bugün

hoşgelmiş bir beşinci nesil yazar.
geyikten anlayan, seviyeli bir radyo dinleyicisi olmasının yanısıra nickinin anlamını açıklayarak meraklıları aydınlatmış yazardır.
zeki ve ahlaksız olduğu kanısına vardığım bir yazar.
Bana süper bir alternatif nick bulmuş nesildaşım.
*
her ba$lığın altında entrysini gördüğüm nesilda$. me$gale'sini de açmı$, sözlüğün tadını çıkarmaktadır.
(bkz: yava$ hele bi soluklan)*
fenerbahçeli yazar. ama iyi yazar. ben bunu gördüm.
unisex isim magduru yazar.
emo sevmeyen yazar. içimi bir nebze boşaltmamı sağlamıştır, sağolsun. anladığım kadarıyla ismail yk fanı da değil.
(bkz: orhan pamuk dikkatli olsun dikkatli)
bazı şeyler yavaş yavaş öğrenilir. heyecana mahal yok. hoş geldin ! obneydi ?
forum chat ve bilimum sataşma entryleri silinir.
sözlük formatına hakim olan yazar arkadaşlardandır...

misal, edit yapmak gibi...
doğum günü kutlu olası yazar.
(bkz: iyiki doğdun objebi)
canım ciğerim pek sevdiğim arkadaşım, her şeyin en güzeline layık binbir smiley insanı. suratının en çirkin hali olan asık halinden bi an önce kurtulsun lütfen, mutlaka bir yerlerden gün ışığı kendini gösterecek ve yeni umutları beraberinde getirecek...
yaptığım onca mallığı öğrenmesine rağmen inceliğini korumasını bilmiş yazar kişi...*
entrylerini pek beğenmediğim yazar.
birileri entrylerini beğensin diye yazmayan yazar. yazar ve çıkar.. bu kadarcık..
bana bir kaç saniyeliğine soğuk terler döktürmüştür. *
sozlukte ilk tanıştığım insan. ayrıca ismi gayet guzel. unisex olsada, bence değiştirmemeli. seviyoruz kendisini. ucar kasa fikriyle de beni yarmıştır. radyoların vazgeçilmezidir. ayrıca ultra - romantik bir kişidir.
buraların en buyugu o bir başka objebi objebi çok yaşa!
doğum günümü kutlayarak sözlükte güzelbir hoşgeldin ile karşılayan nazik yazar *
iş bu entry, kendisi yanımdayken, hiçbir baskı ve tehdit altında olmadan tamamen kendi isteğim, arzum ve şehvetimle(?)yazılmış olup, onun ne kadar ibnoş, adi, pis bir insan olduğunu belirtmek için entry e dökülüyor.

şizofren kişiliklerce kendisinin ben olduğuma dair iddiaları tamamen çürütecek olan bu entry o şizofrenin ta kendisine gelsin.

tanım: manası siktir git olan 5.nesil sözlük yazarı, dostum. unisex isim sahibi.

mına koim senin.

sevgiler...
profilime ilk yorum yapan kutsal kisi.
msni açıyorum.
bekliyorum, bekliyorum, bekliyorum.
bir gariplik var, bir eksiklik.
"lan?!" yahut "lön?!"
yok.
vallahi de yok.
eksik bir şey mi var hayatımda dırıdırırım şarkısı çalarken fonda,
soruyorum sana: "neredesin firuze?"
sinsi sinsi, dıştan dıştan takip ettiğim yazar.
öyle bir takip ediyorum ki haberi bile olmayan yazar.
1000 özel mesaja sayemde ulaşmış kişi. askerde bana abi derdi, saygıda kusur etmez, ne zaman görse ellerimden öperdi.*
basenlerine dikkat etmesi gereken yavrum, bebeğim, minnoşum. minnoş lafıma bakıp da aldanmayın ey insanlar! boy pos maşallah yani. oğlum olsa alıcam o denli. tü tü tü tü yavrum benim allah nazardan saklasın, bayramda bol bol el öpsün bi de hat parası toplasın. * *