1. 1.
  team fortress'ın yeni sürümü. oyunun grafikleri -seirous sam 2'deki gibi- çizgi film gibidir. ama bu hiç göze batmayıp aksine çok güzel görünmektedir. oyunda yine medic, spy, pyro, heavy weapons guy, engineer, demoman, scout ve soldier karakterleri bulunmaktadır.
  1 -1 ... mta88
 2. 2.
  oyuniçi videosu aha da böyle olan oyun; http://www.youtube.com/watch?v=FvC5aWrrSx8+.
  1 ... mta88
 3. 3.
  10 ekim'de çıkacak oyun. valve yine ağzımızın sularını portal ve tfc2 ile birlikte akıtmayı başarmıştır. helal olsundur.

  https://video.uludagsozluk.com/v/team-fortress-2-6559/

  2 ... milistr0ke
 4. 4.
  yıllardır bu kadar zevkli bir oyun oynamamı$tı bu bünye.*
  1 ... randy
 5. 5.
  bu haftasonu steam üzerinden bedava indirilip oynanabilecek oyun. ayrıca perşembe günü pyro sınıfına 3 silah, ve oyuna da 35 yeni görev ekleyecek güncellemesi yayınlanacak.
  1 ... notrinova
 6. 6.
  sniper sınıfı videosu için:

  hd: http://www.gametrailers.c...f2_meetsniper_v2_h264.wmv

  normal: http://www.gametrailers.c...6/t_tf2_meetsniper_v2.wmv
  1 ... notrinova
 7. 7.
  pyro sınıfı için güncelleme steam üzerinden artık indirilebilir. bu yamayla 2 yeni harita, The Axtinguisher, The Backburner ve The Flare Gun isimli 3 silah ve 38 yeni ödül eklenmekte. oyunun bu hafta sonu ücretsiz indirilip oynanabileceğini de tekrardan hatırlatmak lazım.
  1 ... notrinova
 8. 8.
  işte sözlüğümüzün tf2 grubu;

  http://steamcommunity.com/groups/uludagsozluk
  2 ... kratostol
 9. 9.
  günümüz oyunlarının çoğununun aksine "eğlence" konseptini benimseyip, bunu da muhteşem bir şekilde uygulamış olan oyundur. günümüzde oyunlarda daha çok grafik, fizik, hede hödö gibi teknik özelliklerin ön plana alınıp, oyunların asıl amacının yani eğlencenin unutulduğunu düşünürsek bulunmaz hint kumaşıdır team fortress 2.

  ha alışmak, öğrenmek biraz uzun sürebilir ama gene de verilen parayı tamamiyle hak etmektedir. tek sorun sadece 2 türk serverı bulunmasıdır fakat yabancı serverlarda da 80-120 ms arası pingle rahatça oynandığından fazla da büyük sorun olmamaktadır bu.
  2 ... mini mini bir nick konmustu
 10. 10.
  beklenilen heavy update'i gelmiştir. hastasıyız.
  1 ... milistr0ke