bugün

bu kızlardan biri önüne gelenle sevişiyor ben demiyorum bir sözlük kızı 10 kadar erkekle seviştim dedi yani bu kızdan gelin melin olmaz zaten bu kız bakire değil 2. eldir kullanılmaya değmez. evet...
yine hangi kızdan yüz bulamadın delikanlı?
Damat da olmaz.
Kayınço hiç olmaz.
Kız değildir ki o.
ttabi ya... bundan elin mi olur diyorsanız haklısınız; yaşı geçkin olduğu için gelin değil de kaynana olur.
(bkz: öyle de bir olur ki)
reis ne 2. eli, sanayilik olmuş zaten.
Çünkü sözlük erkekleri sayesinde erkek düşmanı olduk.
Gelin ne ya?
Anasının evinde iş gördürmek için alınan şey mi?
gelinim olur musun?
Truş program isimleri mi sayıklıyorsun? Asdsf.
tamam ama hangi sözlükten bahsediyoruz.
motorcu müzisyen fırlama erkek olmadığı içindir belkide.

Ya da sporcu müzisyen motorcu yakışıklı.

Ben olsaydım bende s*ktir ederdim bu işsiz, hayatsız ile ne işim olur diye.
Elalemin hayatı hakkında çok rahat konuşuluyor bakıyorum da. Ayıp denilen birşey var.
Peki o kızlar size gelin olmak istiyor mu ya da başkalarına? Peki siz milleti bu kadar ağır eleştirirken bir de çuvaldızı kendinize batırıp bizden bir şey olur mu diye sordunuz mu? incel erkekler acayip zavallı ve acınası duruyorlar ayrıcada komik.
Evli olmasam ups boobbs'u babasından ister, gerekirse başlık parasını öder gelinim yapardım.
olmaz olur mu , salak mı yok !..
Yine kim kuduruyo?
görsel
Ay ben de gelinlikçiye gelmiştim. Tüh.. çıkayım en iyisi.. sözlüğümüz en iyisini bilir.
“Sözlük kızları silksin size” diyip oltanın ucundaki yemleri çıkartmaya geldim.

Hayırlı silkelenmeler.
Evet sözlük kızından prenses olur. Gelin olmaz. Sözlük kızı el üstünde tutar. Mutlu eder. Hoş tutar. Libidosu yüksektir sevdiğine karşı. Güzel de yemek yapar. Ama niyetleri öyle midir bilemem. Çoğu ihanet edecek gibi duruyor. Neyse güvenmeyin efenim.
Devrem olur mu?