1. 1.
  2007 yılında vizyona girecek olan the butterfly effect filminin ikincisi

  http://www.butterflyeffectmovie.com/

  bu da fragmanı

  http://www.youtube.com/watch?v=_EkyfOitKIQ+
  2 ... city walk
 2. 2.
  devam filmi şeklinde olmayacak olan filmdir. benzer bir kaderi bu kez eric lively paylaşacaktır. kazada ölen sevgilisi rolündeki erica durance' i kurtarmak için ilk filmdeki yolu izleyecektir.

  fragmanında filmi özetleyen söz ise,

  "can you change your past without destroying your future?"

  ayrıntılı bilgi:

  http://www.imdb.com/title/tt0457297/
  1 ... fth
 3. 3.
  ilk filmi kadar basarili olursa klasiklerden olmaya hak kazanacak film.
  1 ... spiritualized
 4. 4.
  çok sağlam olan filmlerin devamlarının çok riskli olduğunu düşünerek pek bir beklenti içine girmeden izlediğim the butterfly effect filminin devamı niteliğinde olan film.. şöyleki; konu gerçekten yine orjinal ama ilkinin neredeyse kopyası(günlüğe bakarken ki devreye giren efekt bile aynı, tek bir farkla bu defa resime bakıyor). ticari yönünün ağır bastığını hissteriyor film.. ayrıca kadro da tamamen farklı.. kısacası çok bir şey beklememek lazım.. ama tek olumlu durum; öyle veya böyle film sıkmıyor, yine sonuna kadar izlettiriyor..
  3 ... mesqoo
 5. 5.
  birincisiyle alakası olmayan izlemeye deymeyecek izleyeni büyük hüsranlar içine iten film.
  1 -1 ... marla singer
 6. 6.
  vizyona girmeyecek(hatta girmemiş) ve fakat dvd'si edinilip * izlenebilecek film. ilkinin kopyası imiş. bunu da duyuralım.
  1 ... goril bas
 7. 7.
  birincisinin efsaneleşmesine engel olan devam filmi. bu kadar mı kötü yapılır bir devam filmi. bir-iki günde çekilmiş hissi uyandırıyor film. ayrıca gündüz kuşaklarında yayınlanan kahramanın süper köpek, süper kedi olduğu çocuk filmlerine benzemiş filmin sonu.
  -1 ... yalnis
 8. 8.
  yurdum insanının, diğer filmler gibi beş kuruş harcamadan eline geçirdiği kopya dvd ile izleyip deliler gibi eleştirdiği film. "yok hayatında film mi çektin ?" demek gelir insanın içine.
  (bkz: seyirci olmadan yönetmen olmak)
  1 ... sehir zorbasi
 9. 9.
  fragmanından ne kadar kötü bir film olduğu anlaşılan film. keşke ilk filmdeki ana karakterimizin babasının yaşadıkları anlatılsaydı, ilk filmin üstündeki sır perdesi çözülebilirdi.
  6 -1 ... diyonsos
 10. 10.
  çıkış noktası sebebiyle ikincisinin çekilmesi saçmalık, sanırım bunu yapımcılar da biliyor olmalılar ki ilkine göre daha basit bir hikaye ve oyuncu kadrosu seçilmiş. tek amaç ilk filmin etkisiyle bir kaç kuruş daha fazla kazanmak olmalı. yoksa "evrende bir kelebeğin kanat çırpışının bir çok olayın seyrini değiştirmesi" * ana felsefesiyle ve fotoğraflara bakarak burnu kanayan, aynı travmaları yaşayan bir insanoğluyla sürüsüyle kelebek yaratabilir ve etkisi senaryolaştırılır.
  halbuki ilk görüşte "amanın ikincisi çıkmış!!" deyiverip, balıklama dalıyor insan cdye. olmamış diyor, bir daha da olmamasını temenni ediyorum. *
  3 -1 ... don kişot