1. ?.
  Hosgelmis yeni yazarlarimizdan. Kendisi fake midir; yoksa bunca zamandir farkedilmemis midir? Bilinmez.
  5ci nesil, speedy gonzales hizina erismeye calisan yazarlarimizdan, radara yakalanmamasi ümidiyle, volesini tamamlamasini umdugumuz yazar.
  1 ... kultursuz dinazor
 2. ?.
  her gece sözlük açık, nescafe içen ve çekirdek çitleyen yazar. uzun süredir gözlüyordu, okuyordu, artık yazıyor. aslen ek$i yazarıdır. diğerleri gibi "ş" leri $ yazmaz. olur olmaz yerde rövaşataya çıkmaz, efendi efendi oynar futbolunu. topu yere vurmaz, hakemi alkışlamaz, hakeme gözlük işareti hiç yapmaz.
  2 -2 ... tabutta yarim vole
 3. ?.
  ahmet yildiz ölmedi tadinda entryler giren, basindan gecenleri sözlük ile paylasan yeni yazar. bir nevi ikinci ahmet yildiz ölmedi. tek fark ahmet yildiz ölmedi eşcinsel.
  (bkz: #4029870)
  (bkz: #4028817)
  1 -1 ... zehir
 4. ?.
  (bkz: ariza paratoneri)
  ... tabutta yarim vole
 5. ?.
  (bkz: oral cekic figuru) başlığıyla, 30 saniye içinde 3 tane eksi oy alırken,
  (bkz: kizil elmayi manavda satiliyor sanan ulkucu) başlığıyla 30 saniyede 1 artı bir eksi oy almıştır. nabız yoklamış yazardır.
  1 -2 ... tabutta yarim vole
 6. ?.
  an itibariyle seovi hazretlerinin ilgisini çekmiş yazar. sanırım samsun icerek vatani kurtaran solcu bardağı taşıran son damla oldu.
  -2 ... tabutta yarim vole
 7. ?.
  anlayamadığım bir şekilde kanımın ısındığı yazar.
  ... iroh
 8. ?.
  $u siralar espirili, geyik icerikli entryleri ile karsima cikan yazar.
  -1 ... zehir
 9. ?.
  iyi yazmanın mensup olunan nesille ilintili olmadığının kanıtı olan yazardır. 5. nesildir ama gayet iyi yazmaktadır. entryleri nickiyle tezat oluşturacak boyutta yaratıcılığa sahiptir. kendi adıma bolca okuyorum...
  ... trumanshow
 10. ?.
  kendisiyle hiçbir muhabbettim olmamakla birlikte, her girdiğim başlıkta yazısına gördüğüm için sürekli muhabbet ediyormuşuz hissi uyandıran nesildaşım.* şu sıralar sözlükte sağcı solcu avına çıkmış sanki. sazan avınada çıkmış olabilir. kendi bileceği şey.

  güzel de yazmıyor değil...
  ... bana yapilmasin kardesim