bugün

entry'ler (306)

tabutta yarim vole

gitmiş yazar. şunlarla anılmak ister:
(bkz: birinci ogretim/#4028847)
(bkz: sise kirip kumsala gommek/#4034154)
(bkz: zall a acik mektup/#4027255)
(bkz: maldonado nun ataga cikmasi/#4040249)
(bkz: sabri kaleyi dusundu/#4040216)
(bkz: kizil elmayi manavda satiliyor sanan ulkucu/#4048502)
(bkz: oral cekic figuru/#4048474)

insanin bir hayvan cinsi oldugunu kabullenememesi

(bkz: insan en iyi sevişen hayvandır)

pkk

elin sikiyle gerdeğe giren terör örgütü.

tabutta yarim vole

- doktor bey ellerim titriyor sözlük başına geçtiğimde, klavyeyi yumrukluyorum.
+ 1 ay kafa izni yazıyorum sana.
- peki doktor bey. *
+ 05.11.2008 00:33 tarihe kadar kafa iznindesin. sözlükten çıktığın anda 05.11.2008 00:33 tarihine kadar giriş yapamayacaksın. o zamana kadar kendine iyi bak. gez, dolaş, koş, oyna, zıpla, gül, coş, eğlen, enerji topla. güle güle.
- peki doktor bey.

ahmet yildiz olmedi

tüm yaşadıklarına rağmen, küçük şeylerle mutlu olabiliyor, guiza'nın pkk bayrağı altındaki bir fotoğrafına bile anıra anıra gülebiliyor. acaba bazı yazarlar ona destek verdikleri için bir nevi kendini onlara borçlu mu hissediyor da, o yüzden mi anlamamazlıktan geliyor bazı şeyleri?

kucuk hirsiz el feneri buyuk deniz feneri kullanir

bir facebook grubu. burada başlık açılırken de orijinal olmadığı söylenmeliydi, hırsızlıktır. hırsızlığı eleştirirken hırsızlık yapmak, başlık çalmak da ne ilginç bir olay değil mi?

christian troy

provokasyonun kralını yapıp - pkk bayrağı - çaylaklıkla kurtulmuş yazar. oh be ne ala!
(bkz: dördüncü nesil çaylak)

bir yonlendirme de yarmasin be abi

uludağ sözlük'teki tüm yönlendirmelerin yarmasından mütevellit, yazarın ağzından istemsiz olarak dökülen cümle.

julius aghahowa

takla atarken allah muhafaza, ayağının kırılmasından korkulan futbolcu.

ekşi sözlük

sikiş sokuştan başka bir şeye aklı çalışmayan insanlarla dolmuş, taşan sözlük. ulan bir zamanlar google'dan önce ekşi'ye bakardık be. yok arzach sokarmış, yok öbürü emermiş...

bazi yazarlarin oy vermeden oy beklemesi

katıksız bencillik örneği. ya da oy verecek entry yok diyorsan, senin götün kalkmış, siktir git buradan diyorum. göte göt deriz biz burada.

yildiz yerine cd atan ninja

metal yıldızların maliyetinin yüksek olması sebebiyle, düşmanlarına frizbi tadında evdeki eski cdleri fırlatan ninjadır. çakmadır, lakin özünde delikanlı adamdır o.

sir isaac

yanlış yerlerde, yanlış işlerle uğraşarak, resmen boşa zaman harcayan yazar. öperim.

5 ekim 2008 fenerbahçe kayserispor maçı

mustafa denizli'nin hüzünlü yorum yaptığı karşılaşma. ben de yesem 4 tane!

schizo

(bkz: julius aghahowa/#3272937) nolu entrysinde, nasıl da övmüş garibim katilini. 3 gol 1 asist.

tarihi fark bu olsa gerek.

kadayıf amca'nın pasaport işlemlerine başlanan karşılaşma.

julius aghahowa

5 ekim 2008 fenerbahce kayserispor macinda an itibariyle, 3 golü bulunan futbolcu. artarsa bunlar, buraya edit gelecek.

yolcu olmak

aragones'in an itibariyle halet-i ruhiyesi.

bitkisel hayata girmek

beyin ölümünün gerçekleşmesi, fişinin çekilmesini beklemek...