bugün

Bir süper özellik seçebiliyor olsaydım, bu Zamanda seyahat edebilmek olurdu. Düşünsene hem tüm yanlışlarını hatalarını pişmanlıklarını düzeltebilirsin hemde dünya nın en zengin en güçlü kişisi olabilirsin. Tabii bunun yanı sıra hayatta anlamını yitirirdi...
Sınırsız süper güç özelliği.
Zamanın efendisi olmak kesinlikle şüphesiz.. Prince of Persiadaki gibi zamanı bükebilme özelliğim olsa şimdi yada geçmişte yapmış olduğum hataları tekrarlamayıp o şeyleri daha iyi değerlendirebilirdim.. Geleceğe giderek neler olabileceğini görebilir ve ona göre kendime bir yön çizebilirdim kuşkusuz.
görsel
Güç mü.

10 tane yeter.
Yiyip yiyip kilo almamak şüphesiz….
görsel
istediğim her şeyi altına dönüştürebilmek isterdim. Dünyada açlık gibi bir şey kalmazdı o zaman. Yaşatmazlardı lan o zaman da beni.

(bkz: swh)
görsel
Bu gerçekten iyi olurdu.

Evde yangın çıkarmaz isem tabi.
Kuşkusuz zaten iki tane var. (i) hermeneutik,(ii) Sonsuz keyif verici ürünler kullanımıyla bile açık bilinçle kalabilmek.
Hiç mütevazi olmadan olan özelliğim iyi sır saklarım. Olsaydı ne olurdu? Işınlanmak isterdim ya. Hızlı git gel olayı iyi yani. Rahat olurdu. Selena olmak istiyorum. SE LE NA SELENA SELANA
istediğim her şeyi en ufak detayına kadar unutabilmek. Bambaşka bir insan olurdum.
insanların zihinlerini okumayı ve düşüncelerini kontrol edebilmeyi isterdim.
insanların zihnini okumak. Gerçekten güzel olurdu.
(bkz: üşengeçlik)
Evet evet random bir skillim olsa yaradan bunu benim için zaten grand yapmış boşa gitmesin diye perfect yapardı kitap basıp.
Dilediğimde , inaanları kontrol edebilmek. Ve emin olun ki bunu kişisel çıkarlarım için değil , tamamen doğru düzgün bir ülke, yaşam hayat sahibi olmak için. Örneğin bu konuda yapacağım ilk şey 1. Dünya savaşı öncesi gibi pasaport vb olmaksızın, istediğin ülkeye gidip yerleşme kısmını yapardım. Sırf bir ülke vatandaşı diye diğer ülkelere girip çıkmak vb. için salak saçma işler olmazdı.
Kafaya tokadan başka bir şey takmamak. Vallahi ben bunu isterdim.
--spoiler--
istediğim her şeyi altına dönüştürebilmek isterdim. dünyada açlık gibi bir şey kalmazdı o zaman. yaşatmazlardı lan o zaman da beni.
--spoiler--

yine açlık olurdu. altın az var diye değerli, sen her şeyi altına çevirirsen bu sefer altın para etmez, değeri düşer.
Zaman yolculuğu.
yazarların evlerine gder onları gıdıklardım. görünmeden ve işetene kadar !..
Sağlık isterdim, ama ölümsüzlük boyutunda, sadece kendim için değil, tüm sevdiklerim içinde, özellikle ailem için isterdim bunu, hep bizimle olsalar, birlikte yüzyıllarca yaşasak keşke, onun dışında para ve mülkde gözüm yok.