bugün

hatalar yaptım, hatalar yaptınız. beni kıran herkesi affediyorum ve kırdıklarımdan da af diliyorum. hepimiz mutluluğu hak ediyoruz. herkesin mutlu olmasını dilerim. karanlığı hep birlikte delelim ve hayallerimiz güneşe çıksın.
Bu ergen tayfasının çok kızdığım bir akımı vardı “temas bağımlılığı” diye. Sanırım bende bundan var.

içimde başkasına aktarmak için bana baskı yapan o kadar büyük bir sevgi yükü var ki, kardeşimi, küçük yeğenimi, kedimi (çok vahşi olmasına rağmen) sürekli sarılıp okşayıp öpmek istiyorum. Hayatında biri olmayınca sanırım bunu bu şekilde deşarj edebiliyorum. Tam “çoluk çocuğa karışma vaktin gelmiş artık sigmund” diyorum, o an aklıma 8 yıllık ilişkisi devam ederken iş yerindeki herifle “gizli gizli” flörtleşen kadın geliyor aklıma…

Sanırım +30 evde kalmış kedili kadınlar kervanının erkek versiyonu olarak hayatıma devam edeceğim.

Daha kedi gibi bir kedi sahiplenmem gerek tabi.
seçim neden ikinci tura kaldı?
Uzun yıllar önce arkadaşımın amcası, yaşadığı kırsalda diş çektirmeye karar verir.. cebinde 5 lira vardır, diş çekim ücreti 2.5 liradır ve dişçiye 50 kuruşa dişi çekip çekemeyeceğini sorar..

Adam, “50 kuruşa da çekerim ama eşek gibi anırtırım (morfin yapmam)… 5 liraya da çekerim ama dişin kimden gittiğini anlamazsın” demiş.. amca 5 lirayı vermiş ve ağrımayan bir dişle, mutlu mesut evine gitmiş..

hayatta parayla ölçülemeyen şeyler vardır..
nasılsın sorusuna iyiyim yerine kötüyüm desek deştikçe deşecekler eleğe dönmüş ruhumuzu.
bir soru cümlesi. yaşıyor musunuz yoksa yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz ?
Geri dönsem mi, dönmesem mi ikilemindeyim.
Sevdiğine emin olamıyorum, olabilir miyiz emin olamıyorum.

Saçmasapan cümleler kuruyor, güvenemiyorum.
Kararsızım.

Herhangi bir şey için geç olmazsa Ağustos Eylül'e kadar kendime düşünmek için zaman ayırıyorum.

Kimseyi yeniden üzmemek, kırmamak adına..
sabah sabah beni akciğer kanseri yapmaya yetecek kadar sigara içtim. bu gidiş yol değil ölüm bildiğin.
Faydası olacağını sanmıyorum ama ben biraz güzellik uykusuna yatacam.
Ülkede beka değil zeka sorunu var aq.. iktidar muhalefet yanlısı fark etmiyor kuşkusuz.. herifler dedemin 54-55 ile kazancagına inanıyo.. bunun gerçekçi olmadığını söyleyip gerçekçi olanıda linç ediyorlar gerçekler acıdırda söyleyen olmalıdır şüphesiz..
Demin eski sevgilimin halasını gördüm, yani sanırım oydu. Bahsettiğinin aksine gıcık görünmüyordu.
Çok güzelsin seni nasıl yalnız bırakıyorlar. Seni çoktan kapmış olmaları lazımdı diyorlar. Halbuki ben güzelliğimi bekarlığıma borçluyum.
çok üşengeç olduğum bir gerçek.
Dolgun bir maaş, dolgun bir memeye satarım oyumu kimse kusura bakmasın.
Osmaniye'de deprem olmuş. Antakya'daki arkadaşımla görüştüm oradanda hissedilmiş. Moralleri çok bozuk. Ama gel gör ki kimsenin umrunda değil. 3 ay önce aynı acıyı beraber yaşıyorduk şuan kimsenin umrunda değil. Benim aklım hala oradaki insanlarda. Attan düşeni attan düşen anlarmış gerçekten doğru. Siyasetiniz de batsın cinselliğiniz de. Gerçekten yazık.
her gece gez dur ya da bir yuva kur
ama gün yüzü görme, benden sonra.
“Beni güzel hatırla
Sana unutulmaz geceler bıraktım
Sana en yorgun sabahlar
Gülüşümü, gözlerimi sonra sesimi bıraktım..”
intihar etmek gibi bi hayalim var. motorsikletle 230 km de falan uçurum kenarından uçmak gibi olaylı olmalı.
Filmde bomba konulmuş otobüsteki lanet olası Amerikalı gerzek rehinenin biri: Hey dostum onlar polis ve biz ölürsek onlar maaşlarını alamazlar, gibisinden konuşuyor. Film bile olsa bu dublajın kahrettiği tanrının cezası Amerikalıların en aptalının dahi kafası az da olsa çalışıyor. Siyasilerin yolsuzluklarına bizimkiler: Hey men, çalıyorsa benim canlımı indira Gandi yapıyor, sana ne be lanet olasıca serseri, senin neyin var böyle dostum, teröristlerle iş birliği mi yapıyorsun, diye tersliyorlar. Bence Amerikalıların sorunu koca popolarının kafalarından büyük olması. Peki bizim sorunumuz ne? Kahretsin! Hepiniz çıldırdınız mı, neyiniz var böyle aadaaamım?
şu romantiklikten hayalcilikten çıkın gerçekçi olun, kimse kusursuz değil kimse hatasız değil. herkesi olduğu gibi kabul edebilecek bir kafa yapısı edinin.
üşüyoruz albayım.
inancımı kaybettim,
Yaşama olan ve dahası kendime olan inancımı.

Kaybettim kendimi, bugün anladım ki yokettim içimdeki masum düşleri..

Ve Yerine karanlığı hapsettim, korku dolu mutsuz ve kendi halinde ben ile birlikte..

Suskun..
Ulan ne hayatlar var diyoruz da hayata ekmek banmaya gelmişiz.
Az önce ayakkabı bağına basıp apartman merdiveninden yuvarlandım. Sanırım omzumda ve kaburgamda kırık var. Hastaneye gidiyorum.
ekşiye kaydoldum. site inanılmaz derecede yavaş çalışıyor. bakalım kaç yılda çıkacağız çaylaklıktan. başlıklar ise geneli siyaset filan işte. bir uludağ sözlük hazzı vermiyor.