bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  maalesef bugun ustlenmesi gereken misyonu ustlenmeyen, siyasi haklarını kapalılık, ulusalcılık ve malum devletci degerleri muhafaza yonunde kullanan, her hukumet için dikkat edilmesi gereken bir olgu olan muhalif tavrını kısır tartısmalar vasıtasıyla eriten, bir zamanlar devlet eliyle hem komunizm , hem sag fraksiyonlara karsı desteklenen, felsefesiz, mesnetsiz olusum.
  12 -6 ... sosyoklon
 2. 2.
  bir çok kişinin gücüne gidecek gerçekleri dosdoğru yazabileb bir dergidir...

  http://www.turksolu.org/89/basyazi89.htm

  (bkz: turk oglu turk kızı turkluğunu koru)
  13 -20 ... r@t@t@
 3. 3.
  iyidir güzeldir lakin radikal bir ırkçılığa, faşizme doğru yönelen kapaklarıyla deli eder.

  sanırım bir kaç yazarı var, temizlenmesi gereken.
  6 -3 ... üye ol!
 4. 4.
  türkiye tarihinin gördüğü ve göreceği en faşist zihniyetli topluluğun dergisi.
  ülkücüler bunlara nazaran gayet liberal kalmaktadır.
  6 -6 ... azorka
 5. 5.
  son zamanlarda yükselen bir değer olan milliyetçiliğin nimetlerinden faydalanmaya çalışırken eline yüzüne bulaştıran dergi. solcu olduğu için faşist olduğunu anlamama hatasına düşmektedir ayrıca.
  1 -3 ... palta
 6. 6.
  (bkz: ileri yayınları)
  -1 ... darwen
 7. 7.
  Bütün halinde ilerlemek yerine bölünerek çoğalmayı tercih ederek meydanı sağ politikalara bırakan acilen donanımlı ve kararlı bir lidere ihtiyacı olan kesim.
  1 -2 ... mavi
 8. 8.
  şu an itibari ile içerisinde bir kaç alt akım olan siyasi akımdır.
  aslolanın atatürkün çizdiği çizgide onun devrimlerine sahip çıkan sol olduğu, diğerlerinin aslında isimlerinin farklı olması gerekirken solun hoşgörüsü altına sığınmaya çalıştıkları aşikardır.*
  Türk solcusu milliyetçidir, ilerlemeyi bunu yaparkende para babalarından değil halktan destek almayı amaçlar...daha yazmak istemekle baeraber bu konulara girmek istemiyorum...
  şu anki durumun bu şekilde olmadığının ve atamın kemiklerinin kabrinde sızladığının da farkındayım... *
  5 -4 ... karga
 9. 9.
  bir yandan kürtlere yüklenen ama öbür yandan ''yaşasın bağımsız kürdistan''diye bağırarak can veren deniz gezmiş isimli zatın resmini başbuğ atatürk ün yanına koyarak sanki eş değerdelermiş gibi bir hava yaratan samimi bulmadığım dergi..
  5 -15 ... shalamar
 10. 7.
  ileri yayıncılık Ltd. şti. nin sahibi olduğu gazetedir. 68 kuşağının okuduğu dergidir , tabi ki bu yeni versiyonudur. Yazı kurulunun yaş ortalaması 23 tür ve tamamı üniversite öğrencisidir.
  3 -4 ... yamuq