bugün

yeni nesil bir yazar. hoş gelişler ola.

öyle böyle kadın değil.
articleli felan.
--spoiler--
sözlük nasıl yazılır,
--spoiler--

dakka bir gol bir.

ama durun kod yazıyor olabilir.
sağa sola yaptığı onca gidere, nikisine iliştirdiği "kadın" ibaresine rağmen 5 tanecik nik altı alabilmiş yazar.

ayrıca nik altını kapatan yazarlara "primci pezevenkler" demiştir.
Kendisi Ağzıyla boşaltım yapan nadide insanlardan.
Tanımam etmem yazarı. Geçerken uğradım evet.
Aslında bakarsan uzun saçlı nadide bir varlık ve bir o kadar da sui generis bir varlık.
memelerini görmeden bir şey diyemem.
Adı pelin değilmiş. Bence Harun.

https://m.uludagsozluk.com/e/40492840/
ismini paylaşarak kendini ifşaladığını sanan harunabi. Benim nicke bakınca birden bi gülme geldi.

Siz kim köpeksiniz de sizinle özel ismimi paylaşacağım.

Benim adım cemşit bi kere.
neyin egosu bu amk.
primses'in teyit ettiği üzere gerçekten kadındır. harun abi demeyin artık.
(bkz: keleberk) amk işsizi lan..
bir sözlük yazarı tarafından kavgada söylenmeyecek sözlerle eleştirilen yazardır. söz meclisten dışarı resmen "senin önüne kemik atan olmadı, ne hırlıyorsun" manasına gelen lafların muhattabı olmuştur. başka manalara da gelir de, burada yazarsam çaylak olurum.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/1755869/+
saçma sapan entriler giriyo kim bu aptal diye profiline girdim 3 günde 100 entrisi olduğunu gördüm.. sosyal medyaya gömülmüş işten güçten uzak ezik bomboş biri.
lord marcus ile buluştuğu saatlerden ( dün akşam 19.30 civarları ) beri marcus un ortalarda olmaması dikkatimi çekti. bu yazar buralarda ama bizim marcus yok ortalarda. marcus soğuk küvette dudaklarından ıssssshhhh diye sesler süzülerek yatarken telefonundan entry girilmiş sanki mevzu çakozlanmasın diye.

(#40501359) öyle kant mant derken neler geldi başına acaba sakallı dostumuzun..
Sözlüğe katkıda bulunan, önemli bir yazardır.
Bir polis kadindir. Severiz.
Kesme muhabbeti döndüren yazar. Anlat bacım heyecanlı oluyor (img:#1755949)
çakma essy.

üzgünüm tatlım, taklitler maalesef ki aslını yaşatıyor.
Harun abi.
sağolsun gündem olmamızı kutladı kendisi.
bugün öğle molasında sol frame'de onun entry girdiği başlıklardan başka hiç bir başlık yoktu. belli saatlerde tek başına sözlüğü götüren kişi. iyi midir kötü müdür bilmem. kendi halinde bir yazar.
ne zaman entrylerini okusam dilberay ın sözlüğe takılmaya başladığını düşünüyorum.
Kadın olduğu yönünde iddalar var. Görmeden inanmayız tabi.
the fazladır. onu at. gerisini getirin bana.