bugün

mahlasıma başlık açarak, kendi mahlas başlığını açmanın verdiği büyük hazzı yaşamaktan beni mahrum bırakan nesildaş.
(bkz: ilkler unutulmaz)
istatistik bölümünde, dunun dikkat ceken entryleri arasinda 10. sirada yer alan (bkz: #1677403) entrysi silik olan yazar.
izmir'de yazlar başka olur zirvesi'ne geleceği ve benim yerimi kapacağından korktuğum yazar*. glsinde başımın üstündeki yerlerden birini de ona ayıracağımdır.
ayarıma ayarıyla karşılık verip ayarımı kaçıran ayarcı yazar kişisi.*
(#1792297)
(bkz: ayarımı aldım akıllanıyorum)*
izmir de yazlar baska olur zirvesinde şirket işlerinden başını kaldırıp

bize zaman ayıran insandı. muhabbeti erken terk edenlerdendi.
izmir de yazlar başka olur zirvesini şereflendirmiş,aramızdan erken ayrılsa da gönlümüzde kalıcı izler bırakabilmiş yazarımız.
zirvenin meşgulü. tanıştığıma memnun oldum.
gelecek vadeden tanımları ile yüzleri güldüren yeni yazardır. kendisine altın palmiyeler, altın portakallar hatta ve hatta altından ayılar yolluyorum şimdiden...
(#1866769) anısıyla beni koparan yazardır. hala gülüyorum vallahi..
güzel entryileriyle dikkat çeken uuser. her entry sonrası rocky gibi ''senin için Adrian'' diye zafer çığlıkları atabilir. öyle güzel entryler yazıyor. gerçi adrian ölmüş ama olsun. o bizi duyar.
genel bir sözlük geleneği olduğunu zannederek 1000. entrysini kendi mahlasına giren userdir.

hem deatly'nin ilk 999 entrysi sana girmemişken 1000. neden sana girsindir? senin böyle bir talebinin bulunmadığı da göz önünde bulundurularak 1000. entry bana mı girsindir? evet bana girsindir.

şu da vardır ki halamın bıyıkları olsa gidip ağdacıya aldırır mıydı? evet aldırırdı. bu nedenlede belki halamın bıyıkları vardır, amcamda gaydır. türkcell'de şebeke içi aramanın dakikası 250 yk olduğuna göre dayımda 54 yaşındadır, yengemde bu pahalılıkta aranamamaktadır. eniştemse bi siktir olup gitsindir.
(bkz: diyalog ustası)
(#2015512) pulp fiction'ı izlemiş birine bu öpücem lafı farklı çağrışım yapmış olabilir. tabi kastedilen önemli. *
diyalog şeklinde girdiği entry ler ile beni gülme krizine sokan yazar.
samimi adam. byo tipi, içip içip sözlüğe giriyor.*
ayrıca ben uyarmadan "yasak anı" mı yoksa "yasakani" mi diye soran ilk kişi.
(bkz: #1865248) entrysiyle gecenin bu vakti beni benden alan yazar.
canınız mı sıkkın, oturun okuyun tüm girdilerini çıktılarını. o derece deli dolu yazar.
(#2143815) nolu entrysi ile beni gülmekten osurtan* yazar.
acaba en büyük fantezisi "memelerini sıvazlamak mıdır?" diye düşündüğüm yazar.
(#2006147) nolu, enfes mi enfes, sonuna kadar (hatta sonunda) mizah kokan yazar olmasının yanında galiba bu sözlüğün en iyi mizahçısı olma yolunda açık ara olan yazar. *

edit: bir de bu entry. (#1865248)

iş var bu çocukta. *
(#2196431) nolu entry si ile beni güldüren yazar.*
4. nesilin en iyi yazarlarından kendisi. tuttum bu adamı. özellikle diyalog entryleri ile daha çok güldüreceğe benziyor.
kendisi en eski arkadaşlarımdan biri olup beni çok güldüren nadir insanlardan biridir.
Severim keratayı...
inanılmaz başarılı, medyada yazarım diye geçinenlere nal toplatacak olan yazar. müthiş, süper adam.
ilginç ve komik diyaloglara sahip yazar. * *
güncel Önemli Başlıklar