.
kimseyi küçümsemek için söylemiyorum ama benim anlamadığım kadarıyla manita konusunda başarısız olan, kendisinin yeni fark ettiği ama yüz yıldır bilinen kadın erkek ilişkilerini dünyanın yeniden keşfi gibi anlatan insanların topluluğu.

bi de sanırım mavi hapçı, kırmızı hapçı (hap temsili) diye de ikiye ayrılmışlar. hangileri bilmiyirum ama birisi tamamen davarlığı öven tipler. Bağcılar bebesinin felsefe yapabilen hâli.

feministlerin gereksiz radikalliği gibi bunlarda da bolca sığır var.
(bkz: cum bucket)
kadınların kendilerini sevip değer veren meriçler yerine kadınları umursamayan erkekleri tercih ettiğini söylediği için tepki çeken öğreti.
(bkz: kemerle spanking yapılmış bir kadınla evlenmek)

(bkz: suratına attırılmış bir kadınla evlenmek)

(bkz: bekaretin 2018 deki önemi)
meriç diye tabir edilen erkeklere doğru yolu göstermek için çıkmış olsa da en çok tepkiyi meriçlerden alır.
the red pill öğretisini tamamiyle öğrenip hayatınızın bir kenarında kullanabilirsiniz fakat bu öğretiyi kadın kaldırmak için yapmayınız çünkü gerçekten buna değecek varlıklar değiller işte red pill bunu öğretir yanlış anlayanlar ise pua zanneder. trp öğretisini öğrenip mgtow olarak huzurlu bir hayat yaşayabilirsin bu kadar takılıp meriçlik yapmana gerek yok keza bu bir fanatizm değildir öğretidir. son dönemlerdeki evlilik istatistiklerine bakarsanız ve devletin bu aralar üzerine durduğu "ömür boyu nafaka" konusuna bu ülkede de tuttuğunun bir gerçek olduğunu görebilirsiniz. tutulması da gerekiyordu yıllardır feminist adı altında yapılan pozitif ayrımcılıktan en çok gençler etkilendi eski kafa zaten betaize edilmiş olduğu için onlara normal geliyordu. hipergami gibi bir gerçek varken üzerine bok atılmaması ve her erkeğin öğrenmesi gereken öğretidir.
feminizmin bekaret beyindedir yalanını savunup evlenene kadar bir sürü adamla beraber olup, boy boy çükleri gırtlağına kadar ağzına almış, kıçına şaplaklar atılmış, üstüne boşalınmış, her türlü sado-mazo aktivitesine girmiş kaşarların ya da bakire olup anal, oral herşeyi yapanların ve "ben evde göt büyüteyim kocam bana baksın"cı tembel kadınların, gold-diggerlerın korkulu rüyası olmuş ve olmaya devam edecek akım.
(bkz: thousand cock stare)

(bkz: cum bucket)
Bir ton kadınla yatmak, genelde pek konuşulmayan bir takım psikolojik etkilere sebep olur. işte fark ettiğim dört şey:

Kadınları eşit insan olarak görememe. Karşılaştığım herhangi bir kız hakkındaki ilk düşüncem “aksi ispatlanana kadar değersiz pis bir orospu olduğudur.” Çok sayıda kız benim için çok hızlı ve kolay bir şekilde bacaklarını açtığında onlara (ve onların fikirlerine) bir aile üyem ya da yakın bir arkadaşım gibi saygı duyamam. Bu hayatımın diğer alanlarına da sızıyor, birinin de işaret ettiği gibi sadece erkeklerin yazdığı kitapları okuyormuşum gibi gözüküyor.

Kadın koşullarına sempati duyma ve empati kurma becerisinin azalması. Çünkü bir kızın pantolonunu indirmenin en hızlı yolunun onun sorunları hakkında konuşmak olduğunu öğrendiğimde; bir kızın gerçek bir problem olduğunda çözebilecek olsam bile sadece “bu berbat”deme ya da sadece kafa sallama alışkanlığı edindim. Bir kıza hayataı hakkında yardımcı olma isteğim yok ve yüz üstü düşse bile umrumda değil.

işleri halletmek için sabrın azalması. Bir kıza “doğru” davranması için birden fazla şans vermiyorum çünkü barda yeni bir orospu bulmak çok kolay. Uzun süreli bir ilişkide kalma yeteneğim, doğal artı ve eksileri ile başa çıkma, orospumla yani benim ihtiyaçlarıma yanıt vermeye hazır bir hizmetçiyle beraber ve bir diktatörün zihniyetini benimserken buharlaşıyor. Yıllar boyunca daha kolay sabrı taşan biri oldum.

Seksi aşkın güzel bir eylemi olarak görmeyi azaltması. Seks benim için kasıklarımda biriken baskıyı azaltmanın mekanik bir yolu; sıkıca kavrayan elimle 31 çekmekten bir adım ötesi. Bir kızı sikerken onu kendime daha yakın hissetmiyorum ve çoğu zaman ona daha az saygı duymama sebep oluyor çünkü o benim fikrime göre aksini ispatlayana kadar kendini boğdurmaktan hoşlanan değersiz pis bir orospu.

Bu sonuçları tersine çevirmek için gördüğüm tek yol, oyundan tamamen çıkıp, bir kadına değer katmamı sağlayan ve onu ihtiyacım olan önemli bir şey olarak görmeyi sağlayan büyük bir soğuk çizgiden geçmektir. Gerçekten önemsediğim ve belki de sevdiğim yeni bir kızla tanışma ihtimalim bir kazı kazan bileti piyango oyunundaki büyük ödülünü kazanmamla eşittir. Ve bundan memnunum. Şimdilik.

Kaynak: https://www.rooshv.com/the-dark-side
çok yanlış anlaşıldığını düşündüğüm veyahut önyargıyla yaklaşılan öğretidir. hayatınızın merkezine kendinizi koyun felsefesiyle kişisel gelişimi ön planda tutar. fakat abazan erkek topluluğu bunu görmezden gelip sabah akşam elleri sikinde karı kız kaldırmanın derdinde oldukları için yerlerinde patinaj çekip durmaktadırlar.
güncel Önemli Başlıklar