entry'ler (38)

200 bin lira borç verir misiniz

O sıfırlar fazla, 5 sıfırı attığında tekrar bi konuşalım.

sözlük kızından gelin olmaz

“Sözlük kızları silksin size” diyip oltanın ucundaki yemleri çıkartmaya geldim.

Hayırlı silkelenmeler.

açız ama ak parti abi

Mikrofon tutan arkadaşın mesafesine bakılırsa açlıktan nefesi kokan vatandaşın söylemidir.

bugün ne kadar elitsiniz

Bir kaç makale okumasından sonra “ne olacak bizim bu halimiz” sorgulamasına girdim ve var oluşumun dayanılmaz hafifliğini hissetmem sonucu uykum geldi. Birazdan uyku bandımı takıp bilinç dışımın rüyalarla beni sürüklemesine izin vereceğim.

cübbeli ahmet in seks kasedinin çıkması

--spoiler--

güzel kardeşim ben de tam olarak ilk paragrafta yazdıklarından bahsettim. herkes bunları bilse dahi ses çıkarmaz. ama seks kasedi cikarsa zıplar. bu saçma sapan bir yaklaşım.

--spoiler--

Aslında değil. Yani saçma sapan değil.

ilkel toplumların gelişim çizgisine bakıldığında insanların konumlandırıldığı yer şu anki dış dünyaya kıyasla içler acısıdır. Soyut düşüncenin varlığından dahi bir haberdir bu toplum ve beyin yapısındaki basitliğe yaşamında da fazlaca yer verir. Geleneklerine ve kabile reisine boyun eğerler fakat sebebi doğaüstü gücün varlığına bağlıdır. Yani temelde vicdani olarak kendini gösteren bir türden olabildiğince uzaktadırlar.

Hah, biz bu toplumuz işte. Görmediklerimiz ama olduğunu düşündüğümüz bir çok konuda üç maymunu oynarız. Susamayacağımız tek konu cinsellik. Çünkü farkında olarak yaşamasakta var olmamıza sebep olan bu aktivitenin ilkel bir toplum olarak açlığını çekiyoruz. Cübbeli’nin çalıp çırpması mehmet emmi için “oooohoo herkes çalıyor “ dan ilerisi olmayabilir fakat seks kasedini görmesi onun için “ooo herkes sikişiyor” diyebileceği bir şey olmaktan çıkıyor. Senin benim gibi insanlar cübbeli’nin seks kasedinin çıkmasıyla cübbeli’nin kul hakkına girmesini aynı ahlaksızlıkla suçlayabilir ama diğer ilkel insanlar, ııı-ıhh yapmazlar.

Bu yüzden ben artık bu kadarına da okey diyorum.

ulu dan vazgeçmeyen özverili yazarlar

Sizler sayesinde kaynıyor tenceresi ismail’in.
Bu erdemli davranıştan dolayı hisseden birer çatallık pay alınması gerektiğini savunuyorum.

ismail vermez belki ama emin adanur’dan ümitliyim.

kokoreç ayran 3 lira

Hayvanın makatına pipet sokup hüpleterek yenilen kokoreçin fiyatlandırılmasıdır.

cübbeli ahmet in seks kasedinin çıkması

Evet ben de birini sikti diye aaaaaaooovvv diyen taraftayım. Hatta videoyu izlerken wowowow haram dediğim de oldu.
Neden mi?

Çünkü hizmet ettiği dini tarikat müthiş bir gücü elinde barındırıyor. Yurtdışı-yurtiçi, bir çok hissettirilmeden (çoğunlukla hissettirilerek) yürütülen dini sömürü faaliyetleriyle elde edilmiş maddi bir güçten bahsediyorum. Her bir küresel yardım derneklerinden elde edilen paralarla yeraltlarına gizledikleri silahlanmalardan bahsediyorum. Eğitimi ve sağlığı dahi domine edebilen bu tarikatların medyatik yüzü ise cübbeli ahmet.
Esprili yapısından dolayı türk halkının sempatisini kazanmış bu insan her konu hakkında vaaz verebiliyor. insanların ahiret hayatı için ne yapacaklarını sıralayan, “iki erkek tokalaşırsa cinsel meyil duyabilirler” gibi hayata müdahale edici söylemleri dini kişiliği yüzünden hak gören bir tip. Kendisine inanıp cebindekini de gönlündekini de akıtan onca insan (sanıyorum bir kaç milyon kadar) cübbeli’nin seks kasedini izleyebiliyor bir gün.

Yani, aaaaaooovv denilmesinin sebebi cübbeli’nin bir kadını sikmesinden çok daha önemli konularla alakalı. Ali’nin Veli’nin aklına girip karısının ve kızının nasıl yaşaması gerektiğini empoze etmeye çalışan bir insanın karısı ve kızı varken seks kasedinin çıkmasına da susulacak değildir diymi?

evlilik

“Özgürce” yaşanılacak seksin toplumun ve devletin onayından geçerek daha formel bir yapı kazandığı modern köleliktir.

Evet, her iki taraf için de kölelik.

seninle şöyle olabilirdik

En sevdiğim başlık.
görsel

demet akalın ın zeka seviyesi

Dava açmayacağına söz verirse yorum yapmak istediğim zeka seviyesidir.

ona bir şey söyle

Hayatıma girmiş ve bir şekilde o hayatın içinde kendilerine yer bulamadıklarından dolayı çıkan herkese seslenmek istiyorum; senin yerini işgal etmeye son verdikleri için minnettarım onlara.

Sana gelince, seni sevmeme izin verdiğin için teşekkürler sevgili. Dilimdeki şiir, kalbimdeki aşksın.

anın görüntüsü

Anın değil ama an-da kalmak istediğim bir andan…
görsel

anın görüntüsü

Yaz geliyormuş, diyet yapmak gerekiyormuş kimin umrunda?
görsel

yazarlardan parfüm önerileri

Sephora’ya gidip gizli gizli kokladıklarını yazmaya gelmiş millet.

Arkadaşlar hepimiz market poşetine para vermemek için şu meyve-sebze reyonundaki şeffaf ince poşetleri koparıp koparıp duruyoruz. Yabmayın abicim, biz bizeyiz.
görsel

ete yüzde 25 zam gelmesi

Biraz da şuraya doğru gelsin.

Söve söve de alsam midem et yüzü görüyor. Halkım 28 mayısta eti yiyemeyişine oy verdi. Şikayet edeni öperim.

letthe

--spoiler--

anladığım kadarıyla enişteden gizli gizli buralardasın heee hadi hayırlı işler hanfendi.fik fik.

--spoiler--

Anlama kapasitenle aktroll oluşun arasındaki korelasyon düşünülünce bu çıkarımda bulunman şaşırtmadı.
3. Bir göz gibi izliyor sizi efenim.

letthe

--spoiler--

kızsa true'ya yamayalım. yazık true'ya, evlensin o da

--spoiler--

Kadınım dedim, midesiz değil. Ayrıca enişteniz görse sizi çok üzer.

--spoiler--

kezo vibe ı veriyor.

--spoiler--

Erko, please.

letthe

Yalnız farkettiyseniz çabuk geldim, yani nickaltıma.

Hoşbuldum. Bıyıklarımı aldırdığımda kadın olduğuma dair emarelerin de ortaya çıktığı söyleniyor.

ne zaman nickaltım açılacak

4 entariyle yazar olmuş bendenizin heyecanlarından biridir. Ulu’da yazar olduğum için ve siz değerli insanların (true hariç) arasında bulunduğum için çok mutluyum.

Tahmini ne zaman açarsınız nickaltımı?