bugün

Bunun beyaz çikolatalısı için can alır can veririm.
bitter gofretlisi aşırı iyi, düz bitteride iyi.
klasik çikolatası türkiyenin en iyisi.

görsel
fiyatı dışında her şeyiyle harika çikolata.
Fiyatını normal bulanlara şaşıyorum. Kaliteliymiş, fındığı bolmuş, daha ucuza olmazmış. Ulan içeriğin yarısı şeker zaten kalan 20 gramın tamamı fındık olsa ne kadar eder? Fıstık; fındıktan çok daha pahalı olmasına rağmen pernigotti bile bundan ucuza satılıyor ki onun da üreticisi tadelle artı perni'nin marka değeri var. Bim'de bütün bademli, kürek kadar buono'yu 5 liraya satıyorlar lan ne maliyetinden bahsediyorsunuz?

Ayrıca bunun bitterlisinin yalnızca dışındaki ince kaplaması bitterdir. içi bildiğin sütlü çikolata.
Kaliteli ama pahalı.
Olsa da yesem şimdii:)
Efsanemdir..

82 tadelle

83 hooby.
çikolata pazarında lider konumda. yani talep çok tadalleye. tadelle, fiyatlandırma konusunda; üst fiyat segment kendini kaliteli adleden diğer marka çikolatalarla eşdeğer konumlandırmaya çalışmakta.
Canım çekti ve param yok.
eski tadı olmasa da yine de 1 numara...
Kaliteli bir marka.
2.5 liradır, muadillerine gore pahalıdır ama harbi çikolata yersiniz. keza 1 hafta once ulker cikolatali gofret aldim yarisini yiyemedim attım.
çocukluğumun ulaşılması zor efsane tadlarındandır , şimdi bakıyorum da o kadar güzel değilmiş. ya da ağzımın eski tadı yok bilemedim.
Hiç sevmediğim marka.

Bir kere kaliteli çikolata tadı gelmiyor aq.
reklamlarını tadelleden nefret eden birine yaptıran marka.
30 gramlık pakedine 2 lira vermeye razı olsanız bile bitterlisine ulaşabilmek için epey mağaza gezmeniz gereken çikileta markası.
görsel
Bazı takım taraftarlarına özel ürettikleri çikolatalar.
Kendisi cücük kadardır ama Fiyatı 2 liradır.

Ama lezizsin be vicdansızzz.
Mukemmele yakin olan cikolatadir yerum oni .
Bitter olayı güzel oldu .
fenerbahçe'nin yeni santrforu.italyan forvet 1.90 boyunda ve sihahi.
Gereksiz pahalı bulduğum çikolata.
Sevmem de.
http://www.youtube.com/watch?v=bHAT94qWyjc
lezzetli bir çikolata markasıdır.
fakir işidir.