bugün

bugün deveye bir girdik, ölmedi lan!!!
ydy kantinindeki ablayı dövmeliyiz.
bir de o israil barcelona maçı.
ilahi biz.
kızlar bilardo oynamamalı evet.
can sıkıntımı hukuk derslerine girmeme yardım ederek daha da arttırmamı sağlayan insan.
2 gündür cevap vermiyor bana endişe ediyorum.
en sevdigim yazar.
hem nesildaşımdır, hem opeth dinleyen hoş gelmiş yazardır. kardeşim olabilecek kişidir.
hakkımda cazgır olduğuma dair dedikodu başlatmıştır.
oysa kendisi cazgır böyle.
candır o, onun için opeth ne ise benim için kendisi odur.
son zamanlarda çok patlıcanımsı davranmalarını saymıyorum.*
sözlüğe geri dönmüş de haber vermiyor paspal.
bizi terk-i diyar eden yazardır. sevimli minnacık şeker bir insan.
Çoook tatlı biridir. Sohbeti ile kahkahalar attırmıştır. Ben küçüğüm diyerek her konuda kendini kurtarmıştır sıpa. *
ilk zirvemizde bizimle çok fazla kalmayan (bkz: 8 ocak 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi)
dünkü zirvede bizimle daha çok vakit geçiren (bkz: 12 mayıs 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi)
şeker mi şeker bir arkadaşımız. kendisine gelmediği zirveyi neden ektiğini sordum. (bkz: 14 nisan 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi) mantıklı bir açıklaması olmasaydı görürdü o. * her zirvede mutlaka bizimle olsun.
hep yanında olacağım dostumun dostunun dostusunun dostu dostum.
sahsıma karsı olu takliti yaptıgına inanmaya basladıgım dostumdur.
korkunca koluma sarılan, sonrada " yok yea ne korkcam " tribine giren şeker yazar.. *
iyi dileklerin için teşekkür ederim dost.. bana kalbin kadar temiz bu sayfayı .... **
kendisini çok sevdim hehe. hakigiyenadam'a karşı cephe aldığım kritik bir anda beni yalnız bırakmayan insan. umarım bir dahaki zirvede de görüşürüz.

(bkz: brotherhood yumruğu) kıpss.
teledonuma siktir git siye bagiran insan. *
üzerine piknik masası attığım dost. yakında piknik tüpü de atacağım.
güzin abla.
çok samimi, hoşsohbet yazar. nesildaşım, meslektaşım ve aynı zamanda burçtaşım *
twitter'da bolca muhabbet ettiğim yazardır. aynı mesleğin yolundayız aynı hastalığın pençesindeyiz ve hep aynı zamanda aşk acıları çekiyoruz. ben de aynı insan olduğumuzdan şüphe ediyorum. benim izmir versiyonumdur kendisi. (zayıf ve güzel olanından)
kendisi de şeker gibi bir insandır. öpüyorum.
bugün doğum günü olan, dünya tatlısı yazar.kendisine nice mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum * hep gülsün yüzü çünkü gerçekten buna layık bir insan.
Yeni tanıştığım ünidaşım. Gelecek vaad ediyor efendim kıymeti biline.
evleniyoruz biz oheyla. *
hayatımda dinlediğim en tuhaf şarkılardan biridir. böyle dağınık, kopuk kopuk ve tuhaf bir şey. ama güzel.

opeth şarkısıdır.
glorkpixels in beni aldattığı kenafir gözlü yazar.
sohbeti hoş nesildaş yazarımız, karmasındaki gibi "ilaç gibi". *