bugün

entry'ler (1283)

opel astra j

2013 model j kasa benzinli 1,6 motor, edition paket sahibi olduğum araba. Km'de 46 kuruş yakıyor. imanım gevredi. benzinine yetişemiyorum. yakıt olayı sıkıntı. ancak son derece güvenli ve sürüş sırasında insana güven veren bir tarafı var. yine de şimdiki aklım olsa dizel falan düşünürdüm. bu ne lan !!

sana orospu çocuğu diyen kişiyle kanka olmak

Birine orospu çocuğu demek o kişiyle aranızdaki samimiyeti gösterir. Ben en sevdiğim arkadaşlarıma orospu çocuğu şeklinde hitab ederim.

karısını eve kapatan mürteci

Mültecidir o. Mürteci olsa duramazsın.

bir kuran hocasının marifeti

Makatından salatalık çıkartması olabilir.

rusyadan güçlüyüz diyen masum türk

"Bizim teknolojimiz Nasa'dan ileri" diyen kafayla aynı zihniyete sahiptir. Kafası iyidir.

yazarların protein tozu görüşleri

Kafanızı sikiyim.

işsizliğin yüzde 12 ye yükselmesi

işsizim. Olsun, ehonomi çoh eyi.

yazarlara koyan şeyler

Ağır işsiz olmak.

gamzede olmak

Burcu'larda ders çalışmak hiç değildir.

yeni evli çiftlerin facebook paylaşımları

Daha detaylı bilgi için (bkz: kocişko)

garsona 2 5 litre kola getir diyen kız

Bülent Ersoy'un hergün yaptığı iddia edilen hadise.

eve giren parayı kadının yönetmesi

En hayırlısıdır. Kadın ekonomistse adamı ihya eder.

laikçi kızların alkol içme sebepleri

Anana sorsana delikanlı.

kitaba para verecek kadar enayi olmak

Çok okuyan değil çok gezen bilir.

odtü fizikten 4 ortalama ile mezun olmak

insan değildir.

bir oturuşta 5 kilo havuç yemek

(bkz: anasının amı)

aramızda

şakirt, ateist, münafık, putperest, ılık, sapık, ensest, liseli, anaokullu, ana rahmi terk diye ayırmadan tüm
sözlük aleminin bayramını kutlarım.

tanım: halen lise tahsilini icra etmekte olan kadrolu sözlük personelleri ile toplu bayramlaşma cümlesidir.

türkiye de soyunma kültürünün olmaması

soyunmak her ne kadar bir kültür olmasa bile; gelişmiş ülkelerin tamamına yakını çıplaklığı, soyunmayı aşmış durumdalar. hal böyle olunca soyunmak bir medeniyet ve gelişmişlik belirtisi mi diye sormadan edemiyorum, hatta soruyorum..

adı penis olan başbakan

(bkz: yarak afedersin)

seni seviyoruma duyarsızlaşan insan

ota boka seni seviyorum dendiği için normal karşılanacak durumdur. kızlar/erkekler her birlikte olduğu kişiye daha 1. haftası dolmadan seni seviyorum diyor. her telefon kapanışında, her buluşmada, her kavganın sonunda, her sevişmede. e haliyle kelime anlamını yitiriyor.