1. 1.
  ayrılıkların ve kavuşmaların mekanı.. egsoz dumanına karışmış duygular mekanı.. geceleri de hareket olan bir mekan olduğundan sabahlamak için kalacak ev bulamayan genç aşıkların yuvaları
  1 ... lost
 2. 2.
  izlemediğim, tom hanks oynuyordu sanırım,ilginç konulu bir film.adam terminalde yaşamaya başlıyor.sırtında havlu,elinde diş fırçası takılıyor öyle.
  -1 ... pafküf
 3. 3.
  antimatter' in son derece güzel parçası. hastanın kalbi durduğunda öten bir cihaz vardır. o cihazın sesini son derece güzel kullanmışlar şarkıda...
  1 ... ramirez
 4. 4.
  2000 yılında kurulan, 2004 yılında "Dream of terminalist" adında bir demo albüm çıkaran, isimlerinin öyküsünü ' Ayrılıklar, kavuşmalar, gözyaşları, hüzünler, sevinçler; terk edişler.. ve hepsinin buluştuğu tek yer; 'TerminaL'; her zaman bir bekleyen vardır, neyi beklediğini bilmeden..' şeklinde açıklayan, dur gitme isimli mükemmel şarkının sahibi gruptur.
  (bkz: dur gitme)
  1 ... cilekrazzi
 5. 5.
  bursa dan 38 numaralı otobüs ile ulaşımı sağlanan şehirlerarası otobüs hedesi.
  ... successor
 6. 6.
  heyecanın başlayıp bittiği yer.***
  ... elektron
 7. 7.
  terminal ayrılık yaşayanlar için cehennem buluşanlar kavuşanlar ayrılıklarına son bulduranlar için ceneettir
  -1 ... 10ur
 8. 8.
  tom hanks'in dilinizi bilmiyorum esprisi altında bazı şeylere ince ince iğne batırdığı güzel bir film.benim içinse ne olduğunu anlayamadığım mekan..ya mutluluktan ya üzüntüden..garip işte!
  ... miracle
 9. 9.
  Tom Hanks ve Catherine Zeta Jones'un oynadığı süper film.
  ... ar pharazon
 10. 10.
  bilgisayarlar arasında kurulan ağlar içerisinde sunucu* hÂriç diğer bilgisayarlara verilen isimdir.
  ... gothic evil