bugün

O bana mesaj atarsa yürüyebilirim.

Bekliyorum bazen.
Niye yazayım?
Bir tane dostum vardı, kırdım şu an onu istemeden. Soğuttum kendimden yersiz bir sözümle.

Yatıyorum ben ya, uyucam.
'' çünkü özel mesajım kapalı '' cevabını hak eden soru. '' açık olsaydı da gerekmedikçe yazmaz ve rahatsız etmezdim '' cevabı da verilebilir. haydi meriç deyin bana !!!
Çoğunluğu uzakta bana 600 km uzakta olan Kezo nun ne gibi bir faydası olabilir ki.
Beni engellemiş hepsi o yüzden.
valla erkek kadın, gay lezbiyen demeden herkese yazılmakta.
örn: girdiyi beğenip favori oyladığı zaman teşekkür edilmekte. hoş, bazıları mağaralarından yeni çıkıp insan ilişkisine denk geldiği için şaşırıp neden teşekkür ettiğimizi veya bana olta mı atıyor diye meraktan herkese teşekkür mü ediyorsun diye soruyor.
Lezbiyen derken.

işine geldi tabi merak ettim...
Mühim bir sebebim yok pek kimseyle birebir sohbetim kadın, erkek yazarlar arasında olmadığından cinsiyet farketmeksizin yazmıyorum. Ben bana zor tahammül ediyorum millet bana nasıl etsin.
beni kaldıracak kadın yok burda.
Sohbetini merak ettiğim kadına yazarım. Neden yazmayım ki?
kadın bulsalar yazacaklar da...
sözlükteki herkese cinsiyetine bakılmadan yazılır, gelen yanıta göre devam edilir veya edilmez.
Yazıyorum.
Yazılmıyorum.
kendilerini bişey sanmaları.
Yazmaktan kasıt yavşamak değil de normal mesaj yazmaksa eğer, sohbete pek istekli değiller gibi bir izlenim aldım. Kimseyi rahatsız etmemek için yazmıyorum. Aynı şekilde 'yavşamak' kısmını da yapmıyorum.
Burada en az 3 yalancı var*
Sözlükte sanırım 10. yılım. Hangi yazarın kadın olduğunu, hangisinin erkek olduğunu anlayamıyorum. Sonra bir erkeğe yazıp adımın geye çıkmasından korktuğum için yazmıyorum.
Evli barklı bi dayınızım yaş oldu 32.