bugün

zirvenin adı: 12 mayıs 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi mekan: ZEUS ROCK BAR * mekanın web adresi: http://www.zeusrockbar.com adres: Gazi Kadınlar Sokağı No.23 Alsancak - iZMiR saat: 15:30
- katılım listemiz: http://www.uludagsozluk.c...mp;ne=katilim&zid=988
- listeye isminizi yazmak için: http://www.uludagsozluk.c...&ne=bende&zid=988
- mekan ve zirve foto-galeri: http://www.uludagsozluk.c...&ne=photo&zid=988

***önemli: alsancakta bornova sokağında retro garden ile anlaşmış bulunmaktayız. maçı bu mekanda maç ücreti ödemeden izleyeceğiz. yediğimiz içtiğimiz şeylerin üzerine maç ücreti olarak fazladan hiçbir ücret yansıtılmayacaktır. yediğinizi içtiğinizi ödeyeceksiniz sadece.

maç için yapılacak etkinliğe katılacak arkadaşlar bana haber versinler çünkü mekana yer ayarlaması için sayı vereceğiz. sonradan vay ben neden dışarıda kaldım vay ben niye ayakta kaldım olmasın.

kesin katılıyorum diyenler;
1 gece uykusu
2 ünsal
3 didiguu
4 sinemam1986
5 bitlibitirim
6 butterflybb
7 hakigiyenadam + 13 glorkpixels
8 nickim ne olsun karar veremedim
9 alkolik oldum
10 hakigiyenadam
11 iserken kicini gidiklayan adam
12 spitneybears +2 ile geliyor.
14 troponin
15 cromagnon
19 sir kahin * * *

maç faslı için nick alımı kapanmıştır dostlarım.

edit: yer açma ve duyuruları yayınlama amacıyla entry'ye çeki düzen verilmiştir.
yılın üçüncü izmir zirvesidir. 14 nisan 2012 uludağ sözlük izmir zirvesinden yağmursuz ama onun gibi geçmesi dileğiyle.

edit: yağmurluymuş. yine oradayız ama.
Doğum günü olan yazarlara bir çift çorap hediye edeceğim zirvedir.

Not: hediye verilirken kimlik kontrolü yaplılacaktır. Uyanıklık yapmayın diye.
heyecanla beklenen zirvedir.
tarihinin değişmesi işime yarıcak olan zirvedir.
'' 9 haziran 2012 gavur izmir zirvesi ''öncesi yapılan sağnak zirvelerden.
bostanlı da yaparsanız ugrayabilecegim zirvedir. e bi kahve ısmarlarsınız artık.
üniversiteye döneceğim için katılmayacağım zirve.
izmir pis koktuğu için katılamayacağım zirvedir.
bornovada olmasını istediğim zirve.
11-12-13 mayıs tarihlerinde, olympos'ta olmayı planladığım için, katılamayacağımı öngördüğüm zirve...

yonetmeyen yonetmen der ki; olympos'ta toplanalım; 2 gece 3 gün bir tur var, hemde 160 kusür lira falandı. demedi demeyin...

edit: uludağ sözlük olarak gidilmesi durumunda fiyat ne olur bilemedim, talebe göre şahsım tarafından görüşelebilir, hatta ve hatta sözlüğe mahsus bir otobüs bile ayarlanılabilir bakarsın, iyi olur, güzel olur, hoş olur...
iki elim yanda olsa katılacağım zirve.

bir önceki zirveye çeşitli teknik arızalardan ötürü katılamamıştım fakat uluslararası uzay istasyonunun boya, badana ve alçı tavan işlerini bitirdik. geri dönüş için yola çıktık bu defa katılıyorum. ve müjdeler olsun gelirken uzay free shopuna uğradım. sizler için çeşitli şeyler getiriyorum; jedi şortu, ışın kılıcı için kın, r2 için makine yağı ve daha da önemlisi uzayda trafik ışığında karşılaşıp gelmeye ikna ettiğim, herkesin öldü sanıp üzüldüğü padme amidala.
birileriyle tanışırsam katılmayı düşündüğüm zirvedir.
neden barda diye sordurur insana. illa alkollü mekanlarda mı olur bu buluşmalar diye düşündürür. herkeste bar pavyon kültürü olmak zorunda mı.
tarih ve saat yüzünden katılamayacağım zirvedir.
insanların pilavlı sohbet olsa daha severek geleceği muazzam zirvetü'l müellif-i izmirî.
istanbulda olcağım için katılamayacağım zirvedir.
katılan arkadaşlardan ricam lütfen bensiz kokoreç yemeyin, darılırım valla!
...doğum günü olan yazar arkadaşımıza veya arkadaşlarımıza göztepe atkısı hediye edeceğimiz zirvedir...
saatlerin 1saat geri alındığı zirvedir. * *
her zamanki gibi katılmayı çok istediğim fakat yine katılma ihtimalim düşük olan zirvedir.
katılımın düşük olduğu zirvedir. okey oynarsınız artık.
valla benim için daha erken olan zirvedir. erken dediğim yani 1 ay falan oldu yazar olalı. önümüzdeki izmir zirvelerine katılmamın daha doğru olacağı kültürel oluşumdur.
denize gitme ihtimalim oldugundan yüksek ihtimal katılamayacağım zirvedir.
Keşke ılıca'da olsa dediğim zirvedir. Böylece erkekler kıllı döşlerini ve dev baş parmaklarıni sergileyebilir, kadınlar ise her pazartesi yaptıkları diyetin sonucunda verdikleri kilolarla fit ve bir o kadarda kolları kıllı bir şekilde zirveye gelebilirlerdi. Tabii bu kadar yeter mi? Yetmez. 5 tl'ye aldımız deniz topuyla erkekler su da röveşata atarken kızlarda kırk yıllık voleybolcular gibi servis atar veya karşılayabilirlerdi. Peki bu yeter mi? Yetmez. Sonrasında gruplar halinde deve güreşi turnuvası yapılabilir ve kazanan gruba gereksiz bir takım hediyeler verilebilirdi. Öyle işte.
tam saatinde oradayım dediğim zirvedir.