bugün

birazcık üzgünüm arkadaşlar mozartculter a yazı göndermeyi unuttuğum için artık orada bir yazar değilim offf.
her şey çok saçma. hesabı silip kendi kendime aksiyon mu çıkarsam yine ya.
(#42250612)

Tutup da yüzüne karşı “pırlanta gibi çocuksun” diyemedim ama “çok iyi empati kurup mantıklı düşünebiliyorsun. Tebrik ederim” dedim. içim biraz olsun rahatladı. Tanrı yolunu hep aydınlatsın.
"Şimdiki boşvermişliğim,bir zamanlar çok önemsemişliğimin sonucudur."

O kadar yerinde bir söz söylemiş ki Bukowski hayatımızı ne güzel de özetlemiş.
birisi bana sahip çıksın onun her şeyi olurum yeter ki yoluma yoldaş olsun.
2 gündür kalp pili sıkıntı çıkarıyordu. Bu gece telefon geldi. Benim 2 dayım vardı. Artık bir tane kaldı. Mekanın cennet olsun dayı. Dayım.
Yatın uyuyun amk yok sözlük bitmiş yok orospunun biri içimden geçsin bu yazılanlar ne amk.
bu sabah tam itibariyle sıcacık yatağımdan kalkıp kıç donduran soğukta işe gitmek psikolojisini yaşadım diyebilirim. fırın dükkanın buğulanmış camı, esnafın dükkanı açtığında ki telaşı ve ve aydınlanmamış bir hava. kışın resmi geçidi resmen.
boş yapıyorsunuz, yapmayın.
(bkz: dik dur eğilme sikerler yeminle)
Buğulu bir cama kedi patisi yapar mıyız bir gün?
Yarina olum haberiyle uyanma ihtimalimi dusundukce ic cekislerimin arttigi keyifsiz bir gece. Allah onu bize bagislasin.
görsel
kafamız matisse.
bugün sözlüğe geri döndüm bi hevesle, yıllar önce çok takılırdım buralarda bakalım neler değişmiş.
Hızlı yaşayan erken ölür.
bu zamanda mutlu birini görmek insanın garibine gidiyor. çılgın zamanlarda yaşamak bize düştü.
Yeni bir defter açmanın vakti geldi de geçiyor. Aman geç kalma yüreğim bu sefer seni ben bile kutaramam.
Ne diyordu;
" hakikât şu ki;
anahtar da sensin kapı da.
Kendinden geç, kendine gel."
Eyyy kendim.
"Unutmak için aylarca direndiğin şeylerin en ufak şeyde yeniden ilk gün gibi can acıtması bu hayatın en büyük adaletsizliğidir."
Cok yalnızım.
Zarar mı verelim?
sesimizi duyan yok,

bizleri gören yok,

değerimizi bilen yok,

ne yazayım da ne söyleyeyim.
yakamdan bir düşün.
"homo sum humani nihil a me alienum puto".
Apartmanın bahçesinde bir tane siyah kedimiz vardı.

psi psi dediğim anda kuyruk havada koşa koşa gelir, sürüne sürüne kendini sevdirirdi. 1 senedir Apartmana her giriş ya da çıkışta kendisini sevmediğim bir zaman çok nadir olmuştur.

Genellikle paspas üzerinde yattığı için ismi paspas olarak kalmıştı.

ben de dahil olmak üzere tüm apartman sakinleri tarafından beslenir, sevilirdi.

yaşlıcaydı biraz. çok da cana yakındı.

3-4 gündür ortada göremediğim için komşu teyzelerden birine sordum.

sokak köpekleri öldürmüş.

parça parça cesedini bulmuşlar.

kendisi beni bugün ağlatan nedendir.

böyle hayatın amına koyayım.