bugün

-lan sikecem hepinizi artık, deatly! olm espri yapacağına bulaşık yıka lan. bok götürüyor amına koyim evi.

narası duyuldu deepin. adam afbuyrun götünü yırtıyordu ama kimsenin siklediği yoktu. mikua, dark jedi in da house, kapital karl ve goodboy batak oynuyorlarken, ece kscg sözlükte yazarak çizerek osmanlıca dersine çalışmaktaydı.

sessizliği deatly bozdu.
-buldum! dedi. "sanki yerçekimini buldu amına koyim" diye cevapladı kapital karl içten içe. içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu diye bağırmaya başladı deatly. bluevelve ve moonlight sonata aniden bağırmaya başlayan deatly'i susturmaya çalışıyorlardı, "bir daha komşulardan şikayet gelirse kovarım lan sizi" diye uyarmıştı zall ve fakat nafile, dealty durmuyordu. boğuşurlarken birden ne olduysa oldu, birbirlerinin memelerini sıvazlamaya başladılar. diğer odadan sesleri duyan ahmet yıldız ölmedi kamaşullahını sallaya sallaya, hele hele heleee nidalarıyla odaya dalızladı. aman allahım bu ne iğrenç bir görüntüydü. anlatamıyore.
--"off ulan." dedi goodboy kendi kendine. "amına koyim, adımızı da goodboy seçtik, iyi çocuğuz dedik, tık yok" gibisinden birşeyler söyledi. sonra aniden o da memelerini sıvazlamaya başladı. aniden bütün gözler ona döndü, ama o, kendine yöneltilen gözlerden hiç rahatsız olmuyor, hatta daha da fena azıyordu. "şeftalün gibü amcuğumu sikecükler" diye odaya giren author, "tutalım yoksa sadece beni değil hepinizi siker bu, yılların abazanı lan." dedi. herkes hakverdi tabi buna. göt kıymetli aga. neyse bağladılar elemanı, sakinleşti o da.

"ece, bi salçalı makarna yap da yiyek lan" diyen mikua'ya ece her zamanki gibi anlamsız bir fizy.com zımbırtısıyla cevap verdi.

objebi her gün eve farklı bir kız atıyor, ve sözde şakirt özde abazan yazarların, "komşusu açken tok yatanın amına koyim" serzenişlerine maruz kalıyordu. vaudeville for vendetta kendi halinde, "yapmadığımız şebeleklik kalmadı, şiir bile yazdık, goodboydan beteriz alüminyum" diyordu bir odada tek başına, fonda la boheme.

"sikecem bunun bohemini de, anarşikliğini de" diye bağırdı birden nirolis. "öğrenciyiz biz de aga, versin kiradan payına düşeni" dedi. rapper ninja kafasıyla onaylıyor gibiydi nirolis'i, ama gözünü de aşk-ı memnu adlı diziden de ayıramıyordu.
--"o değil de nirolis, bu herif yengesini sikecek galiba." dedi sonra. zaman durdu sanki, bütün gözler rapper'a döndü. bu cümlenin ardından uzunca bir sessizlik ve akabinde ece kscg'nin sesi duyuldu.
--"rapper abi, onun kitabı da çıkmış."

yine uzun ve buz gibi bir sessizlik oldu.
ay başı gelmekte ve zall kapıya dayanmak üzereydi. dayanıyordu mütemadiyen kapıya, duvara falan. *

düdüt:şu yazıyı da tanım yok diye sildiniz ya, ben bir şey demiyorum.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ev abisi olur.
kapı da bir anda mini etekli biri beliriverir.
bkzler havada uçuşur. şöyle ki:

- hacı şu eve bi çeki düzen verelim. olmuyo böle.
+ (bkz: evi bok götürmesi)
- hay mnakoiim senin de haa.
-aha açtığım başlığa ayar vermişsin lan !!!
+ne var olm alla alla.
-kalk siktir git yemek falan yapmıyom.
-lan o kadar diyorum feyk nicklerle girmeyin aynı makinadan.
+abi siktik ortalığı pelin su'yla dur, şamata başlıyor.
-moderatör de bizi sikecek aha görürsünüz.

gibisinden diyaloglar çok olur bu evde.
(bkz: grup seks)
cool adam la çıktığında hiçbir sıkıntı olmaz herşeyin parası neyse yaptırır. tabi arada sizinle sevişmek isteyebilir.
cool adam olmayacaktır.
cool adamı saraydan aşağısı kesmiyor.
seri eksi oy veren ibne'nin barınamayacağı evdir.
-ulan bi çay yap seri artılıcam.
-hep böyle diyon oğlum yeter lan.
dancing in the moonlight ve akvaryumdan bakan alik balik ça denenmiş başarılı geçmiş olgudur.
a master of thoughts ateistleri camdan aşağı atacaktır. olan bu.
saatli bombadan farksız olur tahminimce. farklılıkların mekanı sanalda bile birbirine giriyorken, gerçek hayatta o evde kimse kalmaz. buna moderatörler bile çare olmaz. arada kaynarlar.*
belkide her telden çalan insanlarla birlikte bir tımarhane nasılsa öyle olur.
aman diyim üçüncü dünya savaşı çıkar. bu sefer kıyamet sayaçsız gerçekten kopar. *
(bkz: bbg sözlük)
- koşun lan kız buldum!
* hepimiz görüyoruz onu geri zekalı.
- pardon abi.

* burcucum çok güzel sıçmışsın.
- hı?
* bu ne koku lan. ne yedin en son mına koyim.

- keserim ulan hepinizi. attırmayın tepemi.
* sakin ol ve o bıçağı yavaşça yere bırak.

gibi muhabbetler dönmesi muhtemeldir.
malum şahıs- su yakmıyor oğlum para veriyoruz kapatın şu ışıkları. para verdik bitecek bu meyveler.
ben- evi yeni temizledim. yere bir şey dökmeyin.
x- bacım bu piriz bozulmuş sizin odadakine taksana telefonumu
y- partyi bu gece mi yapalım hafta sonumu. başka şehirden misafirlerim gelecek de...
gencehan ve erecto ile çıkarsam katliam çıkar.
birbirlerinin entrylerine tavan yaptırırlar ne olacak amk.
ev arkadaşlarının olası adları muhtemelen şakirt veya kezbandır.
beni alırsanız alayınızın koltuğunun altına veririm.*
çöpleri döken ve kapıları açan bu troller olurdu arkadaş!
ben pis sacli alsancak insani'yla çıkardım. en azından duş sırası sorunu yaşamazdım.

--spoiler--
kızma lan. gülüyoz şurda.
--spoiler--
her 3 konunun biri am göt meme olurdu.
zeka mı kullanarak diğer yazarları köleleştirirdim. olacağı bu başka ne olacak. herkes yerini bilecek.