bugün

cumhuriyet halk partisi bolu 1. sıradan milletvekili adayı.

(bkz: 2011 genel seçimleri)

edit: milletvekili seçilmiştir. hayırlı olur inşallah.
--spoiler--
Tanju Özcan "Bir Beşiktaşlı olarak soruyorum Aziz Yıldırım aklandığı halde neden itibarsızlaştırılıyor?"
--spoiler--
az evvel mecliste emekliler için her 3 ayda 1 ek maaş almaları ve sefalet içindeki emeklilerin biraz olsun rahatlaması için önerge vermiştir. tabii ki akapeliler yüzünden kabul edilmemiştir.
Adamdır.
Adamın hammaddesi klonlayıp her belediyeye birtane koymaklazım bundan.
(bkz: tanju özcan ın savcı sayan a dönek demesi)
engellilere bağış yapacak değerli şahıs.
https://www.haberturk.com...liler-icin-satisa-cikardi
adam suriyelilere para vermicem dedi ve seçildi. seçimlerin ardından en az ekrem imamoğlu ve mansur yavaş kadar ses getirdi. üstelik bolu gibi küçük bir şehirde başardı bunu.
Suriyelileri edirne sınira kadar ücretsiz otobusle biraktıracakmış.
Helal.
chp ye başkan olması gereken yurtsever.

kk denen kazam seçim kaybetmekten başka halt bilmiyor.

ha birde gürsel tekin şirketlerine şirket eklşyor.
https://twitter.com/tanju...tatus/1241738058212540417

tam bir sosyal belediyeci. bravo.
Suriyelilere verilen parayı keserek, akçomarları ve kürtçüleri kudurtan chp'li bolu belediye başkanı. malum iktidar bir de bunun için kendisine soruşturma açmıştır. Arap dölleri şaşırtmamıştır. kendisine oy verdiğim için gayet memnunum. Bolu için çalıştığını görmekteyim. Alaaddin denen hıyar, kendisine borç takıp gitmiştir. Belediyeden çıkarılan işçilerin özcan'ı protesto etmesi Alaaddin'in işidir. seçimden kısa bir süre önce sebenli hemşehrilerini belediyeye sokmuştur. bizzat kendisini görmüşlüğüm vardır. gayet güler yüzlü ve hoşgörülü biridir. Önce bolular diyerek bizi mutlu etmiştir. görevinde başarılar dileriz.
175 milyar lira nerede sayın başkanım?Hortumunuzun markası ne? Hortumunuz saglam olmali oğlunuz en iyi özel üniversitede okuyup 18den küçükken ehliyeti yokken şehirde arabayla turluyordu.Yapılı olan yerleri daha sağlam hortum için bozup yeniden yapın başkanım oğlunuza 1 araba parası daha çıkarırsınız.
Günümüzün hitleri.
Bir Türk milliyetçisi olarak yaptığı icraatları takdir ediyorum. Helal olsun başkana, iktidarın babasının parasıymış gibi mültecilere saçtığı paraların en azından bir kısmını geri almanın yöntemini bulmuş darısı diğer başkanların başına.
Benim cumhurbaşkanı adayımdır bu saatten sonra. Hiç öyle topu çevirmeden tüm ülkenin düşündüğünü çatır çatır söyleyip ne kadar engellenecek de olsa eyleme geçmiş belediye başkanıdır. Bundan sonra fahri boluluyum.
" bolu beyi 2 " dir. çomarlar adama hırlamaya başlamışlar.
(bkz: kral)
görsel
He he kayyum evet kayyum atansın halkın iradesi ile seçilmiş belediye başkanının yerine kayyum atayın siyasi iradeyi yalnız kendilerine tapulayan haysiyetsiz insan sürüsü.Sizin iradenize tüküreyim.Doğru yolda giden Bolu beyidir.
Halkına kulak veren vatansever başkan.
Halkın sesine kulak vermiştir.

Hayır kendisini eleştirenlere tavsiyem şudur; referanduma var mısınız?

Yemin ederim ilk kez CHP'ye bu denli sempati duydum.
CHP bu konuya bu şekilde yaklaştığı sürece and olsun daha önce oy vermiş değilim ama oyum CHP'nin olabilir.
tüm cehape belediyeleri gibi icraat değil şov belediyeciliği yapmaya çalışmaktadır.

bolu belediye başkanıdır.
Evinin önünü süpüren Başkan. Helal olsun.
Herkes evinin önünü süpürse memlekette sorun kalmaz zaten.
uyanık türk siyasetçisi ... tebrikler ....
görsel
Günluk popilist yaklasimdan baska bir sey degildir yaptigi. Iki gune unutulur.