Allah mesut bahtiyar etsin denilecek yazarlardır.

Nevet var böyle yazarlar ve şaşırtıcı olmaktan öte bir durum. Ne diyelim artık bizde pusuda avımızı bekliyoruz. Hayırlısı.
Cafede/iş yerinde/okulda tanışıp evlenen insanlardan hiçbir farkları yoktur hatta fazlaları vardır. Cafede gördüğünüzü tipine bakıp değerlendirirsiniz burada tanıdığınızı fikirlerine.
Bana çok ilginç gelse de önceden sohbetim muhabbetim olan bir bayan yazar burada tanıştığı birisiyle evlenmişti. Sonra hesabını sildirip gitti. Allah mutlulukkarını daim etsin.
çok saçma değil mi amk?

düşünsene yakuza ibrahim, kinamiyo takao, tinki vinki diye adamları alıp çocuklarının babası yapıyorsun.

eşiniz kim? yakuza ibrahim. vay amk.
sırf 2 tane benim bildiğim var...bir sürü vardır.
Oraya alkolik-domestik yazmanızı rica edicim.

görsel
Ben teklif edeceğim. Düşünüyorum.
Evlilikleri kaç ay sürmüştür bu yazarların.
Sözlükte tanışıp evlenen var mı bilmiyorum. Fakat darkorbit isimli uzay oyununda tanışıp evlenen bir çift görmüştüm. Kim bilir ne yapıyorlardır şimdi.
Tanıdığım 3 çift var burada tanışıp evlenen. Evli, mutlu ve çocuklular.
Ama onlar eskidendi gençler.
O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler.
Eskiden oldu böyle şeyler. Şimdilerde inşallah olmaz diyorum. Açıkçası ben yeni neslin evlenmesine kesinlikle karşıyım. Kendinden başka kimseyi düşünmeyen bencillere göre değil evlilik.
Ekşide tanıştım, evlenebilirdik ancak imkansız bir aşktı, güzelce ayrıldık. Birisinin seni sevdiğini bilip ayrılmak garip bir duygu.
Buluşma aşamasına bile geçemedim! Siz devam edin arkadaşlar.
altın takmaya hevesli kitleyi mutlu edecek yazarlardır. var öyle tipler şimdi buradan şeyapmak gibi olmasın.

teyze, altın olmuş bin lira kendine gel.
bir şey sormak istediğim yazarlardır.
Olabilir. izmir de olursa düğüne gelirim. Altın aldı başını gitti onun yerine bir 200 lük Takarım. Eskiden çok vardı böyle yazar çiftler. Şimdi terk ettiler teker teker buraları.
Çarpışan çok ta evlenen pek sanmıyorum.
Allah aşkına şaka maka böyle bir örnek var mı baya merak ettim. yani bu sözlük tarihinden on binlerce yazar geçti merak etmedim değil açıkçası, bilgisi olan varsa özelden bana söylesin. şaka gibi bir de 150 ye yakın tanım girilmiş bu başlığa.