bugün

valve corporation tarafından geliştirilen ve yayımlanılan çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oynudur. mavi ve kırmızı takımdan oluşur. çeşitli oyun modları vardır hepsinde kazanmak için farklı şeyler yapmak lazım. her karakterin bir sınıfı vardır ayrıca. karakterlerimizi kutulardan çıkan ekipmanlar ile görünüş ve silah açısından geliştirebilirsiniz.
Envanterimde 10 adet mann.co mühimmat sandığı ve birkaç tane daha muhtelif sandığın olduğu oyun, ilgilenenler varsa takas yapılabilir.
sandıklar beş para etmez bu arada. açarsanız unusual falan çıkar belki.

soldier mainler eklesin.

bugün 3.37'de güncelleme çıktı, pyro vs. heavy için. menü düzenlemesi diyorlar.

ne zaman geldiğini bilmediğim, oylama menüsü gelmiş. bu menü önceden yoktu, sadece kick vardı. tabi çok önceden vardı ama meet your match ile gitmişti.

http://i.imgur.com/vLrB81A.png
Bu oyundan para kazanılabiliyor mu sözlük? Para lazım da.

Bir oyun.
Oyun, para, kazanmak, bunlar zor iş hocam.
Ölmüş olan oyun, valve sağolsun. Bu nedenle para kazanmanız zor.
Bir zamanların sabahlar olmasın oyunuydu.
Eski zamanlarını özledik be.
Sniperin "medic!" diyişi kulağımda çınlanır.
demoman ile heavy lerin ağzına ettiğim oyun. ulan ne oynardım bee. eğer oynayacaksanız 2fort oynayın * .
her ne kadar oyun çok eğlenceli olsada bir süre sonra insanı sıkıyor. iyi oynadığınızı düşündüğünüz an competitive maçlar için tf2 centera girmenizi öneririm. rtf2 veya donanım haber türkçe rekabetçi rehberi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

eğer diyorsanız ben competitive sevmiyorum, size creatorstf topluluk sunucularını önerebilirim en azından iyi oyuncularla oynuyorsunuz.
team fortress 2 competitive'e giriş rehberi adlı video da size yardımcı olabilir.
Şaka maka 7 yıldır oynadığım oyun. Soldier ses aktörü üzü kaybettik coronavirus yüzünden. (bkz: Rick may)