bugün

haki giymeyi seven sözlük yazarımız. 2011 model.
hoşgeldin hakisever yazar.
çok komik yazar.
(bkz: (#12821834)

not: editlemesini istemiyoruz, biz seni böyle sevdik.
çıkış fabrikamız ortak olan yazardır*. severiz, candır o can.
hoşgelmiş nesildaşım.yeni okulunda başarılar ayrıca.*
nickaltıma entry girenleri artı oylayan, oğluna kız arayan manyak yazar. manyaklığı doğrultusunda seviliyor.
yılın modasına uyan adam/sözlük yazarı... hoş gelmiş!
entryleri sebebi ile çoğu* sekizinci nesilden daha önde olduğunu gördüğüm yazardır. hoşgelmiştir.
kendisi askerlik mesleğini icra ediyor olabilir.
haklı olarak ayarı verdi bana..

evet ramazanda değil , kurban bayramında koyun kesiyoruz.. gerçi ben bugün kebapçıda koyun eti yedim ama o sayılmıyo o kategoride sanırım hömm hömm höömm
#13061116: bakın kızlar çok romantiğim, kaçırmayın beni.
sözlükten kız kaldırmaya çalışmayan yazardır. başı kızlarla yeterince dertteyken bunu yapması aptallıktır, bilginizedir.
(#12933826) yüreğine sağlık yazarı.
anında sattığım yazardır. isteyerek olmadı. yoksa kime ne senin doğum tarihin dimi ama.
zirve productoru olarak gönüllere taht kuran yazar kardeşimiz.
memnuniyetim gözyaşları olarak salon zemininde birikti. o yaşlar yerde allah yazdı... büyüksün prodüktör.
facebookta fotoğraf yorumları saçmalıklarında eşlik etmekten keyif duyduğum yazar. *
bana ahlaksız teklifte bulunan eşcinsel yazardır.*
ilk sigara içişinde; sigarayı vakumlamak suretiyle mideye indirip,ardından kusup, kustuktan sonra çıkan sigarayı içen yazardır. biz öyle duyduk.

yepisyeni sansasyonlarla yeniden burada olacağım. çekeceğin var benden haki giyen adam.
halden anlamayan yazardır. iyi ki özürlü bir vatandaşa -ki bu ben oluyorum- sigarasını yakmak suretiyle yardım etmiş, hemen de yüzüne vursun. görün ey uludağ sözlük sakinleri, haki giyen adamınız nasıl bir adam, görün.

Ayrıca insana gidiyorum bile demeden çeker gider. Sonra öküz deyince de biz kaba oluruz. Hayın yazar, içimde ateş var benim.
'oha lan ben seni hiç topukluyla görmedim' yazarıdır. Gel gör diyoruz, gelmiyor adam. Sonra görmedim dersin tabi haki giyen. Bir de insanı bekletmeye kalkmıyor mu, o da ayrı dert.

bir arkadaş bulunca eskisinin yüzüne bakmaz. 'ben bir koop kafeye' der, sonra da çok afedersiğiz biktir olup gider. gitsin. Daha da çağırmam seni hg.
kendisini özleten yazar.*
kendisine hakaret etmeyi seven yazar. çok ayıp.
beni çok kızdırmış olan yazardır. Elleriyle açtığı o baklavaları, sardığı sarmaları, su böreklerini yemeden nah affedeceğimdir. manevi açıdan benim için anlamlı olacağını düşündüğü bir şeyi de söyleyip beni ne kadar iyi tanıdığını göstersin belki o zaman affederimdir. Belki de affetmemdir, tamamen şansına bağlı hakiciğim.
bayramını mübareklediğim yazar kardeşimiz.
Elimi öperse harçlık vereceğim yazardır.