bugün

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programı konukları ve işlediği konularla sık sık gündeme geliyor. Programa bu defa Yusuf Bey'in anlattıkları damga vurdu. Çocukları ile yıllardır görüşmediğini söyleyen Yusuf Bey'in eşiyle ilgili anlattıkları ağızları açık bıraktı.

Muska hocasına gittiğini söyleyen Yusuf Bey hocanın kendisine üzerinde büyü olduğunu ve 'senin gözünün önünde eşin başka biriyle birlikte olursa büyü geçer' dediğini söyledi.

Yusuf Bey 'internetten birini bulduk ve telefonla çağırdık. O kişi evimize geldi. Yatak odasına girdi. Olay yaşandı' dedi. Esra Ezmeci 'Ne yaşandı ya' diye sorunca Yusuf Bey 'Birlikte oldu' diye yanıt verdi. Ezmeci 'Senin önünde mi? Tövbe estağfurullah' diyerek yanıt verdi.

https://www.mynet.com/esr...r-adamla-503212-mymagazin
yusuf bey burdan sana... hangi kamera şu mu heh! yusuf bey burdan sana sesleniyorum. biz biliyoruz bu adamların arkasında kim var ama söylemeyim büyüsü geçer dsdsdsfs...
Biri seni arkandan becerse büyü bozulur deseydi, bunu da yapar mıydı merak ettim ne yalan söyleyim.
Hülleci mi deniyordu buna ya öyle bir şey kalmış aklımın bir köşesinde.
Iste bunlar baldızıyla işi pişirip sonra "baldızımı cin sikti hamile kaldı" yalanını uyduran tayfa.
Yuh sülaleni silkeyim bu ne aq.
görsel
Ama yaaa, olayın bütün büyüsü kaçtı...
Adam, karısı ve muskacı hoca resmen namussuzluğun kitabını yazmış...
(bkz: bana alagavat büyüsü yapmışlar ama bozdurduk çok şükür)

gibi bir durum olduğunu sanıyorum.
akıl tutulması.
bu cahiller yüzünden bu din simsarları bitmiyor.
ha tamam olsun madem ayol.

hoca: ayol mu?

zoruna mı gitti?